פורסם ביום: 04.01.2019     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 15947 פעמים

נגישלי – הפתרון האולטימטיבי לבעלי אתרים בהתאם לחוק הנגישות …

מערכת נגישלי פותחה על מנת להיות פתרון אמיתי, יעיל ויציב בעבור בעלי מוגבלויות, ופתרון מלא לבעלי עסקים אל מול חוק הנגישות.

המערכת הינה תוצר של 12 חודשי מחקר ופיתוח, בשיתוף פעולה מלא עם בעלי מוגבלויות מקשת רחבה של נכויות ולקויות. אינספור משאבים ומאמצים הושקעו על מנת להפוך את נגישלי למערכת הנגישות המקיפה והיעילה ביותר בשוק.

מערכת נגישלי (פטנט ישראלי בתהליך רישום) הינה המערכת הראשונה והיחידה בעולם, אשר יודעת להנגיש אתרי אינטרנט לרמה AA, בהתאם לחוק ובהתאם לתקני WCAG 2.0, והיא עושה זאת בשימוש 2 בינות מלאכותיות לומדות (Machine Learning AI), על מנת ללמוד את האתר בו היא פועלת ולבצע פעולות ומודיפיקציות שונות בעזרתן גולשים בעלי מוגבלויות יכולים להתאים עבורם כל אתר אינטרנט באופן מלא ואוטומטי.

המערכת מאפשרת לגולשים להתאים עבורם את אופן הניווט וההתמצאות (תוכנות להקראת מסך, תיאורי תמונות, טפסים, ניווט בעזרת מקלדת, הקלדה וירטואלית ועוד), תצוגת הטקסטים (כותרות, קישורים פסקאות ועוד), והתאמת התצוגה עצמה (גודל, צבע, ניגודיות, אנימציות ועוד). בנוסף, המערכת פועלת ב-8(!) שפות שונות: עברית, אנגלית, ערבית, רוסית, צרפתית, ספרדית, גרמנית ואיטלקית, מאפשרת לגולשים "לסדר" אותה באופן שנוח להם (צד ימין או שמאל, תצוגה קטנה או גדולה), והיא אף ומאפשרת לבעל האתר שליטה מלאה בהתאמת עיצוב המערכת, לעיצוב התבנית והאתר.

את כל זה, עושה המערכת מבלי לפגוע ולו בקצת בעיצוב האתר, ביצועי האתר, זמני הטעינה או הפונקציות באתר. המערכת מתלבשת על הקוד בצד הדפדפן (קליינט) ומבצעת התאמות פרסונליות בעבור כל גולש, לאחר שביצע פעולות התאמה, בדמות הפעלת פונקציות שונות בממשק. קוד זה נשמר אצלו בדפדפן ב "קוקי" ואינו משפיע על גולשים אחרים כלל.

מי מחוייב להנגיש את האתר שלו לפי החוק, ומי פטור מכך ?

תקנות הנגישות באות לוודא שכל שירות או מידע על שירות, אשר מסופק באמצעות האינטרנט, יהיה נגיש לבעלי מוגבלויות. חשוב להדגיש כי מדובר גם בשירות המסופק ע"י גופים פרטיים, גם ע"י גופים ציבוריים ואף ע"י עמותות (נחשבות כעסק לכל דבר בנושא נגישות). מי שאחראי בפועל לוודא שהאתר אכן עומד בתקנות ובחוקים, ועליו חלה האחריות המשפטית, הינו בעל האתר ו/או בעל העסק. חשוב להוסיף כי על מי שבנה את האתר, חלה האחריות ליידע את בעל האתר/עסק בדבר החוק, כחלק מתהליך בניית האתר.

השאלה מי מחוייב לעמוד בחוק ומי לא, תלויה בעיקר ב-2 גורמים: ותק האתר וממוצע ההכנסות של העסק.

הנה הקריטריונים למי צריך, ומי לא צריך, לעמוד בחוק: עסק אשר מכניס בממוצע מעל מליון שקל בשנה חייב בנגישות, עסק אשר מכניס בממוצע מעל 300 אלף ש"ח בשנה ואתר האינטרנט שלו הוקם אחרי אוקטובר 2017 חייב בנגישות מלאה, עסק אשר מכניס בממוצע מעל 300 אלף ש"ח בשנה ואתר האינטרנט שלו הוקם לפני אוקטובר 2017 חייב בנגישות חלקית ופטור מנגישות מלאה עד לשנת 2020, וחייב לכלול באתר הצהרת נגישות ולהנגיש את פרטי יצירת הקשר ו/או טופס יצירת הקשר באתר, כולל הדרך אליהם (התפריט הראשי למשל),עסק אשר מכניס בין 100 ל 300 אלף ש"ח בשנה חייב בנגישות חלקית ופטור מנגישות מלאה עד 2020, וחייב לכלול באתר הצהרת נגישות ולהנגיש את פרטי יצירת הקשר ו/או טופס יצירת הקשר באתר, כולל הדרך אליהם (התפריט הראשי למשל), עוסק פטור או עסק שמכניס מתחת ל- 100 אלף ש"ח בשנה פטור מנגישות באופן מלא.

בחוק קיימים פטורים נוספיים כגון פטור בשל אי-התכנות טכנולוגית. על פטורים אלו ניתן לקרוא באתר משרד המשפטים.

תוכנית השותפים של נגישלי:

אם אתם עובדים בתחום האינטרנט (בניית ו/או עיצוב אתרים, יעוץ או שיווק דיגיטלי, בעלי סוכנות וכו'), ויש לכם לקוחות, או קשר ללקוחות / בעלי עסקים אשר מחוייבים בהנגשת אתריהם, ואתם מעוניינים לעזור להם למצוא פתרון מלא לנגישות האתרים שלהם, נגישלי היא הדרך שלכם גם לעזור ללקוחותיכם לקבל ראש שקט עם פתרון יעיל שעומד בחוק, וגם להרוויח מכך כסף!

כל לקוח שיגיע דרככם ויבצע רכישה, יזכה אתכם ב- 20% עמלה מגובה העסקה. הפניית לקוחותיכם היא אוטומטית ופשוטה ומתבצעת דרך טופס "דיווח הפניה" הנמצא בחשבון השותף שלכם. אנחנו אף גמישים בצורת העבודה, ואתם יכולים או להפנות לקוחות ולהזדכות ב- 20% עמלה, או לרכוש ישירות בעבורם, עם 20% הנחה מובנית, ולגבות מהם בעצמכם את הסכום המלא, או סכום נוסף שכולל טיפול / התקנה, או פשוט לגלגל אליהם את ההנחה.

בכדי להצטרף לתוכנית, יש ליצור עם נגישלי קשר דרך האתר, בצ'אט או בטלפון. תיעשה שיחה קצרה, תקבלו הסבר לעומק איך הכל עובד, ותצורפו לתוכנית. לאחר ההצטרפות, תקבלו את כל החומרים שאתם צריכים על מנת להסביר ללקוחות שלכם על המערכת ולעזור לכם למכור בצורה יעילה. אם אתם מעוניינים לקבל לינק אפיליאייט בשביל לפרסם את נגישלי ברשימות התפוצה שלכם, בבלוג שלכם או במקור אחר, יש לבקש זאת בעת השיחה.

מעבר לתוכנית השותפים הרגילה, נגיש לי מאפשרים לבעלי עסקים אשר מעוניינים לעשות שיתוף פעולה גדול (לפחות 50 אתרים בשנה), לקבל את המוצר של נגישלי כ – WHITE LABEL (מותג לבן) עם השם שלהם, לוגו שלהם ומיתוג מלא משלהם.

שיתוף פעולה מסוג זה מאפשר לכם למכור את המוצר שלנו כאילו היה שלכם, ולשמור על ההתחייבות של נגישלי מול לקוחותיכם באופן עקיף (הכל חתום וסגור משפטית). שיתוף פעולה מסוג זה אנו עושים בעיקר עם חברות גדולות לבניית אתרים, עיצוב אתרים, שיווק דיגיטלי ועוד. כמו כן, בעלי קורסים, חברות המעוניינות למכור את המוצר בחו"ל ועוד.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.nagishly.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

כל לקוח שיגיע דרככם ויבצע רכישה, יזכה אתכם ב- 20% עמלה מגובה העסקה (מערכת נגישלי מקצועית נמכרת בעלות של 930 ש"ח + מע"מ בעלות חד פעמית), היינו החלק שלכם הינו 186 ש"ח מכל מכירה. קיימת גם מערכת המיועדת לאתרים עם 1000 עמודים ומעלה ומחירה משתנה ותלוי בכמות העמודים.

מועד תשלום:

התשלום מתבצע בשוטף + 10 ימים. כלומר – כל – 10 לכל חודש, נגישלי מעבירים את התשלומים לכל השותפים, בעבור החודש הקודם.

אמצעי לקבלת תשלום: העברה בנקאית.
הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - nagishly ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *