פורסם ביום: 20.01.2019     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 20149 פעמים

Ubank – קנייה ומכירה של עבודות אקדמאיות …

Ubank החל את פעילותו מאי 2002, במטרה לאפשר לסטודנטים למכור ולרכוש מידע אקדמי ואיכותי. Ubank משמש כמאגר מידע אקדמי, מעין ספריה אלקטרונית "E-Library", שבה מאוחסנים עבודות אקדמיות, עבודות סמינריוניות ועבודות גמר, שמטרתן לשמש כחומר עזר לסטודנטים או לכל אדם המעוניין לרכוש ולקבל מידע.

Ubank מפרסם עבודות מחקר, סמינריונים, פרו-סמינריונים וכל עבודה אקדמית אחרת, שמטרתם לסייע לאוכלוסיית הסטודנטים ולעניין בעלי תפקידים שונים. מאגר המידע של Ubank כולל תחומים רבים כגון אמנות, גיאוגרפיה, היסטוריה, מזרחנות, תקשורת, כלכלה, מנהל עסקים, פסיכולוגיה ועוד.

Ubank משמש כמו"ל עבור סטודנטים הכותבים עבודות אקדמיות ומאפשר להם להפיץ את עבודותיהם ולקבל תשלום עבורן. ל-Ubank יש את היכולת לחשוף את העבודות למספר רב של סטודנטים גולשים, לשתף אנשים נוספים ברעיונות ובחומרים הכתובים, ובמקביל לתגמל את הכותבים בכסף.

Ubank הוא היום המקום הראשון אליו מגיעים בכדי למצוא ולרכוש מידע אקדמי איכותי. אנו גאים לשרת את אלפי לקוחותינו שהפכו אותנו לחברת התוכן הדיגיטלי המובילה בישראל. ברשותנו קיים מאגר המידע האקדמי האיכותי והגדול בישראל (נכון להיום כ-13,070 עבודות), ועוד ידינו נטויה – המאגר הולך וגדל בקצב של כ-150 מאמרים בחודש.

ישבת חודשים ועמלת על כתיבת מחקר או כתבת עבודה אקדמית תיאורטית מרתקת – באמצעות Ubank תוכל לחלוק את עבודותיך עם שאר העולם, וגם להרוויח מזה. Ubank מציעים לכותבים המוכשרים לאחסן ב-Ubank את העבודה שכתבו, ולקבל תמורה כספית.

ככותב ב-Ubank, תהיה זכאי ל-50% מהתקבול שיתקבל מארבע המכירות הראשונות של עבודתך (בכפוף לתנאי החוזה). את התשלום תקבל ב-PayPal. בנוסף, תוכל תמיד לבדוק, 24 שעות ביממה, באופן מקוון, את חשבונך ב-Ubank, וכך תוכל לדעת מתי ואיזו עבודה נרכשה, כמה פעמים, כמה הרווחת, ועוד. חשוב לזכור: ככל שתפרסם יותר עבודות – כך גדלה הסבירות שיותר גולשים יקנו את עבודותיך, וגדל גם הסיכוי להרוויח.

תוכנית השותפים של Ubank הינה במתכנת של "חבר מביא חבר". לאחר ההרשמה לתוכנית תקבל בונוס של 20 ש"ח עבור כל חבר שיפרסם וימכור את עבודותיו באתר, ובנוסף – 20% מכל קנייה שיבצעו חבריך. חבריך יקבלו גם הם 40 ש"ח כאשר הם יירשמו ויפרסמו את עבודתם הראשונה, בנוסף לתגמולים הרגילים עבור מכירת עבודותיהם. וזה עוד לא הכל! בכל ארבעה חודשים, Ubank מעניק למפרסם העבודה המצטיינת בונוס של 1000 ש"ח!

כיצד משתמשים בתכנית "חבר מביא חבר" ?

באפשרותך להשתמש בתוכנית באופנים הבאים: 1. שליחת דוא"ל עם מידע על Ubank בצירוף הקישור שלך. באפשרותך לגזור ולהדביק את הטקסט המופיע להלן, או לחילופין לכתוב ולשלוח המלצה באופן עצמאי. אל תשכח לכלול בהודעה את הקישור שלך בכדי שנוכל לעקוב אחר פעילותך (ולתגמל אותך בהתאם לכך). 2. במידה ובבעלותך אתר אינטרנט, בלוג, או שהנך מפרסם תגובות בפורומים: תוכל להכליל את הקישור בכל מקום שתחפוץ. כל גולש שילחץ על הקישור ויגיע לאתר, יסומן אצלנו כמי שהגיע דרכך.

כל התמלוגים יתווספו לחשבון המפרסם שלך מיד עם פרסום עבודה על ידי חבריך או רכישת עבודה על ידם. התשלום מתקבל באמצעות פייפאל. ב-Ubank התמלוגים משולמים גם עבור מכירה וגם עבור קניית עבודות. ביובנק, אתה מקבל את הבונוסים מיד. לא מדובר בפירמידות וירטואליות ואין צורך לחכות חודשים או שנים כדי לקבל את התמלוגים.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.ubank.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
PPSתשלום עבור מכירה
Pay Per Sale
גובה התגמול:

לאחר ההרשמה לתוכנית תקבל בונוס של 20 ש"ח עבור כל חבר שיפרסם וימכור את עבודותיו באתר, ובנוסף – 20% מכל קנייה שיבצעו חבריך.

רווח מינימלי למשיכה: 50 ש"ח
מועד תשלום:

כל מפרסם שיתרת חשבונו מעל 50 שקלים יכול לבקש, בכל עת, את משיכת התקבולים לחשבון הפייפאל שלו. התשלום יועבר ב – 21 יום הראשונים של החודש העוקב. לדוגמא: אם ביצעת משיכה ב – 14 במרץ, התשלום ישולם לך עד ה – 21 לאפריל (החודש העוקב).

אמצעי לקבלת תשלום: פייפאל (paypal).
תנאי שימוש והגבלות:

תכנית "חבר מביא חבר" מיועדת למפרסמים בכדי לאפשר להם להפנות לאתר חברים ובני משפחה. Ubank אינו מעודד שליחת דואר זבל (ספאם). שימוש בלתי ראוי בתכנית זו יוביל לביטול בונוסים שהצטברו וכן לביטול חשבון המפרסם. ליובנק שמורה הזכות לבטל או לשנות את התוכנית ו/או תנאיה בכל עת. תנאי התוכנית המופיעים באזור מפרסמים.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Ubank ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *