פורסם ביום: 27.01.2019     נצפה: 18634 פעמים

BizPlace – לאתר בקלות ובמהירות אנשי מקצוע …

אתר ביזפלייס נועד בשבילך, כדי שתוכל למצוא, מהר ובקלות, את איש המקצוע המתאים בדיוק לצרכים שלך ובכך לחסוך את כאבי הראש ואת האנרגיות המיותרות הכרוכות בחיפוש אחר איש מקצוע העונה לצרכים הרבים והשונים במהלך היומיום שלך. צוות האתר, עורכים במקומך חיפוש מתקדם ומתוחכם -מתוך מאגר ענק ומגוון של אנשי מקצוע מוצלח בהרבה ממה שהיית יכול לעשות בעצמך, למציאת איש מקצוע מתאים במהירות מרבית.

כולנו מכירים את כאב הראש כשמשהו נשבר בבית וצריך תיקון דחוף, ואין לנו מושג למי לפנות, הרמת טלפון אקראית מדפי זהב בד"כ אינה מספקת את הסחורה, או שאיש המקצוע אינו זמין, רחוק מידי, לפעמים הוא גם לא מתאים וגם אם בסוף מצאנו מישהו, התענוג עלול לעלות לנו ביוקר.

וזו רק דוגמה אחת מני אלף, החיים מלאים בצרכים שהאזרח הקטן מתקשה להתמודד איתם, למצוא שירות טוב, מתאים וזמין ובמחיר סביר, זה לא דבר מובן מאליו. ב"ביזפלייס" לוקחים על עצמם את המשימה הזו, לאתר לך איש מקצוע העונה לכל הקריטריונים שאתה מציב ובמהירות האפשרית, וכל זאת ללא תשלום.

"ביזפלייס" מזמינים אותך להיות שותף, לקחת חלק בפרויקט הענק שלהם ולסייע בגיוס אנשי מקצוע פוטנציאליים שירשמו לאתר בכדי להיות חלק ממאגר העסקים של "ביזפלייס".

אם יש לך גישה לבעלי עסקים וכושר שכנוע בסיסי, הנך מוזמן להיות שותף בפועל בפרויקט "ביזפלייס", כאשר על כל לקוח שאתה מגייס הנך זכאי באחוזים מהרווח עליו. זו שותפות לכל דבר ועניין. אתה מרוויח אפשרות להכנסה קלה ופשוטה וביזפלייס מגדילים את המאגר שלהם באמצעותך.

"ביזפלייס" מציעה 2 תוכניות שותפים:

הרשמה כסוכן – אם יש לך גישה לבעלי עסקים וכושר שכנוע, אתה מוזמן להצטרף ל BizPlace כסוכן. אתה מגייס בעלי עסקים ונותני שרות חדשים על מנת שיצטרפו למאגר, ומעביר אותם למפיצים שלהם לצורך ההרשמה. כל נרשם חדש שאתה מביא, נושא רווח עבורך ועבור ביזפלייס.

הרשמה כמפיץ – אם יש לך ראש גדול, אתה מזהה את הפוטנציאל שיש ב"ביזפלייס" ורוצה להיות חלק משמעותי בו, אתה מוזמן להיות מפיץ. תפקידך ליצור קשר עם העסקים שהסוכנים מפנים אליך, כאיש הקשר של "ביזפלייס" ולהכניסם למאגר העסקים על כל הכרוך בכך: הסבר מקצועי ומקיף, ושכנוע על כדאיות ההצטרפות ל"ביזפלייס", וכמובן, הרישום בפועל של המצטרפים. כל נרשם חדש בתחום שתחתיך נושא רווח עבורך ועבור ביזפלייס.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.bizplace.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
PPSתשלום עבור מכירה
Pay Per Sale
RSנתח מההכנסות
Rev Share
גובה התגמול:

אחוזים מהעסקה כפי שייסגרו בין החברה לשותף.

הערות מיוחדות:

תוכניות השותפים של אתר  "ביזפלייס"  אינן תוכניות שותפים רגילות והשותף איננו מקבל קישור ייחודי אלא עליו לבצע הפנייה פיזית של אנשי מקצוע או לפנות לבעלי מקצוע עפ"י רשימה מוגדרת מראש שתקבלו מהחברה וע"כ גובה העמלות וסוג השותפות נקבעת בין החברה לשותף במסרת הסכם.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - BizPlace ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *