פורסם ביום: 23.01.2019     נצפה: 12369 פעמים

Dogmaster – לאלף את הכלב בכוחות עצמכם …

דוג מאסטר הינו אתר ייחודי המאפשר לבעלי כלבים לאלף את הכלב בכוחות עצמם, באופן מיידי, בשיטות של מאלף כלבים מקצועי.

באתר שבעה שיעורי אילוף, מלווים בקריינות מקצועית. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת יכולים גולשי האתר לצפות און ליין בסרטונים ומיד להתחיל באילוף הכלב.

הסביבה האנושית איננה סביבה טבעית לכלב. על אף שחלפו מאות שנים מאז בוית הכלב הראשון, התנהגותו של כלב מותאמת לחיים בטבע וללא הקניית הרגלים נאותים עשויים החיים המשותפים להפוך לחוויה לא נעימה – הן לכלב שאינו מבין מה מצפים ממנו וצרכיו לא מסופקים והןלבני האדם שבעיניהם יהפוך הכלב מידיד נאמן למטרד. אילוף כלבים נועד לגשר על פערים אלו ולאפשר לכלב לחיות לצד בני האדם בנוחות וללא תסכולים מיותרים. כלב מאולף המבצע את הוראות בעליו הינו כלב מסופק, מאושר ואהוב על בני הבית.

אילוף כלב און ליין ובקצב שלך

בעזרת דוג מאסטר תוכלו להתחיל באילוף כלבכם מיד, און ליין, ללא שהות. באתר סדרת שיעורי אילוף הניתנים לצפייה מיידית ללא צורך בהורדת קבצים, הדפסתם או תיאום מפגש עם מאלף כלבים.

לרשותכם שבעה שיעורי אילוף המוצגים בוידאו ומלווים בקריינות מקצועית:

אלף את הכלב עכשיו – מייד לאחר הרשמה קצרה, העורכת מספר דקות, תוכלו לצפות ולתרגל עם כלבכם את אשר למדתם בשיעורי האילוף, ממש כמאלף כלבים מקצועי.

אילוף בקצב שלכם לכלבים שונים קצב התקדמות שונה,דוג מאסטר מאפשר לאלף ולתרגל את הכלב בהתאם לקצב ההתקדמות שלו .

אילוף עד שהכלב ילמד – ניתן לצפות בכל שיעור מספר פעמים, עד שכלבכם יתנהג כמצופה מכלב מאולף.

אילוף ותרגול חוזר – תוכלו לעצור, להקפיא ולהחזיר לאחור כל שיעור ולתרגל עם כלבכם שוב ושוב עד שתרגישו כי הכלב נשמע להוראותיכם.

אילוף ידידותי המותאם לכלב הגדל בבית.

שיעורי האילוף בנויים בשיטה מקצועית המתאימה לכלבים הגדלים בסביבה ביתית. בכל אחד משבעת שיעורי האילוף תרגילים, הרגלים ופקודות שונות לכלב. ניתן להתאים את סדר הצפייה בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם ושל הכלב. כך, אם למשל, כלבכם מכיר את הפקודה שב תוכלו להתחיל בתרגול פקודת רגלי או תן יד.

אם הנכם בעלי אתרים דוג מאסטר מזמינים אותך להצטרף לתוכנית השותפים של האתר ולצמוח יחד עם דוג מאסטר, אתר מלהיב בחדשנותו המציע שיעורי אילוף כלב און ליין בשיטות ידידותיות אשר הוכיחו את עצמן ברחבי העולם. דוג מאסטר הינו האתר היחיד בארץ המציע שיעורי אילוף און ליין בעברית. עד עתה אלפי כלבים ובעליהם התאמנו ואולפו בשיטה זו וחייהם השתפרו ללא היכר.

גולשי האתר רוכשים את תוכנית האימון און ליין ומיד בתום הרכישה יכולים להתחיל לאלף את הכלב, לקוחות האתר לא צרכים להמתין למשלוח כלשהו ונהנים מהמוצר שרכשו מייד.

תוכנית השותפים של דוג מאסטר היא דרך מצוינת להרוויח הכנסה נוספת מהאתר שלכם ולהציע ללקוחותיכם ולגולשים שירות חדשני, ייחודי ומלהיב אשר יספק הנאה מרובה להם ולכלבם. ההרשמה לתוכנית היא פשוטה ומהירה וכשותפים בתוכנית תקבלו 25% עמלה על כל קנייה שבוצעה באמצעות ההפניה מהאתר שלכם.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.dogmaster.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
PPSתשלום עבור מכירה
Pay Per Sale
גובה התגמול:

25% עמלה על כל קנייה שבוצעה באמצעות ההפניה מהאתר שלכם.

אמצעי לקבלת תשלום: המחאה.
הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Dogmaster ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *