פורסם ביום: 17.12.2018     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 51305 פעמים

יצירת פעילויות וחוויות לשעות הפנאי …

אתר Funzing מאפשרת לכל אחד לחפש, לגלות, לחוות וליצור פעילויות לשעות הפנאי. Funzing חושפת מגוון עצום של חוויות ייחודיות המאפשרות לכל אחד ואחת, הן למשתמשים והן למארחים, להשתתף בהן או ליצור אירוע משלו.

כל אחד יכול להשתמש ב-Funzing, זה קל פשוט ונוח: כולם יכולים ליצור אירועים במגוון אין סופי של חוויות שניתן גם להרוויח מהן. בין המארחים תוכלו למצוא אנשים היוצרים פעילויות בתחום עיסוקם ואנשים פרטיים שהאמינו בכשרון שלהם והחליטו למצות אותו ולחלוק אותו עם אחרים.

Funzing נוצרה על מנת להקל עליכם למצוא חוויות שונות ומעניינות לשעות הפנאי. צריך רק לציין מתי רוצים, מי מגיע ואיפה, ותקבלו מגוון של חוויות. לאחר מכן תוכלו לכתוב ביקורת ולשתף את חוות דעתכם על הפעילות עם שאר הגולשים, כך תעזרו לאחרים למצוא את הפעילות המתאימה להם ביותר וגם למארח הפעילות אשר הנעים את זמנכם.

רוצים לחלוק את הידע והיצירתיות שלכם עם אחרים? בין אם את סטודנטית לכלכלה שנותנת הרצאות מרתקות על התרבות ההודית, בין אם אתה איש הייטק שמלמד את יסודות הטיפול והטיפוח של סוסי מירוץ, או מורה בבית הספר שמסביר בחצר ביתו איך מכינים בירה: אתם יכולים ליצור מקור הכנסה נוסף תוך ההנאה שבתחביב ומפגש עם אנשים חדשים.

רישום פעילות ופרסומה ב-Funzing היא ללא עלות ! Funzing תגבה עמלה בסך של 20% בתוספת מע"מ אך ורק מכרטיסים שנמכרו בפועל דרך האתר.

ב – Funzing מבינים שהתוכן הוא המלך ומציעים לכם להצטרף לאלפי השותפים שלהם ברחבי העולם שכבר בוחרים את התכנים הכי רלוונטיים ומיוחדים לקהילה שלהם, מתוך אלפי הפעילויות שיש להם באתר. הקהילה שלכם תודה לכם על הגיוון והתכנים האיכותיים ואתם תהנו מדרך פשוטה ונהדרת להכנסה נוספת. מה יכול להיות יותר טוב מזה?

הפעילויות של Funzing  מתאימות לכל תחביב ותחום עניין. יש להם סדנאות מיוחדות, הרצאות במגוון נושאים, פעילויות אוכל , פעילויות ספורט, בילויים ואטרקציות לילדים ומשפחות. אנחנו מבטיחים להתאים לקהילה שלכם בדיוק את מה שיעניין אותם.

והכי חשוב – אין מה להפסיד, אין תשלום מראש, אין התחייבות. אפשר רק להרוויח.

ב – Funzing משלמים 10% מכל הזמנה מאושרת של אורח שהוזמנה על ידי לחיצה על הקישור המיועד שלכם כל עוד ההזמנה בוצעה עד 30 ימים מתאריך השימוש הראשוני בקישור. הזמנה מאושרת היא הזמנה שיש בה מרכיב של תשלום בכסף והיא לא בוטלה או הוחזרה לאורח.

לתוכנית השותפים של Funzing  יכולים להירשם כל מי שיש לו אתר, בלוג, קבוצת או דף פייסבוק, או כל קהילה אינטרנטית אחרת. אם אין לך קהילה עדיין, תוכל ליצור כזו באמצעות שיתוף אירועים ואטרקציות ייחודיות לחברים, למשפחה ולקבוצות נוספות ברשתות החברתיות.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.il.funzing.com
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

10% מכל הזמנה מאושרת של אורח שהוזמנה על ידי לחיצה על הקישור המיועד שלכם כל עוד ההזמנה בוצעה עד 30 ימים מתאריך השימוש הראשוני בקישור. הזמנה מאושרת היא הזמנה שיש בה מרכיב של תשלום בכסף והיא לא בוטלה או הוחזרה לאורח.

תוקף הקוקיז: 30 ימים
מועד תשלום:

הרווחים יועברו אליכם ב – 15 לחודש העוקב עבור כל ההזמנות שבוצעו בחודש הקודם.

אמצעי לקבלת תשלום: פייפאל (paypal).
הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Funzing ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
1
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *