פורסם ביום: 03.01.2019     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 65582 פעמים

Dingdong affiliates – רשת שותפים שמהווה חממה למשווקים חדשים …

"דינג דונג" הינה רשת שותפים הפועלת בזירה הבינלאומית, שמשלבת טכנלוגיית אינטליגנציה מלאכותית (Artificial Intelligance) מתקדמת לבניית משפכים שיווקיים ומעקב אחרי ההמרות.

החברה מאפשרת למשווקים לקחת מוצרים שתהליך השיווק שלהם עבר על ידם "ריפוי והחייאה", וכעת אחוזי ההמרה שלהם גבוהים הרבה יותר.

בנוסף, החברה מאפשרת לבעלי עסקים להעלות את המוצרים שלהם תחת המערכת שותפים שלהם ולקבל מינוף אדיר של המון משווקים מיומנים.

כמשווק אתה מקבל תשלום עבור רכישות שהגיעו דרכיך או לידים תקינים שהגיעו דרכיך, למוצר מסוים שבעל עסק העלה למערכת. סכום התשלום הוא לפי מה שנקבע מראש בין רשת השותפים לבעל המוצר.

לדינדונג קיימת תוכנית הכשרה למשווקים על מנת להפוך אתכם למצליחים בתחום עליה ניתן לקרוא ולהתרשם בקישור הבא.

מדובר בקורס חינם של רשת השותפים ״דינג דונג״ המלמד מהם ההבדלים העיקריים בין משווקים אינטרנטיים שמצליחים להכניס כל חודש עשרות אלפי שקלים לבין אלו שנכשלים – וגם 10 שיעורים חינמיים על איך לשווק דרך האינטרנט ולהרוויח כסף מכל מקום בעולם !

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.dingdongaffiliates.co.il
שיטת תמחור: PPLתשלום עבור הפנייה
Pay Per Lead
CPLתשלום עבור הפנייה
Cost Per Lead
CPRLתשלום עבור הפנייה רלבנטית
Cost Per Relevant Lead
PPAתשלום עבור פעולה
Pay Per Action
CPAתשלום עבור פעולה
Cost Per Action
CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

משתנה מקמפיין לקמפיין.

רווח מינימלי למשיכה: 400 ש"ח
מועד תשלום:

העמלה מועברת אליך העברה בנקאית כנגד חשבונית עד ה – 25 לחודש העוקב. בכל תחילת חודש אתה תקבל מייל מהחברה עם פירוט העמלות של אותו החודש ועם בקשה לקבל ממך את פרטי חשבון הבנק שלך להעברה.

את החשבונית יש להעביר מרגע קבלת מייל הפירוט ועד ה – 24 לחודש, במידה ולא הספקת להעביר חשבונית בזמן הזה, התשלום יועבר אליך יחד עם העמלות של חודש לאחר מכן.

אמצעי לקבלת תשלום: העברה בנקאית
מקורות תנועה לא מורשים:

חל איסור מוחלט להכניס לידים בדפי נחיתה באופן ידני, מבלי שהלקוח נכנס בעצמו ונרשם, משווק שיעשה זאת יחסם מהמערכת, ולא יוכל להמשיך לשווק.

כמו כן, משווקים שיעברו על התקנון שאישרו במעמד ההרשמה עשויים להחסם אם הכניסו לידים ידנית, הכניסו לידים של קרובים משפחה וחברים, או לידים על שם עצמם, פרסמו באופן אורגני מסרים שגויים או שקריים. אותם משווקים לא יהיו זכאים לקבלת עמלה עבור לידים מסוג זה.

 

תנאי שימוש והגבלות:

תקינות הליד בדינגדונג – ליד הוא תקין כאשר הלקוח השאיר פרטים בכוחות עצמו, ענה לטלפון, הביע עניין בהצעה והוא מעל גיל 18. בנוסף, לרוב הצעות הלידים ישנן הגדרות נוספות לתקינות ליד, ניתן למצוא את ההגדרות הללו תחת ״Download Assets״ או בעברית ״הורד קבצים״ בתוך ה״חנות״ או באנגלית  ״Marketplace”. חשוב לשים לב לכך מאחר ולא מספיק שמישהו השאיר פרטים, אלא עליו להיות בקנה אחד עם ההגדרות של בעל העסק לליד תקין.

ברגע שמחלקת הטיוב של דינג דונג יצרה קשר עם הליד, תוכלו לראות תחת לשונית ה״דוחות״ את הסטטוס של הליד שלכם. במידה ומחלקת הטיוב הגדירה את הליד כתקין, תהיו זכאים לקבל עמלה עליו. כמו כן, תקבלו על כך מייל והסכום יתעדכן לכם בעמודת ה״תשלומים״ במערכת.

מחלקת טיוב בדינגדונג – מחלקת טיוב הינה מחלקה בתוך חברת ״דינג דונג״ שהמטרה שלה הינה לבצע סינון ראשוני לליד, לפני שהיא מעבירה אותו לבעל העסק. מחלקת הטיוב מתקשרת לליד שנכנס למערכת דרך המשווקים, שואלת אותו מספר שאלות, ובמידה והוא אכן מאשר כי הוא השאיר פרטים, מעבירה אותו לבעל העסק ומגדירה אותו כתקין. באותו רגע המשווק שהכניס את אותו ליד, יקבל מייל ויראה בעמודת התשלומים אצלו במסך הראשי שנכנס לו סכום כסף כלשהו, בהתאם להצעה שהוא שיווק.

עוסק מורשה או פטור – כל העמלות מתייחסות למשווקים שיש להם עוסק מורשה או חברה בע”מ וזה כולל 17% מע”מ. אם יש לך עוסק פטור , אז העמלה מועברת אליך פחות 17% מאחר והחשבונית שאתה מוציא לחברה גם היא ללא ה 17% מע”מ. כלומר כעצם הגדרתך כעוסק פטור, הינך פטור מתשלום מע”מ.

העמלה תועבר למי שמביא את הליד ראשון, ולכן גם אם לקוח קנה רק לאחר 3 חודשים מסדרות המיילים השונות, עדין העמלה תרשם על המשווק הראשון שהכניס את הליד.

הערות מיוחדות:

חל איסור מוחלט להשתמש בשם של ״דינג דונג״ או ״ניר הולצמן״ בפרסומים שלכם בפייסבוק או כל רשת חברתית אחרת, במיילים שאתם שולחים, בדפי נחיתה שאתם בונים, וכל פרסום שאתם יוצרים.

משווק אשר ישתמש ב״דינג דונג״ או ב״ניר הולצמן״ לא יוכל לשווק יותר במערכת השותפים ולא יהיה זכאי לקבל את העמלות שנצברו לו.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Dingdong ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *