פורסם ביום: 25.12.2018     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 7214 פעמים

רשת חנויות מחשבים וסלולר בפריסה ארצית …

KSP מחשבים וסלולר הינה רשת וותיקה וזולה של חנויות מחשבים וסלולר הפרוסות בכל רחבי האתר, עם 52 סניפים מנהריה ועד אילת.

אם אתה בעל אתר או בלוג, אושיית פייסבוק או אינסטגרם, טכנאי מחשבים, מומחה פרסום תותח, עם תוכנית השיתופים של KSP אתם יכולים להרוויח כסף. פרסמו באנרים או קישורים למאות מוצרי חשמל ואלקטרוניקה והרוויחו כסף… והרבה כסף !

KSP מציעה תכנית שותפים מתגמלת במיוחד בה תוכלו להרוויח עד 35% ממחיר המוצר שתשווקו (תלוי במוצר), ואת הכסף תוכלו לקבל לחשבון הבנק או לקבל זיכוי לקניות באתר האינטרנט של KSP בתוספת 5% לסכום שצברתם.

המודל עליו KSP פועלים הוא תגמול תמורת הזמנה משולמת, כל הזמנה שמבוצעת במערכת מצריכה בדיקה שלא בוצע זיכוי עליה במסגרת 14 יום ומכאן כל הזמנה נמצאת בבדיקה עד שחולף הזמן ואז התמורה בגינה תהפך להיות יתרה זמינה למשיכה.

בניגוד לתוכניות אחרות, ב – KSP אורך החיים של הקישור שלכם ארוך מהרגיל ונשמר במחשב הלקוח הפוטנציאלי למשך 4 ימים בהם אם יכנס ויזמין מוצר גם אם הוא מוצר אחר (שנמצאים במסגרת התגמול) עדיין תתוגמלו על ההזמנה שיבצע.

באמצעות בפאנל ניהול נגיש קל ומהיר, תוכלו לעקוב אחרי כל הכניסות, הקליקים וההזמנות שבוצעו דרככם בזמן אמת וגם למשוך כסף כשתרצו בכך.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.ksp.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

עד 35% ממחיר המוצר שתשווקו (תלוי במוצר). במידה ותרצו לקבל זיכוי לרכישה באתר האינטרנט של KSP תקבלו תוספת של 5% לסכום שצברתם.

התגמול במחשבים נייחים – במידה והלקוח רוכש מחשב מוכן או בהרכבה עצמית באתר האינטרנט בלבד, התגמול יעמוד על 4% מערך העסקה הכוללת, במידה והלקוח רוכש חלקי מחשב (לא במסגרת הרכבה עצמית) התגמול יהיה פרטני עבור כל חלק בנפרד (כפי שמצויין בתוכנית).

תוקף הקוקיז: 4 ימים
רווח מינימלי למשיכה: 250 ש"ח (באם המשתתף לא הגיע לסכום המשיכה המינימלי במהלך 3 חודשי פעילות קלנדריים מלאים, יתאפשר לו למשוך את סכום הזכאות הצבור לזכותו. באמצעות פנייה אל כתובת המייל aff@ksp.co.il).
מועד תשלום:

המשתתף יפיק חשבונית בהתאם להוראות המערכת. חשבונית המקור תשלח בדואר רשום לכתובת שתצוין במערכת או במקרים של חשבונית אלקטרונית לכתובת המייל: aff@ksp.co.il.

משתתף שהינו עוסק או חברה – חשבונית שתוגש עד ה – 10 לחודש תשולם (בהעברה בנקאית או כזיכוי לרכישה באתר האינטרנט) לכל המאוחר עד לתום החודש הקלנדרי, כפוף לקבלת החשבונית הפיזית בחברה.

משתתף שהינו אדם פרטי – בקשת מימוש שתוגש עד ה – 10 לחודש תשולם בהעברה בנקאית או כזיכוי לרכישה באתר האינטרנט לכל המאוחר עד לתום החודש הקלנדרי.

אמצעי לקבלת תשלום: העברה בנקאית, זיכוי לרכישה בחנות.
מקורות תנועה מורשים:

שימוש בפופ-אפ: כעת על פי התקנון אין איסור שימוש בבפופ-אפ, לכן התשובה היא כן.

שימוש ברשימות דיוור: שימוש ברשימת דיוור חייב להיות לפי חוקי מדינת ישראל, בנוסף לכך, אין לציין שהשולח הוא KSP ו\או להציג עצמכם כסוכנים של KSP או להשתמש בדומיין או בלוגו של KSP. כל זאת ועוד מבלי לפגוע בתקנון עצמו.

מילים אסורות לפרסום ממומן – חל איסור מוחלט להשתמש בכל הביטוים של KSP בכל הווריציות שלה ובכל השפות, אין להשתמש בדומיין או בלינק או בלוגו של KSP בפרסום, ניתן לפרסום באופן פרטני מוצרים או בנק מוצרים ללא קשר לשימוש בשם החברה או הפרטים שלה.

איסור העברת טרפיק מאתרי סקס \ נשק \ אלכוהול – חל איסור בקבלת טרפיק מאתרי סקס \ נשק \ אלכוהול וכדומה. כל טרפיק שכזה יוביל לחסימת החשבון באופן מידי.

איסור ספאם הן במייל והן בערוצים אחרים – חל איסור שליחת ספאם מכל שהוא הן במייל והן בכל ערוץ אחר במדיה.

cookie stuffing – חל איסור מוחלט להתמיע קוקיז דרך צד' שלישי שלא מודע לכך, כל פעילות שכזאת תגרום לחסימה וחילוט במקרה של הפרה.

האם מותר להשתמש בלוגו של KSP – לא, רק בבאנרים עצמם מותר להשתמש כמו שהם מופיעים.

תנאי שימוש והגבלות:

ההשתתפות בתוכנית מוגבלת לשותפים מעל גיל 18 ומעלה, אזרח ישראלי, עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה שהתאגדה בישראל, שותפות שנרשמה בישראל או אדם פרטי ללא חשבון עסקי.

כל בקשה נבדקת כ-3 ימי עסקים, בזמן הזה KSP בוחנים את אפשרויות הפעילות של המשתתף.

ההצטרפות מותנת, בשליחה של טופס ניכוי מס במקור וטופס אישור ניהול ספרים כחוק, ככל שתשלחו בהקדם את הפרטים יואץ תהליך האישור.

אין לי חשבון עסקי אני יכול להצטרף ? כן, באם המשתתף הינו אדם פרטי עליו לשלוח צילום ת.ז וקישור לפרופיל פייסבוק או רשת חברתית אחרת לתיבת הדואר האלקטרוני aff@ksp.co.il. כמו כן, תהליך המימוש הוא שונה בחשבון עסקי. אדם פרטי יהיה ראשי לבצע עד חמישה מימושים בשנה קלנדרית כפוף לסכום המינימום למשיכה שהוגדר לעיל. בקשת מימוש שתוגש עד ה-10 לחודש תשולם בהעברה בנקאית או כזיכוי לרכישה באתר האינטרנט לכל המאוחר עד לתום החודש הקלנדרי. יבוצע ניכוי במקור בהתאם לשיעור ניכוי עבור שירותים ונכסים (30%). במידה ויציג המשתתף אישור תיאום מס, יבוצע הניכוי במקור בהתאם לשיעור הנקוב באישור שהוגש.

כמה זמן הייתרה שלי זמינה עבורי ? יתרת זכאות שלא נדרשה במשך 12 חודשים קלנדריים תחולט. בחלוף 10 חודשים בה התקיימה יתרה שלא נדרשה תמסר הודעה למשתתף באזור האישי שלו ובאמצעות דואר אלקטרוני שצויין בפתיחת החשבון.

סכום הכסף הוא נטו או ברוטו? סכום הכסף המתוגמל הוא סכום ברוטו, זאת אומרת לא כולל מע"מ ולא כולל ניכויים כחוק. אם אתה משתתף המוציא חשבונית (עוסק מורשה / חברה בע"מ) תקבל את הסכום בתוספת מע"מ קרי, אם יש לך 1000 שקל בחשבון תצטרך להוציא חשבונית על סך 1170 שקלים וזה הסכום שתקבל לחשבון לפני ניכוי מס כחוק. אם אתה עוסק פטור, אין צורך בתוספת מע"מ ותצטרך להוציא קבלה על הסכום המופיע בניכוי מס כחוק.

האם מותר להשתתף בקישור לרכישה פרטית ? לא, חל איסור להשתמש בקישור לרכישה פרטית. פעולה שכזאת יכולה לגרום לחשבון שלכם להיחסם.

האם אני זכאי לתגמול בגין הזמנה שהתבצעה בסניפי אילת ? לא, התוכנית לא מזכה עבור הזמנות שבוצעו הן בסניף והן באתר בהזמנת שריון לסניף אילת.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - KSP ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *