פורסם ביום: 12.12.2018     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 5268 פעמים

שירותי אחסון אתרים, בנייה, קידום ושיווק ברשת ובדיגיטל …

Webdomain הינה חברה ייחודית המספקת שירותים מקיפים בתחומים שונים, ביניהם אחסון אתרים, בניית אתרים, קידום ושיווק ברשת ובדיגיטל, ועוד. החברה הוקמה בשנת 2008 כחברת שרתים, ומיומה הראשון שמה לעצמה למטרה לעמוד תמיד בקדמת הטכנולוגיה ולהציע ללקוחותיה שירות אמין, מקיף ומקצועי. עם צמיחת החברה לאורך השנים, הוגדל היצע השירותים של החברה, והוספו לצוות המקצוענים של החברה אנשים איכותיים, והכול על מנת להציע לקהל הלקוחות עוד שירותים נדרשים, על מנת לייצר One Stop Shop בה ניתן להפוך כל רעיון או חזון למוצר מוחשי בעולם הווב או הדיגיטל.

במהלך שנת 2015 שודרגה Webdomain והפכה רשמית מחברת אחסון בלבד לחברת תשתיות ושירותי אינטרנט, המספקת שורה רחבה של שירותים ומוצרים ביניהם שירותי אירוח אתרים וחבילות מותאמות לצרכי הלקוח, שירותי מרכזיות ודיוור אלקטרוני, שירותי בניית אתרים ואפליקציות, ועוד.

וובדומיין מציגה: תכנית שותפים ייחודית, שתאפשר לכם להרוויח כסף על כל לקוח שתפנו אליהם. תוכנית השותפים מיועדת ללקוחות החברה ולמשווקים המורשים אשר מעוניינים להמליץ על WebDomain ישראל לחבריהם, ולהפיץ את שירותי החברה תמורת עמלות מכירה.

לאחר ההרשמה לתוכנית יווצר לכם לינק יחודי אותו תוכלו לשלוח לחברים ולהזמין  אותם להירשם ולהצטרף לאחד משירותי WebDomain. כאשר לקוח שנשלח מהקישור היחודי שלכם יבצע רכישה של אחד משרותי החברה, תרוויחו 10% מסכום ההזמנה הראשונה שלו בכל פעם, עם כל לקוח שתפנו.

מרגע שצברתם מעל 50 ש"ח בחשבונכם, תוכלו לבצע משיכה של כספים ישירות אל חשבון הבנק או הפייפאל (Paypal) שלכם. תוכלו גם לשמור את הזיכוי לרכישות עתידיות ב Webdomain Israel.

החברה מציעה גם מסגרת רווחיות יותר לאנשי מקצוע – אם אתם מפתחים, מעצבים, אנשי שיווק או אנשים מהתחום, ואתם שוקלים לשווק את שירותי ההוסטינג והשירותים הנוספים של WebDomain Israel באופן מסיבי יותר – תקבלו הצעה אטרקטיבית אפילו יותר. תכנית המשווקים המורשים של החברה מאפשרת לחברות בעלות צפי לפעילות נרחבת להגדיל את ההכנסות משיווק שותף, ולאפשר לעצמכם 10% מכל הרכישות של לקוח שלכם. כלומר, לא רק מהרכישה הראשונה, אלא גם מכל רכישה נוספת בעתיד.

 

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.webdomain.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

10% מכל מכירה.

רווח מינימלי למשיכה: 50 ש"ח
מועד תשלום:

בהגיעכם לרווח המינימלי למשיכה.

אמצעי לקבלת תשלום: פייפאל (paypal), העברה בנקאית.
הערות מיוחדות:

במסגרת ההרשמה לאתר webdomain תמצאו בממשק הניהול את הקישור היחודי לתוכנית השותפים של החברה אותו תוכלו לשתף באמצעי המדיה השונים.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Webdomain ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *