פורסם ביום: 11.02.2019     נצפה: 26100 פעמים

inwise – פתרון רב ערוצי לקידום המטרות השיווקיות שלכם …

inwise מסייעת לחברות ולעסקים להצליח בשיווק בענן. העסק שלך משקיע הרבה בשיווק. inwise תסייע לך להפוך יותר מבקרים ולידים ללקוחות משלמים, איך ? באמצעות "שיווק בענן" – טכנולוגיה וליווי אנושי שיעזרו לך לקלוט כמה שיותר לקוחות מתעניינים, ליישם לכל אחד מהם מסע לקוח אישי, להפוך אותם ללקוחות ולטפח את הקשר השוטף בינכם.

החברה מספקת לעסקים וארגונים מגוון כלים ומשאבים כדי ליצור, להפעיל ולנהל קמפיינים שיווקיים באינטרנט או שירותים אחרים, לרבות סקרים, הודעות טקסט ודפי נחיתה (מערכת דיוור אלקטרוני).

הפתרון הטכנולוגי של inwise מאפשר יצירת טפסי הרשמה חכמים, יצירת תהליכים אוטומטיים, שליחת הודעות אימייל וסמס אישיות לקבוצות או לבודדים, פרסום דפי נחיתה מרהיבים וחיווי סטטיסטי על כל התהליך בזמן אמת.

inwise קיימת בשוק משנת 2002 ומספקים לאלפי לקוחות מרוצים, מקטנים ועד גדולים, בארץ ובעולם, פתרונות שיווק דיגיטלי ישיר בלבד – inwise לא בונים אתרים, לא מפתחים ולא מנהלים פרוייקטים בכל מיני תחומים. המיקוד הזה מאפשר להם להיות הטובים ביותר.

inwise מאפשרים לכם לפתוח חשבון חינמי ולהתרשם מהפתרונות הטכנולוגיים המוצעים. לדוגמה חבילת דיוור חינם מאפשרת לכם לשלוח דיוורים עד 6 פעמים בחודש x עד 500 נמענים – חינם, ללא הגבלת זמן. חשוב לנו לאפשר חבילה זו, אשר אידיאלית לעסקים קטנים שזקוקים לפתרון דיוור עבור רשימת תפוצה קטנה יחסית. חבילת דיוור חינם מצוינת גם אם העסק שלכם גדול יותר ואתם רוצים להתנסות במערכת.

ל-inwise קשרים עסקיים מפותחים ומניבים עם שותפים מענפים שונים ואתם מוזמנים להצטרף לתוכנית השותפים.

גם אתם יכולים להרוויח משימוש בפתרון הדיוור האלקטרוני של inwise. אם אתם מעצבים, יועצי שיווק, חברות לבניית אתרים, חברות לקידום אתרים ומשרדי פרסום ויח"צ – יש לחברה מה להציע לכם.

כשותפים עסקיים תוכלו להיות הראשונים לדעת על חידושים ומגמות בתחום. תקבלו עידכונים על פיתוחים חדשים, הדרכות ויעוץ מקצועי ונכון בכלי המערכת.

השותפים מקבלים ליווי בכל הנוגע לשימוש במערכת, ייעוץ טכני מתקדם כמו התאמת המערכת לצורכי הלקוח (API), ושילוב של inwise במערכות האירגון כמו CRM ומערכות בילינג.

ישנם שני מסלולים להצטרפות לתוכנית השותפים:

Affiliate – על כל לקוח שתפנו לחברה, תוכלו לקבל תשלום. אם אתם כבר עובדים עם לקוחות שמחפשים שירותי דיוור אלקטרוני, אתם יכולים להפנות אותם ולהתחיל להרוויח.

Reseller – במסלול הזה אתם הופכים להיות מפיצים של החברה. אתם מקבלים את השירות בהנחה, ומוכרים אותו ללקוחותיכם כחלק מהשירות שאתם כבר נותנים.

מה תציעו ללקוחות שלכם ?

לקוחותיכם ייהנו משימוש בפתרון רב ערוצי ובמערכת דיוור מקצועית, ידידותית ומתקדמת, שתעזור להם לקדם את המטרות השיווקיות שלהם, ולהגיע לכמה שיותר לקוחות בקלות. inwise מאפשרת לכלל לקוחותיה פתיחת חשבון חינם ללא כל התחייבות וללא הגבלת זמן (עד 500 נמענים). ללקוחות שותפים עסקיים יש לנו הצעה אטרקטיבית אף יותר.

מערכת דיוור אלקטרוני מקצועית היא מרכיב חשוב במערך השיווקי של כל עסק. היא משמשת אותו ביצירת קמפיין דיוור אלקטרוני, ומאפשרת ניהול, סינון ופילוח של רשימות אנשי קשר, עיצוב של מכתב שיווקי מקצועי ואפקטיבי וניתוח סטטיסטי של תוצאות הדיוור. מערכת הדיוור של inwise עומדת בכל תקנות חוק הספאם, וכוללת טיפול אוטומטי בהסרות מרשימת תפוצה, דבר המבטיח שכל אימייל יגיע ליעדו.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.inwise.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
PPSתשלום עבור מכירה
Pay Per Sale
RSנתח מההכנסות
Rev Share
הערות מיוחדות:

בניגוד לתוכניות שותפים רגילות, תוכנית השותפים של inwise איננה עובדת עם קישור יחודי מזהה שמונפק לשותפים אלא באמצעות העברה שמית של לקוחות עליהם תתוגמלו במידה וירכשו את שירותי האתר. גובה התגמול ומועד התשלום ייקבע במסגרת הסכם עליו תצטרכו לחתום מול החברה.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - inwise ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *