פורסם ביום: 14.12.2018     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 5544 פעמים

בניית אתרים בחינם ב – 3 צעדים פשוטים ללא ידע מוקדם …

SITE123 – בניית אתרים בחינם משנה את הדרך שבה אנשים בונים אתרי אינטרנט. זהו פתרון מושלם עבור בעלי עסקים ומשתמשים פרטיים, המציע כלים שלא דורשים ממך ידע מוקדם או ניסיון בקוד ובעיצוב מקצועי ומאפשרים לך לבנות אתר מקצועי ללא צורך באיש מקצוע.

SITE123 היא מערכת בניית אתרים מתקדמת ומאוד פשוטה לשימוש, המספקת לך אפשרויות ניהול תוכן אונליין באתר וממשק גרירה אינטואיטיבי, עיצובים ומבנים מוכנים, באמצעותו תוכל להקים, לעדכן ולנהל את האתר שלך ללא צורך בידע מקצועי, בכל עת ומכל מקום בעולם.

בניית האתר לעסק שלך נעשית ב – 3 צעדים פשוטים – בחירת סוג האתר הרצוי עבורך, העלאת תוכן משלך, פירסום האתר, והכול בתוך פחות משעה.

באמצעות מערכת הניהול של SITE123 תוכלו להקים אתרים תדמיתיים, עמודי נחיתה, חנות למכירת מוצרים (באמצעות PayPal) ואתרים עשירים בתוכן. כל סוג אתר שתקימו במערכת יותאם באופן המיטבי לתצוגה בסמארטפונים וטאבלטים ויעבור אופטימיזציה לתצוגה ושימוש במכשירי מסך מגע.

תוכלו ליצור אתר אינטרנט או מספר אתרי אינטרנט תחת חשבון אחד ולנהל את כולם באמצעות תחת אותו שם משתמש.

אז כמה זה יעלה לכם ? זה בחינם ! ללא תשלום, ללא תקופת ניסיון, ללא התחייבות ! המערכת מוצעת ללא תשלום וכוללת אירוח ועורך אינטרנט עם כל הכלים המוצעים. כמו כן, SITE123 מספקת לך סאב-דומיין מותאם אישית אף הוא ללא תשלום . אם תרצו לחבר דומיין מותאם אישית אז יהיה עליכם לשדרג את האתר לאחת החבילות של SITE123 החל מ 10.8$לחודש (תוכנית שנתית, תשלום מראש).

האתר שתבנו באמצעות – SITE123 ידידותי לאופטימזציית מנועי החיפוש, ומוודאים עבורך, כי האתר שלך יהא גלוי לחלוטין לכל מנועי החיפוש, כולל גוגל.

בהצטרפות לרשת השותפים של SITE123 תוכלו להינות מעמלות של עד $182 עבור כל מכירה. העמלות הינן קבועות עבור המנויים שנרכשו באמצעותכם !

ההרשמם לתוכנית השותפים של SITE123 היא בחינם, ללא דמי הגדרת חשבון וללא דמי מנוי כלשהם. אתם יכולים ליצור חשבון תוך כמה רגעים ולהתחיל להרוויח עוד היום !

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.site123.com
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

בתוכנית השותפים של  SITE123 תוכלו להרוויח עד 182$ עבור כל עסקה. כאשר לקוח רוכש חבילת אחסון ל – 3 חודשים אתה מקבל 50$ בעוד עבור התוכנית השנתית תקבלו 100$. רכישת החבילה לשנתיים תגדיל את עמלה שלכם ל – 120$, ורכישת החבילה ל – 3 שנים תגדיל את העמלה שלכם ל – 140$.

כמו כן, מעבר לעמלות שפורטו לעיל, עבור מכירה של חבילה מתקדמת תקבלו תוספת של 10% לעמלה הבסיסית, עבור החבילה המקצועית תקבלו תוספת של 20% לעמלה הבסיסית ועבור חבילת הזהב תקבלו תוספת של 30% לעמלה הבסיסית.

כאמור תוכלו להרוויח עד 182$ עבור כל עסקה לפי החישוב הבא – במכירת חבילה ל – 3 שנים העמלה שלכם תעמוד ע"ס של 140$ בתוספת 30% שהם 42$ וסה"כ הרווח שלכם יעמוד ע"ס של 182$.

רווח מינימלי למשיכה: 300$
מועד תשלום:

בכל עת בהגיעכם לרווח המנימלי למשיכה.

אמצעי לקבלת תשלום: פייפאל (paypal)
תנאי שימוש והגבלות:

כשותפים, כדי לקבל את העמלות המגיעות לכם, תצטרכו לשלוח ל – SITE123 חשבונית מס בגובה העמלה באמצעות טופס בקשה למשיכת כספים אשר ממוקם בממשק השותף.

המערכת פועלת במצב "LAST CLICKS", כלומר השותף האחרון שהפנה את המשתמש יקבל את העמלה.

לאחר פתיחת חשבון ע"י משתמש מופנה, המשתמש יוכל ליצור אתרי אינטרנט ללא הגבלה. כשותפים תקבלו עמלה על כל אתר שנוצר בתוך 30 הימים הראשונים.

על מנת לקבל עמלה בגין מכירה, המשתמש הפונה חייב להישאר פעיל באתר לפחות חודש אחד מלא.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - SITE123 ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *