פורסם ביום: 03.12.2018     עודכן ביום: 27.12.2018     נצפה: 19547 פעמים

רשת משווקים לשיווק קמפיינים …

candoit הינה רשת משווקים בין המתקדמת בישראל ומציעה מגוון רחב של קמפיינים מתגמלים כגון קמפיינים של חב' אמריקן לייזר, אסטתיקה, care, פסגות, מכבי, כללית, שלמה סיקסיט, פרופורציה, תמי 4 ועוד.

ההרשמה לתוכנית השותפים הינה פשוטה ומהירה. לאחר הרישום לתוכנית ניתן להתרשם, מממשק מאוד משוכל ומערכת לידים מתקדמת, ומרשימת קמפיינים ארוכה לבחירה, אותם תהיו מעוניינים לקדם כשותפים.

בהתאם לנתונים המוצגים באתר לקמפיינים המקודמים באמצעות תוכניות השותפים 2,576,026 צפיות בחודש בממוצע למודעה ברחבי האינטרנט, 21.6% מהגולשים לוחצים על המודעה המפורסמת, 78.3% מהלידים במסעות הפרסום הינם תקינים ו – 15.79% מכמות העסקאות נסגרו עד היום.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.candoit.co.il
שיטת תמחור: PPLתשלום עבור הפנייה
Pay Per Lead
CPLתשלום עבור הפנייה
Cost Per Lead
גובה התגמול:

משתנה מקמפיין לקמפיין.

מועד תשלום:

CanDoIt תעביר סיכום למפרסמיה עד לתאריך ה – 15 לחודש העוקב, לכל היותר עד ה – 30 לחודש של הפעילות ותשלח הודעת תשלום לבעלי האתרים שהגיעו לסף התשלום המינימאלי שנקבע ע"י הרשת. במידה ובעל אתר זכאי לתשלום הוא יקבל הודעת תשלום (יש להוסיף לסכום מע"מ כחוק אלא אם בעל האתר הינו עוסק פטור !).

בעל האתר מחויב לשלוח עד לתאריך ה- 7 לחודש העוקב את החשבונית לביצוע תשלום ומרגע קבלת החשבונית התשלום יבוצע בשיטת שוטף 30. במידה והתאריך על החשבונית או החשבונית תגיע לאחר ה -7 לחודש התשלום יבוצע בהתאמה לפי שוטף 30 פלוס.

אמצעי לקבלת תשלום: פייפאל (paypal), העברה בנקאית, צ'ק.
תנאי שימוש והגבלות:

חובתו של כל בעל אתר לדווח לרשויות המס בגין פעילותו ברשת השותפים CanDoIt, החברה והרשת לא תהיינה שותפות לכל צד בסכסוך אך יצוין כי רשת השותפים CanDoIt מדווחת לרשויות המס על כל תשלום שמבוצע לבעל אתר.

הרשת יכולה לשנות לכל שותף בכל עת את אופי התשלום ללא כל מתן הסבר מראש, וכמו כן הרשת יכולה לעכב לשותף תשלום עד 90 יום ללא כל מתן הסבר מראש ובהתאם למדיניותה.

חובה על שותף לשלוח חשבונית תקינה עם פרטי חשבון תקינים וכתובת תקינה על גבי החשבונית, אם חשבונית תשלח לכתובת לא תקינה יישא השותף בעלות הטיפול בסך 50 שקל ובנוסף בעלות ביטול הצ'ק ועלויות דואר.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Candoit ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *