פורסם ביום: 31.12.2018     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 6495 פעמים

פראג – הוצאה ישראלית כחול לבן …

פראג הוצאה לאור (באנגלית: Prague Publishing House Ltd) היא הוצאת ספרים ישראלית המוציאה ספרי עיון ולימוד ניו אייג' מתורגמים העוסקים ברוחניות, זן, טאואיזם, בודהיזם, בודהיזם טיבטי, יהדות, קואוצ'ינג, ורפואה אלטרנטיבית.

ההוצאה הוקמה בשנת 1993 ובמהלך עשרים וחמש שנות פעילותה, החברה הוציאה לאור, נכון ל-2018, למעלה מ-150 כותרים. הקו המחבר בין הכותרים הוא ספרים שמחבריהם אנשי המערב, אולם כתיבתם נשענת על מקורות תרבותיים מגוונים ומשלבים בין דרך החשיבה המזרחית (מזרח-אסיה) לתרבות המערב. ספרה הראשון של ההוצאה הוא הטאו של פו שיצא בשנת 1994 ונכנס למקום הראשון ברשימת רבי המכר של עיתון "הארץ" ושהה שם במשך מאה שבועות רצופים.

בנוסף להוצאת ספרים, החברה מפיקה כנסים, סדנאות כתיבה והרצאות, ביניהן "המסע" בהנחיית ברנדון בייס וסדנת "דרך האמן" בהנחיית ג'וליה קמרון בשנת 2013. בין היוצרים המרכזיים של ההוצאה נמנים: ביירון קייטי, זאב בן אריה, יואב בן דב, ניסים אמון, אקהרט טולה, ברוס ליפטון, ג'נט בריי אטווד, איי. סי. פינג, ג'וליה קמרון, ערן שטרן, פמה צ'ודרון, ברנדון בייס, דון מיגל רואיס, ריצ'רד טמפלר, אבי גרינברג, ו-דבורה ליבוביץ'.

אתם מוזמנים להצטרף לתוכנית השותפים של הוצאת פראג ולהרוויח כסף מהמלצותכם.

שותפי פראג יכולים לקדם את אתר פראג על ידי מודעות, קישורי טקסט, או הפניות ישירות למוצרים באמצעות אתרי אינטרנט שלהם, בלוגים, פורומים, רשימות תפוצה, מנועי חיפוש או כל ערוץ אינטרנטי אחר. שותפי פראג יקבלו עמלות בהתאם לרכישות שנעשו באתר פראג, על ידי גולשים שהגיעו לאתר דרך קישורים עם קוד שותף מזהה.

תוכנית השותפים של הוצאת פראג מופעלת על ידי מערכת ממוחשבת, שמשייכת קוד מעקב ייחודי לכל שותף. קודי המעקב מצורפים לסוף הקישורים בחומרים השיווקיים בהם משתמשים השותפים. מערכת תוכנית השותפים מזהה מאין הגיעו גולשי האתר באמצעות קוד המעקב, וכל רכישה שעשו באתר פראג משוייכת לשותף שדרכו הגיע הגולש.

סך העמלות המגיעות לשותפי השיווק, מחושבות ונקבעות בצורה אוטומטית ומדויקת על ידי קודי המעקב, בהתאם לתנאי התגמול של התוכנית בהוצאת פראג.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.prag.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

10% מגובה העסקה.

תוקף הקוקיז: 30 ימים. בעת הפניית הגולש ממדית השותף לאתר, נשתלת "עוגיה" בדפדפן הגולש שאוגרת את פרטי ההפניה, תאריך ההפניה, פרטי האתר המפנה ועוד. אם לא ביצע הגולש קניה מיידית באתר 'פראג' לאחר ההפניה, אך חזר במשך עד 30 יום וביצע רכישה, העוגיה תעביר את פרטי הפעולה למערכת והשותף יזכה לעמלה.
רווח מינימלי למשיכה: 250 ש"ח
מועד תשלום:

לוח זמנים לתשלומים לשותפים: ב – 1 לכל חודש פראג מבצעת סגירת חשבון של העמלות בגין החודש שעבר, עד 15 לכל חודש, פראג מנפיקה ושולחת בדוא"ל לשותפים סיכום חשבון לצורך קבלת התמורה, על השותף להעביר לפראג חשבונית, כאשר לחשבונית הראשונה יש לצרף טופס ניכוי מס במקור ואישור ניהול ספרים ופרטי בנק להפקדה, פראג תעביר לשותף תשלום לחשבון הבנק עד 15 יום מקבלת החשבונית.

אמצעי לקבלת תשלום: העברה בנקאית.
הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Prag ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *