פורסם ביום: 29.01.2019     נצפה: 28175 פעמים

המכון לידידות סין – המכון המוביל ללימודי הסינית בישראל …

המכון לידידות סין מתמחה בשפה, בעסקים ובתרבות של סין, מוביל את לימודי הסינית בישראל והינו בית הספר לסינית הגדול בישראל, אשר פרוס ארצית ומאפשר לך ללמוד סינית בסניפיו בכל רחבי הארץ: תל-אביב, ירושלים, חיפה, כפר-סבא, באר שבע, רחובות וכרמיאל.

למכון לידידות סין מספר מחלקות: מחלקת ההדרכה, המתמחה בהוראת השפה הסינית, מחלקת יבוא מסין, המתמחה במתן שירותים לייבוא מסין, לרבות רכש תכולת בית וחומרי גמר וגן בסין, מחלקת יצור מתקדם בסין, המעניקה שירותים לייצור בסין, וחברת ייעוץ ופיתוח עסקי, המתמחה בפיתוח עסקי והשקעות בין חברות ישראליות וסיניות.

במכון לידידות סין כ-50 עובדים בישראל ועוד כ-320 עובדים בחברות השותפות בסין – בביג'ינג, טיאנג'ין, שנגחאי, איוו, גואנגז'ו ושנז'ן.

המכון לידידות סין הוא חלק מהמכון לידידות אשר מאז 1994 רכש עשרות אלפי לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים. בין הלקוחות העסקיים של המכון לידידות תוכלו למצוא את החברות: צ'ק פוינט, סלקום, טלרד, אמדוקס, ECI, הזרע, נטפים, אורמת, נילית, רפא"ל ועוד.

תוכנית השותפים של המכון לידידות סין:

המכון לידידות סין מזמינים אתכם להצטרף לתוכנית השותפים ולהתחיל ליהנות מהצמיחה המהירה של לימודי הסינית בישראל וקשרי המסחר עם סין. כשותף עסקי של המכון לידידות סין תוכל להציע לגולשים באתר האינטרנט שלך להירשם לקורסי סינית במחיר מיוחד ולהרוויח על כל לקוח פוטנציאלי שתפנה למכון לידידות סין.

בנוסף, תוכל להציע לגולשים שלך לצאת להתמחות בסין, ולעבוד בחברה בינלאומית גדולה למשך 3-6 חודשים ולרכוש ניסיון בינלאומי. כך תוכל להרוויח על כל גולש שייצא להתמחות.

כל שעלייך לעשות הוא: להירשם לתוכנית השותפים (הרשמה מהירה ואוטומטית), להציב באנרים או טקסט עם קוד השותף שלך בקישורים שניתן לך ולהתחיל להרוויח עמלות על כל לקוח (ליד) המתעניין בקורס שתפנה למכון לידידות סין: עמלה א': עמלה של 40 ₪ עבור כל ליד תקין, עמלה ב': בונוס של 20% על יותר מ-100 לידים תקינים בחודש, עמלה ג': עמלת שותף ראשי: עמלה של 10% על עמלות של השותפים המשניים שלך (שותפים שאתה הפנית והצטרפו לתוכנית השותפים של המכון לידידות סין).

בנוסף לכך תוכלו להרוויח עמלה על כל לקוח שייצא להתמחות בסין: עמלה א': עמלה של 1,000 ₪ עבור כל גולש שייצא להתמחות, עמלה ב': עמלת שותף ראשי: עמלה של 10% על עמלות של השותפים המשניים שלך (שותפים שאתה הפנית והצטרפו לתוכנית השותפים של המכון לידידות סין).

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.ysin.co.il
שיטת תמחור: PPLתשלום עבור הפנייה
Pay Per Lead
CPLתשלום עבור הפנייה
Cost Per Lead
CPRLתשלום עבור הפנייה רלבנטית
Cost Per Relevant Lead
CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
PPSתשלום עבור מכירה
Pay Per Sale
RSנתח מההכנסות
Rev Share
גובה התגמול:

על כל לקוח (ליד) המתעניין בקורס שתפנה למכון לידידות סין תקבלו את העמלות הבאות:

עמלה א': עמלה של 40 ₪ עבור כל ליד תקין, עמלה ב': בונוס של 20% על יותר מ-100 לידים תקינים בחודש, עמלה ג': עמלת שותף ראשי: עמלה של 10% על עמלות של השותפים המשניים שלך (שותפים שאתה הפנית והצטרפו לתוכנית השותפים של המכון לידידות סין).

בנוסף לכך תוכלו להרוויח עמלה על כל לקוח שייצא להתמחות בסין לפי הפירוט הבא:

עמלה א': עמלה של 1,000 ₪ עבור כל גולש שייצא להתמחות, עמלה ב': עמלת שותף ראשי: עמלה של 10% על עמלות של השותפים המשניים שלך (שותפים שאתה הפנית והצטרפו לתוכנית השותפים של המכון לידידות סין).

דור שני: כן
תשלום עבור דור שני: 10%
רווח מינימלי למשיכה: ללא מינימום
מועד תשלום:

תשלום העמלות לשותף יבוצע על בסיס חודשי והתמורה תשולם לשותף כנגד חשבונית מס כדין, 45 ימים לאחר סיומו של כל חודש.

אמצעי לקבלת תשלום: העברה בנקאית.
תנאי שימוש והגבלות:

הגדרת ליד תקין ע"י המכון: ליד (Lead) תקין הינו טופס עם פרטי לקוח המתעניין בקורס לימודי סינית, המכיל שם מלא וטלפון תקין, ואינו פנייה חוזרת של אותו לקוח. מובהר כי ההחלטה מהו ליד תקין הינה של המכון בלבד.

כל סכום שיצטבר בחשבון השותף יהיה ברוטו וכולל מע"מ כשחובת המס בגינו, באם תהא כזו, חלה על השותף בלבד.

עיצוב הבאנרים והפרסומות ותוכנם ייקבע בלעדית על ידי המכון.

השותף אינו רשאי להציג את אתר המכון או כל חלק ממנו בתוך מסגרת (frame), להעתיק את אתר המכון או כל חלק ממנו אל אתר השותף (או בכל דרך אחרת) שלא בהתאם להוראות הסכם זה.

השותף אינו רשאי לעשות שימוש בשם המכון ו/או בכל סימן או שם אחר הקשור למכון מבלי לקבל מראש את אישור המכון ובכתב.

השותף אינו רשאי למכור או להסב או להעביר או לתת או לעשות כל שימוש מסחרי בזכויות שניתנו לו בהסכם זה.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - ysin ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *