פורסם ביום: 18.01.2019     נצפה: 16556 פעמים

iPanel – להרוויח כסף ממילוי סקרים …

iPanel החלה את פעילותה בשנת 2006 עם הקמתו של פאנל גולשים ומוסדה כחברה בשנת 2008. iPanel מספקת מגוון רחב של שירותי איסוף מקוונים לביצוע מחקרי שוק ודעת קהל ומשרתת את מרבית מכוני המחקר בישראל, מוסדות אקדמיה, חברות ייעוץ ושיווק ועוד, כאשר מטרת הפאנל לאפשר לחברות מסחריות, מוסדות ציבור ולגופים ממשלתיים לבחון את הצרכים של הצרכנים השונים ושלך , על מנת שיוכלו להעניק לך שירות טוב יותר, לשפר ולהציע מוצרים טובים ויעילים יותר ולהגיע לרמת מקצועיות גבוהה יותר.

iPanel מפעילה את הפאנל הגדול בישראל, המונה למעלה מ-100 אלף חברים ומאפשר נגישות לאוכלוסיות מגוונות בתוכן אוכלוסיות סלקטיביות כגון: ילדים, בני נוער,הורים, סטודנטים, חיילים, בעלי מקצועות, דתיות וכן סגמנטים רבים אחרים.

פאנל iPanel כולל מעל 100,000 אנשים מכל קצוות האוכלוסייה אשר אחת לכמה זמן נשאלים לדעתם בנושאים מגוונים כגון- חוות דעת על תוכניות טלוויזיה, פרסומות, שירות לקוחות, מוצרים קיימים, מוצרים עתידיים ועוד. מילוי השאלון נותן לחברי הקבוצה את הכוח להשפיע על המוצרים והשירותים הקיימים כיום, וכאלו שיוצעו בעתיד בישראל.

כחבר ב iPanel, יפנו אליך מפעם לפעם באמצעות האי-מייל ויבקשו לשמוע את דעתך בנושאים שונים. מילוי השאלון יעשה באינטרנט בצורה קלה ופשוטה, וכל זאת בזמן ובמקום שנוח לך. ההשתתפות בסקרים השונים איננה חובה, אך ככל שתענה/י על יותר שאלונים, כך תוכל/י לקבל יותר תווי שי ובנוסף תוכלו להשפיע על עיצוב המוצרים והשירותים השונים בישראל.

עבור כל אחד מהשאלונים שתבצעו תקבלו מספר מסוים של נקודות שיופיע בתחילתו ובסופו של כל סקר. מספר הנקודות שתקבלו משתנה בין סקר לסקר ותלוי בדר”כ באורכו של הסקר – ככל שהסקר יהיה ארוך יותר – כך תקבלו עליו יותר נקודות. תוכלו לעקוב אחר תהליך צבירת הנקודות באתר זה. הנקודות שתקבלו בכל סקר נצברות עבורכם ותמורתן תוכלו לקבל תווי שי. על כל 500 נקודות שתצברו – תוכלו להזמין תווי קניה בשווי 50 ש”ח שישלחו אליכם בדואר (תוי קניה של רב תו, תו הזהב או BuyMe).

תוכנית השותפים של הפאנל הינה במתכונת של "חבר מביא חבר". מבצע “חבר מביא חבר מאפשר לכם להרוויח נקודות רק מעצם זה שהפנתם חברים וקרובי משפחה שלכם להצטרף לפאנל. כל “חבר” שירשם לפאנל בעקבות הפנייה שלכם שהפנתם דרך האתר (ראו קישור “חבר מביא חבר” לאחר הרישום שלכם) ושיענה על לפחות סקר מסחרי אחד (שאינו במסגרת הרישום לפאנל ומילוי סקרי הפרופיל), יזכה את חשבון הנקודות שלכם ב- 15 נקודות שיצטרפו לסך הנקודות שצברתם בעקבות מילוי הסקרים. אין הגבלה על כמות החברים אותם אתם יכולים להפנות. על מנת לזמן חבר כל מה שעליכם לעשות הוא להעתיק את הקישור הייחודי לכם המופיע בעמוד “חבר מביא חבר” בחשבונכם ולשלוח אותו במייל שלכם לחברים.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.ipanel.co.il
שיטת תמחור: CPRLתשלום עבור הפנייה רלבנטית
Cost Per Relevant Lead
PPAתשלום עבור פעולה
Pay Per Action
CPAתשלום עבור פעולה
Cost Per Action
גובה התגמול:

כל “חבר” שירשם לפאנל בעקבות הפנייה שלכם שהפנתם דרך האתר (ראו קישור “חבר מביא חבר” לאחר הרישום שלכם) ושיענה על לפחות סקר מסחרי אחד (שאינו במסגרת הרישום לפאנל ומילוי סקרי הפרופיל), יזכה את חשבון הנקודות שלכם ב- 15 נקודות שיצטרפו לסך הנקודות שצברתם בעקבות מילוי הסקרים. כל 10 נקודות = 1 ש"ח.

רווח מינימלי למשיכה: 500 נקודות (50 ש"ח).
מועד תשלום:

עם הגיעכם ל – 500 נקודות תוכלו להמיר את הנקודות לתווי קנייה בסך של 50 ש"ח.

אמצעי לקבלת תשלום: מימוש הנקודות יעשה באמצעות תווי קנייה של רב תו, תו הזהב או BuyMe
תנאי שימוש והגבלות:

כל תושב/ת ישראל מגיל 12 ומעלה רשאי/ת להירשם לפאנל, למלא שאלונים ולקבל נקודות.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - iPanel ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

newsletter

הרשמה לניוזלטר האתר

הרשמו לניוזלטר האתר וקבלו עדכונים ישירות למייל בכל פעם שמתפרסמת תוכנית שותפים חדשה

0