פורסם ביום: 04.01.2019     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 8893 פעמים

מנדלי – מכירת ספרים דיגיטליים ומודפסים ברשת …

מנדלי הנו האתר והחנות המקוונת הראשונה בארץ ובעולם המציעה ספרים אלקטרוניים פתוחים, מותאמים אישית, ובעברית. האתר, הקרוי על שמו של "הסבא" של הספרות העברית – שלום יעקב אבראמוביץ' – המכונה "מנדלי מוכר-ספרים", עלה לאויר ביום הולדתו של אליעזר בן-יהודה, ה 7 לינואר.

הפרוייקט הוקם ומנוהל ע"י קבוצה של אוהבי ספר, אנשי הי-טק מנוסים בהפקה ובדפוס דיגיטאלי, אשר החליטו לשלב את אהבתם לספרים ולטכנולוגיה.

הספרים תואמים באופן מלא לפורמט EPUB, שהוא התקן הבינלאומי לספרים אלקטרוניים ונמצא בשימוש על ידי רוב המוציאים לאור ויצרני מכשירי הקריאה בעולם (למעט קינדל). יתרה מזאת, הספרים מוגשים בפורמט איפאב ללא קידוד. בנוסף, הספרים מוצעים גם בפורמט MOBI, שהוא הפורמט שבשימוש אפליקציות ומכשירי אמאזון קינדל. הם נוחים להורדה ולקריאה, ניתן לשמור בקלות עותקים לגיבוי וניתן בקלות להורידם שוב מהאתר ו/או להעתיקם לכל מכשירי הקריאה של קונה הספר ובלבד שימנע מהפצה ויכבד את זכויות היוצרים.

מנדלי מוכר-ספרים ברשת מקרב את הפקת הספרים לעם. סופרים, משוררים והוצאות לאור מוזמנים להפיק את יצירותיהם כספר אלקטרוני וגם כספר מודפס, ובדוור ישיר ללקוחות. המחירים שווים לכל נפש והספרים המופקים נמכרים באתר תוך העברת חלק הארי של התמלוגים (עד 75%) לבעל הזכויות. מנדלי חתמה על הסכמים עם מספר הוצאות ספרים וכן ישירות עם יוצרים המוציאים את ספריהם לאור בעצמם.

תכנית השותפים של מנדלי מאפשרת לכם לקבל עמלה בסך של 5% מסכום המכירות המופנות מאתרכם במהלך 3 ימים מרגע ההפניה. כדי להרשם לתכנית השותפים של מנדלי עליכם להירשם לאתר ולאחר מכן לשלוח אל support@mendele.co.il עם הסבר קצר עליכם ועל אתרכם ובקשה להצטרף.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.mendele.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

5% מסכום המכירות המופנות מאתרכם במהלך 3 ימים מרגע ההפניה.

תוקף הקוקיז: 3 ימים
הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - mendele ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *