פורסם ביום: 01.02.2019     נצפה: 41179 פעמים

Payperlead – רשת הפרסום הראשונה לגיוס לקוחות על בסיס הצלחה …

חברת פיי-פר-ליד בע“מ (PayPerLead Ltd) הוקמה בשנת 2005 ומתמחה בשיווק ופרסום אפקטיבי באינטרנט. החברה הוקמה על מנת לספק למפרסמים את היכולת להפוך את הוצאת הפרסום להוצאה משתנה ועל ידי כך להגדיל את כמות הלקוחות, כמות המכירות וכמובן את הריווחיות.

חברת פיי-פר-ליד פיתחה מודל עסקי המאפשר למפרסמים לקבל לקוחות לפי דרישה ממוקדת, על בסיס הצלחה, וללא לקיחת סיכונים מיותרים בפרסום אשר אינו פוגע ישירות למטרה. הפתרון מהיר, יעיל, חכם ואפקטיבי ביותר לצרכי המפרסמים. הטכנולוגיה הייחודית של החברה מאפשרת לעסק להגיע למאות ואלפי לקוחות פוטנציאלים, שמחפשים בדיוק את מה שיש לו להציע.

בניגוד לשיטות הישנות בפרסום באינטרנט, כמו פרסום מבוסס חשיפות או קליקים, מציעה פיי-פר-ליד למפרסם לשלם רק עבור לקוחות פוטנציאלים. לא עוד רשימות קרות הכוללות עשרות אלפי טלפונים של בתי אב ובזבוז זמן יקר של אנשי טלמרקטינג מתוסכלים שמנסים שוב ושוב לשכנע טלפונית אדם שלא ממש מעוניין לקנות, אלא לידים איכותיים של אנשים שמתעניינים באמת.

לא רק מפרסמים (Advertisers) מרוויחים מהמודל הייחודי של פיי-פר-ליד. בעלי אתרי אינטרנט (Publishers) שעד היום לא הרוויחו כסף מאתרם או הרוויחו שקלים בודדים משטח הפרסום באתרם יכולים לשלב את הפרסומות של פיי-פר-ליד, ולהרוויח סכומי כסף משמעותיים עבור כל ליד וליד שנוצר דרך הפרסום באתרם.

תוכנית השותפים של Payperlead:

תוכנית הפרסום של פיי-פר-ליד מאפשרת לבעלי אתרים, בכל סדר גודל שהוא, להציג את הפרסומות הייחודיות של פיי-פר-ליד, המגיעות ממגוון מפרסמים, ולהתחיל להרוויח כסף אמיתי.

באמצעות מערכת ניהול תכנים, מתאימה פיי-פר-ליד את סוג הפרסומת לתוכן האתר שלך. כאן נמצאת ההזדמנות שלך להרחיב את מעגל הגולשים באתרך ולהרוויח כסף.

הפרסום דרך חברת PayPerLead מיועד לייצר לידים. כל ליד שמתקבל מזכה את בעל האתר בסכום כסף גבוה משמעותית. ב – Google לדוגמה יקבל בעל האתר אגורות בודדות לכל הקלקה על פרסומת.

כמו כן, ניתן להרוויח גם ממכירות שהתבצעו מהפניית הליד מאתרכם עד ל – 500 ש"ח לעסקה בנוסף לתשלום הליד.

דרך נוספת להרוויח מאתר PayPerLead הינה  מבצע חבר מביא חבר – שעל פיה תתוגמלו באופן קבוע מכל ריווחי אתר שירשם לשירות דרכיכם.

ההרשמה לתוכנית מאוד פשוטה, ממלאים את טופס ההצטרפות ומקבלים שם משתמש וסיסמה. לאחר שיצרת שם משתמש וסיסמה, תוכלו להיכנס בכל רגע נתון למערכת הניהול, בה תקבלו שקיפות מלאה על כל הפעולות שבוצעו. בתוך מערכת ניהול האתר תוכלו לבחור את גודל הבאנר אותו אתם מעוניינים להציג. לאחר שתבחרו תופיע שורת קוד. העתיקו אותו כמו כל טקסט אחר, ושלבו אותו במקום שמתאים באתרכם. תוכלו לבחור את סוג הקטגוריה בה עוסק אתרכם, ובכך למקד את המתעניינים. כמובן שתוכלו לבקש שפרסומת של מתחרה לא תופיע באתרכם.

 

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.payperlead.co.il
שיטת תמחור: PPLתשלום עבור הפנייה
Pay Per Lead
CPLתשלום עבור הפנייה
Cost Per Lead
CPRLתשלום עבור הפנייה רלבנטית
Cost Per Relevant Lead
CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
PPSתשלום עבור מכירה
Pay Per Sale
RSנתח מההכנסות
Rev Share
גובה התגמול:

משתנה מממפרסם למפרסם (החל מ – 10 ש"ח לליד רלבנטי).

רווח מינימלי למשיכה: 100 ש"ח. במידה ולא הצלחתם לגייס לידים בשווי שעולה על 100 ש'ח , תקבלו את ההמחאה כעבור שלושה חודשים.
מועד תשלום:

את התגמול עבור הלידים אותם מייצר אתרכם תקבלו בהמחאה לפקודתכם, מידי חודש.

אמצעי לקבלת תשלום: המחאה, העברה בנקאית.
תנאי שימוש והגבלות:

הגדרת ליד תקין באתר Payperlead – 'ליד' תקין הינו גולש באתרך אשר הקליק על הבאנר, התעניין בשירות/מוצר המוצע במיניסייט והשאיר פרטים על מנת שייצרו איתו קשר. טלפון שגוי, שם שגוי או מישהו שלא באמת השאיר את פרטיו לא ייזכה את בעל האתר בתגמול.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Payperlead ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *