פורסם ביום: 24.12.2018     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 5426 פעמים

חברת אחסון לאתרי WordPress הטובה בארץ

uPress הינה חברת אחסון אשר שינתה את חוקי המשחק בכל הקשור לאחסון אתרי WordPress.

uPress מונה קבוצה של מנהלי רשתות, מפתחי תוכנה, מומחי סייבר, מומחי תקשורת, מעצבי UX-UI, מומחי WordPress אשר פיתחו את פתרון האחסון שחלמנו שיהיה לנו בתור משתמשים, פאנל ניהול מהפכני וייחודי שהופך את ניהול שרת האחסון ואת חווית השימוש באתר WordPress לפשוטה ויעילה עבור משתמשים מתחילים ומתקדמים כאחד, ובזכות כלים טכנולוגיים מתקדמים שפיתחו ב – uPress הפועלים על גבי השרתים הייחודיים שלהם מובטח לכם מהירויות שיא ואבטחה חזקה.

כבונה אתרים אשר משתמש בשירותי החברה אני יכול להגדיר את uPress כחברת אחסון לאתרי WordPress הטובה בארץ ללא כל עוררין ! uPress מעניקה שירות אחסון אתרים מנוהל ומתקדם המותאם בצורה מושלמת לאתרי WordPress, מהירות מדהימה, אבטחה חזקה, פאנל ניהול מהפכני ובלעדי המכיל 120+ יתרונות מתקדמים שיחסכו לכם זמן וכסף, תמיכה אדיבה ומקצועית מצוות מומחי WordPress זמין עבורכם 24/7.

uPress מעניקה גם שירות מחשוב ענן VPS מנוהל ומתקדם המותאם גם הוא בצורה מושלמת לאתרי WordPress.

כל חבילות אחסון אתרים ומחשוב ענן VPS המנוהלים ב – uPress מגיעים עם מאות כלים מקוריים ובלעדיים שיעזרו לכם לתפעל את האתר שלכם בצורה פשוטה ומהירה, יעילה ומקצועית, ובכך יחסכו לכם זמן וכסף:

סריקות פריצות אבטחה – uPress מבצעים סריקות אבטחה יומיות לכלל האתרים המאוחסנים אצלם ומחפשים ביסודיות פריצות אבטחה בקוד אתר הוורדפרס שלכם.

ניהול תוספי WordPress – הוספה/הוסרה של תוספים בצורה בטוחה ומהירה ישירות מפאנל הניהול של אחסון האתר שלכם. באמצעות פאנל הניהול תוכלו להתקין תוספים מומלצים, לשמור ערכות תוספים ולהתקינם בבת אחת וכמובן לנהל בצורה חכמה וברורה את כל תוספי הוורדפרס שמותקנים על האתר שלכם.

ניהול משתמשי WordPress – הוספה/הוסרה/עריכה של משתמשי WordPress באתר שלכם ישירות מפאנל הניהול של אחסון האתר שלכם. ניהול המשתמשים בוורדפרס הפך לחוויה נוחה וייחודית דרך פאנל הניהול שלנו תוכלו לנהל את כל המשתמשים הרשומים באתר וגם לבצע פעולות ייחודיות לממשק כמו למשל איפוס סיסמה לכל המנהלים באתר בלחיצת כפתור אחת.

SSD Enterprise –  כל השרתים של uPress משתמשים בכוננים מסוג SSD Enterprise המהירים 500x מכונן רגיל. זה מה שעושה את ההבדל, כמו בכל דבר, גם בחומרה של השרתים uPress מקפידים על הרכיבים המתקדמים והחדישים ביותר ובוחרים בכונני אחסון יוקרתיים אשר מספקים ביצועי שיא.

תמיכה ב -PHP7 – כברירת מחדל חבילות האחסון מסופקים עם מערך שרתים המבוסס מנוע PHP מהיר ויעיל שעוזר להשיג רמת ביצועים גבוהה ושיפור חווית הגלישה באתר מכל מנוע PHP אחר.

דו״ח אחסון – דו״ח אחסון יומי/שבועי הכולל פירוט על מצב הגיבויים, האבטחה וסטטיסטיקת מבקרים באתרכם.

ניהול קבוצות אתרים – ניהול מספר רב של אתרים יכול להפוך להיות דבר מורכב ומאתגר, בעזרת פאנל הניהול של uPress הכל פשוט יותר, תוכלו לעשות זאת בצורה נוחה ויעילה.

ניהול הרשאות גישה לאחסון – לשלוח סיסמאות מסובכות ושמות משתמש הפכו לנחלת העבר, באמצעות פאנל ניהול הוורדפרס היייחודי של uPress תוכלu לשתף גישה לכל אתר בחשבון שלכם ע"י פעולה פשוטה שתוסיף את האתר בפאנל הuPress של המשתמש איתו בחרתם לשתף. אין למשתמש המשותף חשבון בuPress? אין בעיה, המערכת תיצור לו אחד ותשלח לו את הפרטים למייל. בנוסף תוכלו לבחור רמת הרשאה אותה תרצו לשתף: גישת מנהל אתר, גישת מפתח אתר, גישת אדמין מלאה.

מחשוב ענן VPS מנוהל – שרת VPS מנוהל, חוסך לך התעסקויות עם הגדרה, ניהול ותחזוקה של השרת, מעניק לך ביצועים חסרי תקדים ושליטה מלאה על כל האתרים ישירות מפאנל הניהול. כשאתה יודע שהשרת שלך מנוהל על ידי מומחי השרתים והוורדפרס של uPress אתה יכול להיות שקט ולהתרכז במה שחשוב.

תמיכה בפרוטוקול HTTP2 – שימוש בפרוטוקול HTT2 צפוי להביא לשיפור מהירויות אתר האינטרנט שלכם ללא כל שינוי קוד קיים מהצד שלכם (ההגדרה מבוצעת מצד השרת) הפרוטוקול החדשני מחליף את הפרוטוקול הקודם ומספק חווית גלישה ברמה אחרת.

עמידה בעומסים כבדים – uPress מנוסים ומתורגלים בניהול ותחזוקת שרתים חזקים, מהירים ואמינים העומדים בחוד החנית הטכנולוגית, מה שמאפשר לאתרים המאוחסנים ב – uPress לעמוד גם בעומסים כבדים במיוחד. היכולות שלהם יבטיחו לכם ביצועי שיא גם בשעות עומס כבדות כך שחווית השימוש באתר הוורדפרס שלכם לא תפגע.

מערכת inbox – תיבות דואר ללא הגבלה – מערכת inbox שפיתחנו מאפשרת לכם ליצור בעצמכם תיבות דואר ללא הגבלה עם כתובת הדומיין שלכם.

uPress Monitor – בדיקות תקינות אתר אוטומטיות מתוזמנות המאפשרות לכם להיות עם היד על הדופק בכל מה שקשור לזמינות ותקינות האתר שלכם. הכלי מאפשר לכם בקלות להגדיר מוניטור שיסרוק את האתר שלכם 24/7 ויתריע לכם במקרה של נפילה או תקלה, במקביל כמובן  מפעילים מערך ניטור מתקדם על כלל השרתים של uPress בארץ ובעולם, ועושים את הכל על מנת להבטיח פעילות תקינה של המערכת ללא שום תקלות.

גיבויים אוטומטיים 30 יום – uPress מספקים היסטוריית גיבויים של 30 ימים, ניתן לשחזר את כל הקבצים או רק את חלקם ו\או את מסד הנתונים. בנוסף, גיבוי ידני במידת הצורך.

ספריית עיצובים מוכנים – ספרייה עם מגוון רחב של עיצובים מוכנים (אתרים מוכנים מראש) פשוט לבחור ולצאת לדרך.

כלי לשכפול אתרים – לא עוד הסתבכות או צורך בהתקנות ועבודה חוזרת. באמצעות כלי זה ניתן לבצע שכפול אתר שלם, כולל מסד נתונים וקבצים בצורה מהירה ויעילה, וכמובן בלחיצת כפתור להעתיקו לחבילה אחרת בחשבון שלכם ובכך ליצור לעצמכם חיים קליים במיוחד כמפתחים ואנשי מקצוע. כמובן שהכלי יבצע עבורכם את כל השינויים הנדרשים במסד הנתונים ובקבצי הוורדפרס הרלוונטיים באופן פשוט ואוטומטי.

התקנת WordPress בקליק – התקנת מערכת WordPress מעולם לא הייתה פשוטה יותר. בפאנל הניהול המתקדם של uPress תוכלו להקים אתר וורדפרס מיד, בלחיצת כפתור, בנוסף – תוכלו להגדיר בקליק אחד כתובת זמנית לעבודה מיידית (עוד לפני חיבור הדומיין האמיתי) באמצעותה כבר תוכלו להתחיל לעבוד על האתר שלכם.

תעודת SSL חינם – הצפן את התעבורה בין המשתמשים לאתר שלך בעזרת פרוטוקול האבטחה החשוב ביותר – בקליק אחד ובחינם.דרך פאנל הניהול תוכלו להתקין בחינם תעודת SSL לאתר הוורדפרס שלכם, המערכת תדע כמובן ב 2 שלבים פשוטים להגדיר עבורכם חיפוש והחלפה של כל המחרוזות במסד הנתונים מ-http ל https וכמובן הגדרת הפניה אוטמטית לhttps עבור כל התנועה לאתר.

בחירת מיקום שרת בעולם – הכוח לבחור את המיקום של השרת עבור האתר שלך נמצא בידיים שלך. פאנל הניהול המתקדם של uPress מאפשר לכם לבחור לכל אחד מהאתרים שלכם המאוחסן היכן להיות מאוחסן בבחירה חופשית באחד ממרכזי השרתים של uPress בעולם (ישראל, אירופה, ארה"ב) ובכך להיות נגיש יותר אל קהל היעד שלך.

ידידותי ל – Google – בזכות מהירות הטעינה, התשתית המצוינת והפעילות היומיומית ש – uPress האתרים המאוחסניםב – uPress הפכו לידידותיים מאוד  – google, והלקוחות נהנים מזה באופן מורגש.

SEO Edge – כלי המאפשר לכם לבחור כתובות IP שונות עבור כל אחד מהאתרים שלכם ובכך לשפר את איכות הקישורים באתרכם. זהו כלי מתקדם ושימושי מאוד לאנשים שעוסקים בקידום אתרים ובאמצעותו ניתן לבחור מתוך מאגר עצום של כתובות IP שונות המוגדרות במערכת, וגם זאת כמובן תוכלו לעשות בלחיצה אחת בה תרכשו את חבילת הקרדיטים המתאימה לכם.

ספריית תוספי פרימיום ל – WordPress – תוספים זה התחביב שלכם ? מרגישים שאתם זקוקים לגב רחב מאוד של תוספי פרימיום לוורדפרס ? ספריית התוספים של uPress תספק לכם מגוון רחב של תוספי פרמיום מובילים לWordPress ללאתוספת מחיר.

שירות CDN – שירות מבוזר להפצת תוכן העוזר להאיץ את זמני הטעינה באתרכם, משפר את החוויה של המשתמשים ומוריד משמעותית את העומס מהשרת בו מאוחסן אתרכם.. את השירות תוכלו להפעיל בקלות באמצעות פאנל הניהול  – זה פשוט , קל וחכם.

כלי להעברת אתרים –  עוברים ל – uPress ? החיים שלכם הופכים להיות קלים יותר. ב – uPress פיתחו עבורכם כלי יעודי להעברת אתרים, אשר יסייע לכם להעביר את האתרים שלך מהשרת הישן בקלות וביעילות במגוון צורות מתקדמות. תומך: DirectAdmin, cPanel, Git, Bitbucket, Duplicator.

סביבות פיתוח – זמן הפיתוח שלכם יקר מאוד ולכן uPressתיכננו ופיתחו עבורכם את כלי סביבות הפיתוח המאפשר לכם לבצע את כל השינויים והשדרוגים באתרכם על גבי סביבת פיתוח, במידה והכול תקין – צאו לפרודקשן בלחיצת כפתור רק כשתרגישו מוכנים. סביבת הפיתוח יוצרת חשבון פיתוח נפרד בו תוכלו לעשות ככל העולה על רוחכם וכל זאת מבלי לפגוע באתר המקורי שבאוויר.

התחברות WordPress בקליק – אתם יכולים לשכוח מהתחברויות חוזרות וסיסמאות של 14 תווים לפאנל הניהול של WordPress. מהיום מתחברים לWordPress בקליק. פשוט נכנסים ל – uPress שלכם ובוחרים בכניסה למערכת הניהול.

מהירות טעינה – uPressפיתחו טכנולוגייה בשם uPress SuperCache ובעזרתה הם מנהלים את שמירת המטמון עבורכם, כולל מטמון עמודים ומטמון מסדי נתונים. אתם יכולים לשכוח מהתעסקות עם תוספים ויישומים נוספים.

Web Firewall – ב uPress עושים הכול על מנת למנוע פריצות לאתר שלכם. מערכת ה Web Firewall של uPress מסוגלת לזהות עשרות אלפי סוגים של התקפות ופרצות אבטחה, כולל החדשות והמתוחכמות ביותר ולחסום אותן מיידית לביטחון אתרכם.

עדכונים אוטומטיים –  ב – uPress פוטרים אתכם מהצורך לעדכן בעצמכם את הגרסה של WordPress בכל פעם שמשתחררת גרסא חדשה, ב – uPress את זה עבורכם באופן אוטומטי.

WordPress מבודד – כל אתר שמאוחסן בשרתים של uPress נמצא בסביבה מבודדת לחלוטין מהאתרים האחרים על השרת. כך שאין אפשרות לאתר שנמצא בסיכון לסכן אתר או קבצים של אתר אחר.

רוצים להתנסות בשירות של uPress ? uPress מעניקה 30 ימי התנסות ללא חיוב או התחייבות. שווה להירשם, להתרשם ולהתנסות בחוויה שלא תתנסו בשום חברה אחרת !

כדי להינות מהנחה בגובה של 5% מערך החבילה הזינו קוד קופון: UP05YESIT

אין ספק, כי להיות שותף ולשווק את חברת האחסון של uPress זה בעצם לאפשר לחברים שלכם להינות משירות אחסון איכותי וברמה שטרם הכרנו בארץ, ועל הדרך גם להרוויח מזה כסף.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.upress.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

40$ מענק לשותפים עבור כל לקוח חדש + 5% מענק הנחה ללקוחות לכל החבילות.

רווח מינימלי למשיכה: 100$
מועד תשלום:

ניתן לשלוח בקשת משיכה לקבלת העמלה לאחר 45 מתאריך התשלום הראשון של הלקוח, ובתנאי שהלקוח שילם עבור התשלום הראשון. משיכת העמלה כפופה להמצאת קבלה/חשבונית מס, בעסקאות בהן חל מע"מ סכום העמלות המוצג כולל בתוכו את רכיבי המע"מ.

הערות מיוחדות:

כדי להינות מהנחה בגובה של 5% מערך החבילה הזינו קוד קופון: UP05YESIT

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - uPress ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
1
האם התמיכה הינה איכותית ?
1
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
1
האם משלמים לכם במועד ?
1
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
1
האם האתר זמין 24/7 ?
1
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
1
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
1
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
1
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *