פורסם ביום: 04.02.2019     נצפה: 43358 פעמים

No-Risk – מאות מוצרים באספקה תוך 5 שעות בלבד …

אתר האינטרנט No-Risk מפעיל חנות אינטרנטית המציעה מכירות במחיר קבוע ומכירות במבצעים שונים תוך כדי ניסיון ליצור קנייה בטוחה עבור כל גולש. האתר מציע מגוון רחב של מוצרים בעלי תכונות ויכולות שונות כגון דיבוריות, אוזניות, אביזרי סלולר ורכב, מחשבים, אופנה, כלי בית ומטבח, מצלמות, מוצרי תקשורת, פנאי ורכיבה, טלוויזיות, אופניים חשמליים, כלי עבודה ועוד.

תוכנית השותפים של No-Risk:

תוכנית השותפים של נו ריסק מאפשרת לכם להרוויח כסף ללא צורך בניהול מלאים, התעסקות עם לקוחות, חיובים ומשלוחים. כל שותף מקבל קישור ייחודי דרכו יוכל להפנות לאתר לקוחות במסגרת פעולות השיווק והפרסום של המוצרים, הקטגוריות והמותגים של נו ריסק ולזכות בעמלות מכירה באופן שוטף.

ההרשמה לתוכנית נעשית באמצעות טופס בקשה ולאחר אישור הרשמה שלוקח 24 שעות לכל היותר, אתם מקבלים למייל קובץ פירוט עמלות, גישה לפאנל צפייה במכירות, ערכת חומרים שיווקיים והדרכה לשימוש בקישורים של האתר.

לאחר האישור תוכלו לעבור על מוצרי האתר, לבחון ולבחור את הקטגוריות והמוצרים שהכי מעניינים אתכם ושתהיו שמחים לפרסם ולשווק לקהל הגולשים, הצופים, העוקבים, החברים והלקוחות שלכם.

למה קל לשווק את No-Risk:

מחירים זולים (מדי יום נו ריסק בודקים את המתחרים שלהם כדי לשמור על מחירים זולים ביותר), משלוחים מהירים (מערך משלוחים ייחודי מאפשר לאתר לספק מוצרים עד 5 שעות, בין אשדוד לנתניה) חוות דעת חיוביות בכל מקום, תנאי תשלום נוחים (פריסה עד 12 תשלומים ללא ריבית על כל המוצרים באתר. תמיכה באמקס, דיינרס, פייפאל ומזומן לשליח), מבצעים תכופים (כל חודש, כל חג, כל אירוע מלווה במבצעים חדשים שהופכים את הקנייה לאטרקטיבית ביותר) ועוד.

מי יכול להצטרף לתוכנית ?

בעלי אתרים ובלוגרים, אושיות אינסטגרם ופייסבוק, יוטיוברים, אנשי שיווק ופירסום, בעלי עסקים, בעלי מקצוע ועוד.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.no-risk.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
PPSתשלום עבור מכירה
Pay Per Sale
RSנתח מההכנסות
Rev Share
גובה התגמול:

עמלה של 3% על כל האתר ועד 10% עמלה על מוצרים נבחרים.

תוקף הקוקיז: 3 ימים.
רווח מינימלי למשיכה: 100 ש"ח. שותף שלא הגיע לסכום המינימלי בחודש החולף, יקבל את התשלום בחודש הבא. שותף שלא הגיע לסכום מינימלי במשך 3 חודשים, יוכל לבקש להעביר את הסכום שנצבר לזכותו על ידי פנייה במייל לחברה.
מועד תשלום:

בכל תחילת חודש יקבל השותף למייל סכום מסכם אותו צבר במהלך החודש החולף. התשלום יתבצע בהעברה בנקאית עד 10 לחודש, וזאת בתנאי שהשותף העביר לחברה את כל המסמכים ו/או אישורים הרלוונטיים, כגון צילום ת.ז ו/או אישור ניכוי מס במקור.

אמצעי לקבלת תשלום: העברה בנקאית או או כזיכוי לרכישות באתר No Risk.
מקורות תנועה מורשים:

מותר ומומלץ לפרסם ברשתות חברתיות, ליצור דפי נחיתה, להשתמש בקידום ממומן ואורגני, קידום עם פופ-אפים, תגובות בפורומים, לדוור לאנשים שאישרו לקבל דיוור פרסומי, להוציא קישורים מתוכן איכותי ועוד.

מקורות תנועה לא מורשים:

חל איסור מוחלט לשלוח ספאם במייל/סלולר, להטמיע קוקיז דרך צד שלישי שלא מודע לכך או למשוך תנועה מאתרים למבוגרים בלבד או כאלו העוברים על החוק.

בפרסום ממומן בגוגל (Google Ads) חל איסור להפנות גולשים בצורה ישירה לדומיין (כתובת אינטרנט) של No Risk, אלה באישור בכתב בלבד מצד החברה.

תנאי שימוש והגבלות:

מגיש הבקשה חייב להיות עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה שהתאגדה בישראל, שותפות שנרשמה בישראל או אדם פרטי בגיר בעל אזרחות ישראלית.

חל איסור להצטרף לתוכנית כדי לקבל הנחה על רכישות אישיות ו/או עבור בני משפחה וחברים.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לדחות כל אתר שמתעסק בהחזרי כספים (Cash Back).

כל עסק או חברה חייבים להעביר לאתר באמצעות המייל אישור ניכוי מס במקור ואישור ניהול ספרים.

כל אדם פרטי חייב להעביר לאתר באמצעות המייל צילום ת.ז וקישור לפרופיל הפייסבוק או כל רשת חברתית אחרת.

הצטרפות לתוכנית הינה אישית ולא ניתנת להעברה או המחאה.

הסכומים הרשומים בפאנל צפייה במכירות השותף הן לפני מע"מ ולפני ניכוי במקור ככל שנדרש על ידי רשויות המס.

הזכאות לתגמול תתקיים לאחר ביצוע הזמנה בפועל, אישור תשלום מצד חברת האשראי ואנשי החברה, הפקת חשבונית מס קבלה ללקוח ואספקת המוצר.

הזכאות של תגמול השותף מותנית בכך שלא בוצע ביטול עסקה על ידי הלקוח במהלך 14 ימי עסקים עוקבים למועד החיוב.

יתרת זכאות שלא נדרשה במשך 12 חודשים, תחולט.

שותף שהינו עוסק פטור, ידאג להוציא קבלה לכבוד נו ריסק סחר בע"מ, ח.פ 515824985 מיד לאחר קבלת התשלום. השותף יקבל את התשלום, ללא תוספת מע"מ.

שותף שהינו עוסק מורשה או חברה בע"מ, ידאג להוציא חשבונית מס טרם העברת התשלום. החשבונית תירשם לכבוד נו ריסק סחר בע"מ, ח.פ 515824985. השותף יוציא קבלה מיד לאחר קבלת התשלום. השותף יקבל את התשלום בתוספת מע"מ.

שותף שהינו אדם פרטי, יקבל את תשלום העמלה שלו ללא תוספת מע"מ ובניכוי במקור בהתאם לשיעור ניכוי עבור שירותים ונכסים (30%). במידה ויציג השותף אישור תיאום מס עבור שירותים ונכסים (לא משכורת/שכר עבודה)‎, יבוצע הניכוי במקור בהתאם לשיעור הנקוב באישור שהוגש.

שותף אשר לא יבצע שום פעילות במשך 30 יום, חשבונו יוקפא.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - No-Risk ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
1
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
1
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *