פורסם ביום: 24.12.2018     עודכן ביום: 18.01.2019     נצפה: 11128 פעמים

להרוויח כסף ממילוי סקרים …

השימוש הגובר באינטרנט והגידול בביקוש למחקרי דעת קהל ע"י התקשורת וגופים מובילים בישראל, הביאו להקמת הפאנל האינטרנטי הראשון בישראל Panel4All.

Panel4All הוקם בשנת 2006 והיה הפאנל האינטרנטי הראשון והגדול בישראל. סביב הפאנל התפתחה קהילה הכוללת עשרות אלפי חברים מכל שכבות האוכלוסייה אשר משפיעים על החברה ומתוגמלים בעבור מילוי סקרים תוך שמירה מלאה על פרטיות המשיבים.

עד היום ביצעו באמצעות Panel4All אלפי סקרים והתפרסמו אין ספור מחקרים המבוססים על דעות הפאנליסטים של Panel4All. ניתוח רחשי הלב העולים מן הסקרים מסייע לתקשורת, לחברות ולגופים השונים להעניק לציבור הרחב שירות טוב יותר ומוצרים איכותיים יותר המפותחים במיוחד עבורכם.

מלבד היכולת להשפיע על מהלכים משמעותיים – פוליטיים, חברתיים וכלכליים – במשק הישראלי, ולהביע את דעתכם – אתם גם מרווחים כסף. כל סקר שביצעתם מזכה אתכם בנקודות אשר מתורגמות לערך לכסף הניתן למימוש בהתאם לתקנון. המשמעות היא שאתם מקבלים תגמול כספי עבור הבעת דעתכם המימוש יעשה באמצעות תווי קנייה מקוונים, אשר ישלחו ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם.

איך מממשים את הנקודות?

כדי לבצע מימוש נקודות באתר, צריכים להתקיים התנאים הבאים: צבירה של 900 נקודות לפחות,תעודת זהות מאושרת על ידי צוות האתר. תעודת הזהות עוברת הליך בדיקה כדי לאמת את זהות הפאנליסט. את תעודת הזהות ניתן לשלוח באמצעות הפקס, או כקובץ מצורף במייל להנהלת הפאנל. תנאי זה תקף רק לטובת המימוש הראשון, פתיחה של טופס המימוש דרך האתר – זהו למעשה השלב האחרון בתהליך המימוש. בטופס זה על הפאנליסט לציין את כמות הנקודות הרצויה ואת אופן המימוש הרצוי: תווי קנייה או תרומה. במקרה של בחירה במימוש באמצעות תווי קנייה, התווים ישלחו בדואר אלקטרוני לכתובת הרשומה באתר. במידה ונפתח טופס מימוש, טרם משלוח תעודת הזהות, בקשת המימוש תהייה בסטטוס "המתנה" עד שתשלח תעודת הזהות ותאושר על ידי צוות האתר.

כל הבקשות שהוגשו על ידי כלל הפאנליסטים במהלך החודש, יטופלו במרוכז במהלך החודש שלאחריו. התווים ישלחו עד סוף החודש. לדוגמא, בקשות שהוגשו בחודש מרץ, יטופלו במהלך חודש אפריל והתווים ישלחו עד סוף חודש אפריל.

איך מחושב התגמול עבור הסקרים ?

שיטת המדרגות מאפשרת לכם לקבל תגמול גבוה יותר לנקודה, ככל שאתם ממלאים יותר סקרים  התגמול עבור כל סקר מופיע לצד לינק הכניסה לסקר.

בעת המימוש הראשון: כל נקודה עד 900 נקודות: 1 ₪ לכל 15 נק', כל נקודה בין 901-3000 נקודות: 1 ₪ לכל 12.5 נק' וכל נקודה מעל 3001 נקודות:  1 ₪ לכל 10 נק'.

לדוגמא: בעת המימוש הראשון, 4000 נק` יהיו שוות 328 ₪, עבור 900 הנק' הראשונות = 60 ש"ח, עבור כל הנק' בין 901-3000 = 168 ש"ח, עבור כל הנק'` מעבר ל 3000 = 100 ש"ח. דוגמא זו מפרטת את המימוש הראשון בלבד. בעת המימושים הבאים (שני, שלישי ואילך) ערך הנקודה עולה ל 12.5 נק' לכל 1 ש"ח  ועד 10 נק' לכל 1 ש"ח.

את הנקודות ניתן לממש כתווי קנייה מרגע שצברתם 900 נק'. התגמול עבור כל סקר מופיע לצד לינק הכניסה לסקר המימוש יעשה, כאמור, באמצעות תווי קניה מקוונים, אשר ישלחו לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם.
איך נרשמים לפאנל ? ממלאים את הפרטים בטופס ההרשמה ולוחצים על כפתור השליחה. על מנת לוודא שלא נפלו טעויות בכתובת המייל שנתתם  נשלחת אליכם אוטומטית, הודעת אימות אשר תהיו חייבים לאשר אותה. רק לאחר אימות כתובת הדוא"ל שלכם, יפתח עבורכם חשבון בפאנל ותוכלו לבצע כניסה מסודרת לתוך המערכת כחברי פאנל.
מהו מבצע "חבר מביא חבר" ? על כל חבר שיצטרף דרככם לאתר תזכו בתוספת של 250 נקודות בחשבונכם (כל חבר אשר הגיע דרככם, צבר מינימום של 900 נקודות בחשבונו וותעודת הזהות שלו נשלחה ואומתה). כך תוכלו לזרז את צבירת הניקוד וליהנות מערך נקודה גבוה יותר. כל חבר חדש שהגיע בעקבות חבר קיים, רשאי גם הוא להשתתף במבצע.
התווים ניתנים למימוש בכל רשתות האופנה הגדולות, רשתות הטיפוח, הבית ומסעדות מובילות.
סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.panel4all.co.il
שיטת תמחור: PTRתשלום עבור סקירה
paid to review
גובה התגמול:

בעת המימוש הראשון:

כל נקודה עד 900 נקודות: 1 ₪ לכל 15 נק' (60 ש"ח).

כל נקודה בין 901-3000 נקודות: 1 ₪ לכל 12.5 נק'.

כל נקודה מעל 3001 נקודות:  1 ₪ לכל 10 נק'.

בעת המימוש השני:

ערך הנקודה עולה ל 12.5 נק' לכל 1 ש"ח  ועד 10 נק' לכל 1 ש"ח.

דור שני: אין אפשרות ליהנות מהטבות של דור שני של מצטרפים.
רווח מינימלי למשיכה: 900 נקודות בתווי קניה בשווי של - 60 ש"ח (במימוש הראשון).
מועד תשלום:

בהגיעכם ל – 900 נקודות, כל הבקשות שהוגשו על ידי כלל הפאנליסטים במהלך החודש, יטופלו במרוכז במהלך החודש שלאחריו. התווים ישלחו עד סוף החודש. לדוגמא, בקשות שהוגשו בחודש מרץ, יטופלו במהלך חודש אפריל והתווים ישלחו עד סוף חודש אפריל.

אמצעי לקבלת תשלום: מימוש הנקודות יעשה באמצעות תווי קנייה מקוונים, אשר ישלחו ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם.
הערות מיוחדות:
למה אני נותן פרטים אישיים? ניתוח הסקרים מתבסס על הנתונים אשר אתם מזינים בפרופיל שלכם. לפרטים אשר נמסרים יש חשיבות רבה הן בבניית הדגימה הנכונה והמדוייקת והן בניתוח תוצאות הסקרים. בנוסף על בסיס  הפרטים שתמלאו, יוכלו להפנות אליכם יותר סקרים רלוונטים. Panel4All מחוייבים לשמור על סודיות ולא נעשה שום שימוש בפרטים האישיים שלכם, מלבד שימושים סטטיסטיים ומחקריים.
הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Panel4All ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *