פורסם ביום: 19.12.2018     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 13764 פעמים

בניית אתרי מסחר אלקטרוני , פיתוח אפליקציות ושיווק באינטרנט …

חברת Dreamview הוקמה בשנת 2006 וצברה ניסיון בפיתוח מאות אתרי תדמית ואתרי מסחר אלקטרוני, באמצעות מערכות ניהול תוכן מבוססות קוד פתוח לרבות: דרופל, ג'ומלה, Magento ,Oscommesrce ועוד. בנוסף פיתחה החברה מומחיות בכל תחומי השיווק באינטרנט באמצעות קידום אתרים, פעילות ברשתות חברתיות ותוכניות שותפים.

Dreamview מתמחה גם בפיתוח אפליקציות לאייפון ואנדרואיד תוך דגש על חווית משתמש ידידותית ביותר למשתמש.

הניסיון של החברה בעבודה עם חברות מענפים שונים בישראל ובעולם, מאפשר להם להציע מגוון רחב של פתרונות המותאמים לכל צורך עסקי של הלקוח. עיקר הפעילות של החברה מתמקדת בבניית אתרי מסחר אלקטרוני , פיתוח אפליקציות ושיווק באינטרנט.

בין לקוחות החברה: אורקל ישראל, בנק הפועלים, בנק המזרחי, לוטם אסטרטגיות, אבנט-אסיק, UMI, התעשייה האווירית, DHL ,ECI ,Amdocs, אורמת טכנולוגיות.

במסגרת פעילות למען הקהילה, מפעילה החברה את עמותת מחשב לכל ילד, אשר אוספת מחשבים משומשים, משביחה אותם ותורמת אותם לילדים נזקקים.

ההרשמה לתוכנית השותפים של Dreamview היא פשוטה ומהירה. לאחר ההרשמה לתוכנית תוכלו להיכנס לממשק מתקדם, אך יחד זאת פשוט ונוח להפעלה, עם מגוון רחב של אפשרויות שיווק או מוצרים אשר יסייעו לכם למשוך מבקרים. בכל הכלים השיווקים מוטמע מזהה ייחודי שיעזור לחברה ולכם לעקוב בזמן אמת אחרי הביצועים. אם תרצו שהחברה תייצר עבורכם כלים נוספים או גדלים שונים של באנרים, החברה תעמוד לרשותכם.

מרכז הדוחות בממשק יאפשר לכם לעקוב אחר הביצועים של כל אחד מהמוצרים שאתם משתמשים בהם. תוכלו לראות נתונים סטטיסטיים כגון מספרי קליקים, הופעות, לידים ועסקאות שנסגרו. וכן את ההכנסה המצטברת שמגיעה לכם בכל חודש.

מהם היתרונות של להיות שותפים של Dreamview ?

השירות שחברת Dreamview משווקים הינו ייחודי. שילוב של טכנולוגיה מתקדמת והצעות מחיר מאד תחרותיות שעוזרות לסגור שיעור גבוה של עסקאות מתוך הפניות שמתקבלות, ואתם תיהנו מתשלום עבור כל ליד ובונוס נדיב של 10% מכל עסקה שתיסגר.

ניתן להתרשם מדפי נחיתה של האתר אודות עבודתם בתחום בניית אתרים, קידום אתרים, בניית אתרי ממסחר, ופיתוח אפליקציות לאייפון ואנדרואיד.

 

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.dreamview.co.il
שיטת תמחור: PPLתשלום עבור הפנייה
Pay Per Lead
CPLתשלום עבור הפנייה
Cost Per Lead
CPRLתשלום עבור הפנייה רלבנטית
Cost Per Relevant Lead
PPAתשלום עבור פעולה
Pay Per Action
CPAתשלום עבור פעולה
Cost Per Action
CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

עבור כל ליד תקין תזוכו מיידית ב- 100 ₪ + 10% עמלה ממחיר העסקה שתיסגר איתו.

השותפים ייהנו מתגמול הן מההתקשרות הראשונה עם הלקוח והן מכל תשלום עתידי שיתקבל מאותו לקוח, לרבות תשלומים שאינם רק עבור פיתוח האתר, כגון שדרוגים, עלויות תחזוקה וכיו"ב.

רווח מינימלי למשיכה: 500 ש"ח
מועד תשלום:

התשלום לשותפים מתבצע אחת לחודש ב 5 לחודש או כאשר סך העמלה מצטבר ל – 500 ₪ עפ"י המוקדם.

אמצעי לקבלת תשלום: פייפאל (paypal), העברה בנקאית.
תנאי שימוש והגבלות:

התשלום מתבצע עבור לידים תקינים בלבד. ליד תקין הוא ליד של לקוח פוטנציאלי שכולל פרטים מלאים לרבות: שם + טלפון + מייל תקינים. לידים שאינם תקינים, כלומר חסרים בהם פרטים או שאיש הקשר יכחיש את הפניה, יפסלו ולא תשולם עבורם עמלה. במידה ושיעור פניות הלידים הפגומים יהיה גבוה מ-10% תישקל האפשרות לסגור את חשבון השותף.בלינק "לידים" מרוכזים כל הלידים שהגיעו באמצעות הכלים השיווקיים שלכם. ליד כל ליד אנו נציין את סטטוס הטיפול מולו ובמידה והליד יפסל, תצוין סיבת פסילת הליד, כך שהמידע לגבי איכות הלידים יהיה שקוף לשני הצדדים.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Dreamview ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *