פורסם ביום: 27.12.2018     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 16519 פעמים

כל הקורסים המובילים מהמותגים הגדולים תחת קורת גג אחת …

אתר ביז-אקדמי הוקם ע"י קבוצת יזמים, ומרצים מהבכירים בארץ, כדי לעזור לבעלי עסקים ואנשים הרוצים להגדיל את ההכנסה המשפחתית שלהם. כך נולדה חברת WGI-Wellness Group Innovations אשר הקימה ומפעילה את הפרויקט.

בביז-אקדמי מאמינים שהצלחה עסקית יושבת בין היתר, על ידע וניסיון בנושאים כמו: שיווק, מכירות, מדיה חברתית, שיתופי פעולה, התנהלות כלכלית נכונה, ניהול עובדים, ניהול תזרים, מוניטין, מיתוג…ועוד ועוד…

יותר מכך, היא יושבת על תודעת שפע רחבה שמאפשרת התנהלות נכונה: מתי להתמיד ומתי לוותר, מתי לעמוד על שלך ומתי להתפשר, מתי לסמוך על עצמך ומתי לשחרר..

השכלה איכותית עולה הרבה כסף ובעלי עסק משלמים עשרות ומאות אלפי שקלים על קורסים, הכשרות וכלים מעשיים שעוזרים להם לקדם את העסק.

העניין הוא, שרוב בעלי העסקים בארץ לא מצליחים לגייס את עלות ההשקעה בקורסים הנדרשים להם לקידום והצלחת העסק שלהם, ולכן נאלצים ללמוד בדרך הארוכה מבלי להיעזר ב"קיצור הדרך" שלמידה נכונה, איכותית ומסודרת יכולה להקנות להצלחה העסקית שלהם. טוני רובינס אומר: "הדרך הקצרה ביותר להצליח היא ללמוד ממי שכבר עשה את זה" ובדיוק בשביל זה קם המיזם הזה.

מתוך הבנת המצב הקיים, התיסכול והכאב שהוא מייצר לכל כך הרבה אנשים שרצו להגשים את עצמם ואת החלומות שלהם ולתת ערך לעולם החליטו בביז-אקדמי לשנות את כללי המשחק…

החזון של  ביז-אקדמי הוא לסייע לבעלי עסקים לרכוש את הידע הרלוונטי האיכותי ביותר, מפי המומחים הטובים ביותר, במחיר נמוך ושווה לכל נפש, ויותר מזה, ביז-אקדמי רוצים שכל אדם, בין אם הוא בעל עסק או לא, שרוצה לשפר את מצבו הכלכלי, יוכל לצרוך ידע איכותי מעצים ופרקטי שיאפשר לו לעשות זאת בצורה מהנה וריווחית. בין אם מדובר על שכירים שרוצים לייצר עוד ערוץ הכנסה וביטחון כלכלי הבית, בין אם חיילים משוחררים, פורשים מצבא קבע ועוד.

לצורך כך, באתר BizAcademy ריכזו לכם את כל הקורסים האיכותיים מפי מיטב המרצים שיעזרו לכם לבנות ולקדם עסק רווחי, מצליח, רגוע ומספק יותר. יקנו לכם כלים מעשיים לשיפור יכולות השיווק והמכירה שלכם, ההתנהלות העסקית שלכם, הפרסום ברשתות החברתיות ועוד ועוד..

ועלות ההשקעה החודשית ? נמוכה מארוחה זוגית בבית קפה.

הקורסים במערכת יעזרו לכם לא רק לקדם את העסק שלכם, אלא גם לייצר לעצמכם מרכזי רווח נוספים ע"י למידה ויישום של מודלים עסקיים חדשים לעסק. כך למשל: בעלת דוכן למכירת תכשיטים שהיא מייצרת, תוכל באמצעות הקורסים באתר גם לשפר את יכולות השיווק והמכירה שלה ולהגדיל בהתאם את הכנסותיה, וגם ללמוד איך למכור את מוצריה באתר אטסי העולמי, ולייצר לעצמה מרכז רווח חדש בעסק.

הקורסים באתר ממוקדים בנושאי יצירת הכנסות והקמת עסקים אינטרנטים, בשיטות שיווק מתקדמות, בדרכי ניהול עסקים יעילות, בהרחבת המיינדסט העסקי והרחבת התודעה ועוד נושאים רבים אחרים שיעזרו לך להרחיב את העסק ולהגדיל את הכנסותיך.

בין הקורסים תמצאו: איך לשווק נכון ואפקטיבי בפייסבוק, איך לכתוב בצורה משכנעת שתניע את הקוראים לפעולה, איך לדבר ולמכור בפני קהל, איך לעשות הכנסות מתמונות שיש לך בבית, איך לתת לידע שלך לעבוד במקומך ולהכין קורסים דיגיטליים, איך לכתוב ספר ולהעלות אותו לאמזון כדי שיהיה רב מכר עולמי, איך לבנות מערך מכירות מקיף בעסק, איך לבלוט מעל למתחרים, איך להגן על ההמצאה שלך באמצעות פטנט, איך לבנות שיווק אוטומטי ללא מגע יד אדם, איך לקיים שיתופי פעולה של מיליון ₪ בשבוע, איך לשווק בעזרת ווידאו ולהיות סלב ברשת, איך לעשות הכנסות משיווק שותפים, מסחר אלקטרוני באיבי, אטסי ועוד ועוד.

ומעבר לכל אלה, ביז-אקדמי  פיתחו גם תכנית שותפים ייחודית שתסייע לכם ליצור "חמצן כלכלי" לעסק או לבית ע"י המלצה על הקורסים המעולים שבמערכת לחברים שלכם, והזמנה שלהם להצטרף גם הם לאתר.

תוכנית השותפים של ביז-אקדמי עובדת בשיטת MLM שהיא שיטת שיווק הידועה בעברית כשיווק רב שכבתי או שיווק רשתי. במודל זה סוכן המכירות מתוגמל עבור מכירותיו האישיות וגם עבור מכירות שעשו אנשים שהוא הביא למערכת. הכנסתו גדלה ככל שעומק ורוחב הארגון מתחתיו גדל. ברגע שאתה ממליץ לחברים להצטרף, והם נרשמים דרך לינק השותפים שלך, אתה תקבל עמלה עבור הבאתם. וגם עבור אלה שהם יביאו למערכת (ועד 5 דורות של אנשים שמביאים עוד ועוד חברים למערכת).

לדוגמה מספיק שתביא 7 אנשים וכך גם כל אחד תחתיך (מה שלא קשה לעשות עם ההצעה העסקית הזו) וההכנסה החודשית הפאסיבית שתקבל מהמערכת היא מעל 67 אלף ₪.

ההצטרפות לתוכנית השותפים של ביז-אקדמי מחייבת אתכם לצטרף למועדון במנוי חודשי מתחדש של 97 ₪ + מע"מ (ניתן לבטל בכל זמן, ולא תחויב עוד).

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.bizacademy.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

כל חבר חדש שיצטרף תחתיכם ותחת האנשים שצירפתם למערכת, ימשיך ויתגמל אותכם בתשלום חודשי – עד 5 שכבות, וככל שהקהילה שלכם תגדל (על ידכם או על ידי אלה שצירפתם), כך יגדלו גם הרווחים שלכם.

אחוזי התגמול לפי רמות הוא: 15% (לרמה הראשונה – אנשים שאתה צרפת), 4% (לרמה השנייה –אנשים שחברים שאתה צירפת הביאו), 3% (לרמה השלישית –אנשים שהחברים של החברים הביאו), 4% (לרמה הרביעית – אנשים שרמה 3 הביאו), 4% (לרמה החמישית – אנשים שרמה 4 הביאו).

דור שני: כן, תגמול עד 5 דורות.
תשלום עבור דור שני: 4%
רווח מינימלי למשיכה: 500 ש"ח
מועד תשלום:

הטיפול בעמלות מתחיל אחרי שחברות האשראי מעבירות אותן לחברה. זה קורה בדרך כלל כ – 30 יום לאחר ביצוע העסקה. כל העמלות שעברו אל החברה עד ה – 10 לחודש מסוים מטופלות ומועברות בחודש זה. אלו שקרו לאחר מכן מועברות לטיפול בחודש הבא.

מקורות תנועה לא מורשים:

בשל חוקי הספאם – לא ניתן לקשר ישירות מתוך המייל אל האתר. הדרך הנכונה לעשות זאת היא להזמין את האנשים מהמייל אל דף הסבר באתר שלכם או בבלוג שלכם.

הערות מיוחדות:

ההרשמה לתוכנית השותפים מחייבת אתכם להיות מנויים באתר. מנוי חודשי עומד על 97 ש"ח +מע"מ בלבד, וברגע שהבאת 7 אנשים ראשונים עלות זו כבר מכוסה, כך שאין סיבה לבטל מנוי שרק מייצר לך הכנסות ומקנה לך ידע רב.

אם אתה מפסיק לשלם, אתה מפסיק את המנוי לאתר. וכך, אתה מקבל את העמלות שנצברו לזכותך עד למועד הביטול וחשבונך נמחק (כולל העץ כמובן).

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Bizacademy ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *