פורסם ביום: 10.01.2019     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 22446 פעמים

galcomm – כל שירותי האינטרנט תחת קורת גג אחת …

בימים אלו, יותר ויותר עסקים, גדולים כקטנים, בעלי עסקים קטנים, עסקים חדשים ובעלי מקצועות חופשיים פונים לקדם ולהגביר את הנוכחות שלהם ברשת האינטרנט באצעות פעילות אקטיבית.

בגלקום מספקים שורה של כלים ושירותים המסייעים לעסקים קטנים, בתקציב נמוך, לשווק את עצמם באינטרנט ולהשיג את היעדים השיווקיים בעלויות סבירות המתאימות לסוג וגודל העסק. המטרה היא שכל עסק, באמצעות השימוש בכלים שגלקום מספקת, יוכל לקבל את מלוא החשיפה בזירת האינטרנט, ולבטא את מסריו השיווקיים והתדמיתיים, תוך קידום עסקיו, הבאת לקוחות חדשים והגדלת מכירות.

גלקום נולדה בשנת 2000 ומאז היא פועלת בזירת האינטרנט המרתקת כרשם דומיינים ואחסון אתרים. גלקום מנהלת כ- 200,000 שמות דומיין בארץ ובעולם, וגאה להיות הרשם הגדול בישראל המוסמך לרישום שמות דומיין מטעם איגוד האינטרנט הישראלי ו- ICANN. גלקום מפתחת מוצרים ושרותים המסייעים לבעלי עסקים להגביר נוכחות באינטרנט וכוללים בין השאר: רכישת דומיין, אחסון אתרי אינטרנט, כלים להקמת אתרי אינטרנט וקידום אתרים.

G-Affiliate – תוכנית ההפניות (השותפים) בגלקום:

במציאות הדיגיטלית המודרנית, כמעט כל אדם שאנחנו נתקלים בו מחפש להקים אתר, לרכוש דומיין או לפתוח עמוד פייסבוק לעסק. אתם רוצים לעזור לו, אבל לא תמיד יש לכם את הזמן או הידע הדרוש לעשות זאת בעצמכם.

תוכנית ההפניות של גלקום מציעה לכם להעניק את כל השירותים והמוצרים של גלקום ללקוחותיכם ללא צורך להיות מעורבים ישירות על מנת להנות מפירות עמלכם. הצוות המקצועי של גלקום יטפל בכל לקוח במסירות הדרושה ואתם תזכו לגמול עבור ההפניה במשך שנתיים.

לאחר פתיחת חשבון מפנה, תוכלו להעביר אל גלקום הפניות עבור קניית דומיינים ו/או חבילות אחסון בלבד ולא עבור כל יתר השירותים אותם מעניקה החברה. בתור שותפים עסקיים תקבלו 20% מהפעילות של הלקוחות המופנים למשך שנתיים. זאת אומרת שתרוויחו לא רק מהמוצר הראשון עבורו הפנתם את הלקוח, אלא מכל שירות עתידי שהוא ירכוש במשך שנתיים.

ההצטרפות לתוכנית הינה ללא דמי התקנה או כל התחייבות. כל שעליכם לעשות הוא להירשם כמשתמש חדש במערכת גלקום ולאחר מכן לפנות אל החברה על מנת שיגדירו חשבונכם G-Affiliate.

בניגוד לתוכניות שיתוף רגילות בתוכנית שותפים זו אין קישור שותפים ייחודי אותו תוכלו לפרסם ולהרוויח באמצעותו, מה שמקשה מאוד על אפשרויות המעקב והצורך באיתר לקוחות בצורה אישית, אלא עליכם להפנות לקוחות בצורה שמית או לבקש מאותם לקוחות לציין בפנייתם לחברה שהגיעו מהיוזר שלכם …

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.galcomm.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

בתור שותפים עסקיים תקבלו 20% מהפעילות של הלקוחות המופנים למשך שנתיים. זאת אומרת שתרוויחו לא רק מהמוצר הראשון עבורו הפנתם את הלקוח, אלא מכל שירות עתידי שהוא ירכוש במשך שנתיים. יודגש, כי המוצרים או השירות מתייחסים לקניית דומיינים ו/או חבילות אחסון בלבד ולא עבור כל יתר השירותים אותם מעניקה החברה.

הערות מיוחדות:

בניגוד לתוכניות שיתוף רגילות בתוכנית שותפים זו אין קישור שותפים ייחודי אותו תוכלו לפרסם ולהרוויח באמצעותו, מה שמקשה מאוד על אפשרויות המעקב והצורך באיתר לקוחות בצורה אישית, אלא עליכם להפנות לקוחות בצורה שמית או לבקש מאותם לקוחות לציין בפנייתם לחברה שהגיעו מהיוזר שלכם…

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Galcomm ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *