פורסם ביום: 18.01.2019     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 17445 פעמים

Smarter – לקנות ולמכור עבודות אקדמיות, מחקרי שוק ומאמרים במגוון רב של תחומים…

Smarter הינו מאגר מידע איכותי המכיל מידע מרוכז וממוקד של עבודות מחקר אקדמאיות ומחקרי שוק. מאגר זה נכתב רובו ככולו ע"י סטודנטים במוסדות ההשכלה הגבוהה בישראל.

חיפוש המידע ב- Smarter בא לפתור את בעיית איתור וסינון המידע בכתיבת עבודה סטודנטיאלית. היום, בעידן בו כמות המידע הזמין הינה עצומה (ספריות, אינטרנט, מחקרים אקדמאיים וכו') נוצרה בעיית איכות המידע. משימת סינון המידע הינה עבודה סיזיפית ומפרכת הגוזלת זמן רב. כדי לספק לציבור הסטודנטים מידע איכותי וממוקד פתחנו את אתר Smarter, המשמש כספריית עבודות ממוקדות לפי נושאי מחקר המתאימים לצרכי הסטודנטים.

כיום, ישנם מאות אלפי עבודות שנכתבו ע"י סטודנטים במהלך לימודיהם המכילות ידע רב. ידע זה אינו נגיש ולמעשה זהו ידע מבוזבז הנמצא רק ברשות בעליו. אנו ב Smarter מאמינים כי ידע זה הינו בעל ערך רב לא רק למחבריו כי אם לקהל רחב ומאמינים שפרסומו חשוב.

Smarter נותן לך אפשרות להרוויח מעבודות אותן כתבת בעמל רב, ואף להפנות את חברך לאתר ולהרוויח גם מהעבודות שלהם ושל החברים שלהם.

שיטת התגמולים ב Smarter הינה שיטה ייחודית ומהפכנית המבוססת על שילוב של שתי שיטות מסחר – זירת מסחר (person-to-person) ושיווק רשתי (MLM ) עם שיפורים ניכרים: ההצטרפות והקמת רשת החברים הינה בחינם !

אינך צריך לשווק את עבודותיך לקונים פוטנציאליים ולשכנע אותם לקנות את עבודותיך – Smarter עושה זאת עבורך. שיטה חדשנית זאת נותנת לך אפשרות להרוויח כסף ללא כל השקעה כספית מצידך – רק לפרסם את עבודותיך ולמלא את כתובות הדואר האלקטרוני של חבריך אותם אתה רוצה לצרף לרשת שלך או לעשות זאת באמצעות קישור ייחודי. למעשה – לאחר 5 דקות מזמנך תוכל להנות מתמלוגים על עבודותיך ועל עבודות החברים שנמצאים ברשת החברים שלך לאורך שנים!!!!

כעת כל שנותר לך הוא לפרסם את העבודות שכבר עמלת עליהן ולהרוויח עליהן כסף. בנוסף – שכנע את חבריך להצטרף לרשת שלך ולהקים רשתות משלהם וכך תוכלו כולכם להרוויח עוד יותר כסף.

כמה כסף אני בעצם מרוויח ?

בכל פעם שעבודתך תימכר – אתה תקבל 40% מעלות המכירה – לכל החיים!!!

על כל תקבול של חבר ברשת החברים שלך (עד 4 רמות) שלך תקבל 30% מהתקבול אותו קיבל בעל העבודה בחזקת מספר הרמה. להלן פירוט סך התשלום אותו יקבל המפרסם עבור כל מכירת עבודה של חבר ברשת החברים שלו: רמה 1: 30%, רמה 2: 30%*30% = 9%, רמה 3: 30%*30%*30% = 2.7%, רמה 4 30%*30%*30%*30% = 0.81%

היות ותוכל להוסיף חברים לרשת שלך בכל רגע נתון והתקבולים הינם לכל החיים – תוכל להרוויח כסף באופן שוטף כמעט ללא כל השקעה מצידך.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.smarter.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
PPSתשלום עבור מכירה
Pay Per Sale
גובה התגמול:

על כל תקבול של חבר ברשת החברים שלך (עד 4 רמות) שלך תקבל 30% מהתקבול אותו קיבל בעל העבודה בחזקת מספר הרמה. להלן פירוט סך התשלום אותו יקבל המפרסם עבור כל מכירת עבודה של חבר ברשת החברים שלו: רמה 1: 30%, רמה 2: 30%*30% = 9%, רמה 3: 30%*30%*30% = 2.7%, רמה 4 30%*30%*30%*30% = 0.81%

דור שני: כן
רווח מינימלי למשיכה: 150 ש"ח
מועד תשלום:

התקבולים המגיעים לך נצברים בחשבונך באתר ואתה יכול לצפות ביתרתך בכל רגע נתון ע"י כניסה לחשבונך באתר (מוגן ע"י סיסמא).
Smarter ישלחו לך בדואר צ'ק עם התשלום תוך 30 יום מסיום כל רבעון שנתי בגין המכירות ו/או התקבולים שבוצעו ברבעון הקודם. אם סך העמלות יהיו קטנות מ-150 ש"ח תעביר Smarter את התשלום תוך 30 יום מתום הרבעון השנתי הראשון בו יצטברו עמלות מעל 150 ש"ח. במידה ולא הצלחת לצבור 150 ש"ח וחשבונך "תקוע" על למעלה מ-100 ש"ח מספר חודשים, תוכל לפנות אל Smarter ויעבירו לך תשלום למרות שלא הגעת לסכום המינימום של התשלום.

אמצעי לקבלת תשלום: המחאה.
הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Smarter ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *