פורסם ביום: 24.01.2019     עודכן ביום: 27.01.2019     נצפה: 27942 פעמים

sendmsg – כל הפיתרונות של מערכת דיוור אלקטרוני במקום אחד …

קומסטאר פיתוח מערכות בע"מ הינה מפעילת אתר sendmsg, הוקמה בשנת 2004 ומתמחה בפיתוח מערכות web (מבוססות דפדפן), פיתוח אתרים, ומפתחת מערכת דיוור אלקטרוני "שלח מסר". מערכת "שלח מסר" מספקת פיתרון מעשי לשיווק יעיל וחכם באמצעות שליחת ניוזלטרים ומיילים בקלות ובמהירות, בניית דפי נחיתה והגדלת מועדון לקוחות, קורסים אונליין, מערכת ניהול לקוחות – CRM, יצירת טפסים, ועוד. המערכת מאפשרת שליחת הודעות מתוזמנות, סטטיסטיקות מתקדמות, מפת חום התממשקויות לאלפי כלים באינטרנט באמצעות זאפייר. המערכת פתוחה לשימוש ללא עלות בחבילה הבסיסית ללא הגבלת זמן או התחייבות.

תוכנית השותפים של sendmsg:

כל אחד יכול להיות שותף, וזה לא דורש מאמץ, מכיר מישהו שלדעתך המערכת תעזור לו, אתה צריך רק לשלוח לו את קישור ההרשמה.

על מנת לפתוח חשבון שותפים יש להירשם לאתר כלקוח בחינם ואף ניתן להינות משירותי החינם של האתר כגון משלוח מיילים בחינם בזמןבלתי מוגבל, לבנות דפי נחיתה ועוד.

כל חשבון רשום במערכת, מקבל קישור ייחודי (קישור שותף Affiliate) ורק רישום דרך אותו קישור ייחודי, יתגמל את השותף בעמלה. העמלות יינתנו בעבור דמי מנוי (דיוור או מערכת קורסים) וחבילות בנק דיוורים. העמלה הינה 20% מדמי התשלום שיבוצעו בפועל, והעמלה ניתנת לתקופה לכל החיים, כלומר כל עוד המופנה משלם, כך גם השותף ממשיך להיות מתוגמל.

המופנה שלך יהנה מתקופת התנסות מוגדלת של 45 ימים בחינם (במקום 30 יום בהרשמה דרך האתר) ובנוסף תזכה ב-1000 נקודות בונוס לפרומו סנדר על כל לקוח שסיים הרשמה.

במידה והמופנה יבצע תשלום בתשלומים, גם השותף יקבל את העמלה בתשלומים בהתאם. התשלום יבוצע תמיד מרגע קבלת דרישת תשלום (חשבונית מס/עסקה), בשוטף +30. התגמול ישולם בהעברה בנקאית בעמידה בתנאים הבאים: מינימום של 400 ש"ח תגמול כולל מע"מ, השותף הינו עוסק מורשה בעל ניכוי מס במקור ואישור ניהול ספרים. במידה ולשותף יש חוב לספק, לא יבוצע תשלום עד להסדר תשלומי החוב.

לא ניתן לבצע שיוך שותף לאחר הרשמה, ומבנה תוכנית השותפים, כולל תיעוד, רישום ותגמול הינם מתבצעים באופן אוטומטי ע"י מנגנון המערכת.
התשלום יבוצע לפקודת שם העסק הרשום על החשבונית, לפי העוסק שיגיש את הבקשה לתגמול.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.sendmsg.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
PPSתשלום עבור מכירה
Pay Per Sale
RSנתח מההכנסות
Rev Share
גובה התגמול:

העמלה הינה 20% מדמי התשלום שיבוצעו בפועל, והעמלה ניתנת לתקופה לכל החיים, כלומר כל עוד המופנה משלם, כך גם השותף ממשיך להיות מתוגמל. בנוסף לכך תזכה ב-1000 נקודות בונוס לפרומו סנדר על כל לקוח שסיים הרשמה.

רווח מינימלי למשיכה: 400 ש"ח
מועד תשלום:

התשלום יבוצע תמיד מרגע קבלת דרישת תשלום (חשבונית מס/עסקה), בשוטף +30.

אמצעי לקבלת תשלום: המחאה.
תנאי שימוש והגבלות:

התשלום יבוצע תמיד מרגע קבלת דרישת תשלום (חשבונית מס/עסקה), בשוטף +30. התגמול ישולם בהעברה בנקאית בעמידה בתנאים הבאים: מינימום של 400 ש"ח תגמול כולל מע"מ, השותף הינו עוסק מורשה בעל ניכוי מס במקור ואישור ניהול ספרים. במידה ולשותף יש חוב לספק, לא יבוצע תשלום עד להסדר תשלומי החוב.

על מנת לקבל את דמי התגמול, יש לשלוח דרישת תשלום לכתובת המייל sndmsg_aff@comstar.co.il עם מספר החשבון או שם משתמש, ואת החשבונית להוציא אל קומסטאר מערכות בע"מ, ח.פ: 514979525, ת.ד. 7996, פתח תקווה, 49250 בעבור "תגמול תוכנית שותפים". כמו כן, יש למלא את פרטי השותף בטופס תחת הקישור https://n.sendmsg.co.il/f548/EnterDetails.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - sendmsg ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *