פורסם ביום: 07.01.2019     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 11274 פעמים

Bits of Gold – שירותי חלפנות במטבעות דיגיטליים (ביטקוין ואיתריום) לקהל הישראלי …

ביטס אוף גולד מספקת שירותי חלפנות במטבעות דיגיטליים, ומפעילה את הכספומט היחיד המאפשר לרכוש ביטקוין.

ביטס אוף גולד נוסדה בשנת 2013 ובשנת 2014 החברה השלימה סבב גיוס של כחצי מיליון דולר ממשקיעים פרטיים מהמגזר הפיננסי ומהקהילת הביטקוין.

כבר מתחילת דרכה, נרשמה ביטס אוף גולד כבעלת רישיון נותן שירותי מטבע מטעם משרד האוצר ומנהלת כיום מערכת דיווחים הן לרשות לאיסור הלבנת הון והן לספקיה השונים על פי מסמך מדיניות איסור הלבנת הון הכפוף לדין הישראלי.

שירותים

החברה מציעה לקהל הישראלי שירותי קנייה ומכירה של ביטקוין ואיתריום תמורת שקלים, דולרים ויורו באמצעות העברה בנקאית, מזומן וכרטיס אשראי. בין הלקוחות להם מספקת החברה שירותים ניתן למצוא משקיעים פרטיים, חברות, קרנות ועוד. בנוסף, ביטס אוף גולד משמשת כספק נזילות בביטקוין ואיתריום עבור בורסות ומפעילה מערך ברוקראז׳ ועסקאות OTC בסכומים גבוהים.

תשתיות

לחברה מאגר לקוחות של מעל ל-50,000 לקוחות רשומים אשר נמצא בצמיחה מתמדת, וצוות עובדים המונה כ-20 איש לרבות קצינת ציות. החברה פועלת ממשרדיה בתל אביב.

ביטס אוף גולד מקבלת שירותי ביקורת חשבונאית, ייעוץ פיננסי וייעוץ מיסויי מחברת ארנסט אנד יאנג, ושירותי ייעוץ משפטי ממשרד ציוני פילרסדורף פיליפ עורכי דין, המתמחה בבנקאות ופינטק. לביטס אוף גולד מדיניות הגנת הפרטיות הכפופה לדין הישראלי והאירופאי, והיא בתהליכי רישום מאגר מידע וקבלת תקן ISO 27001.

תוכנית השותפים של ביטס אוף גולד

תוכנית האפיליאט של ביטס אוף גולד מציעה לכם, בעלי קהילה אינטרנטית, לנצל את הפלטפורמה בבעלותכם ולהרוויח גם מעולם הבלוקצ'יין.

משווקים יכולים להרוויח ביטקוין כדמי הפניה בתמורה להפעלת אתרי תוכן באיכות גבוהה בתחום המטבעות הדיגיטליים.

ההצטרפות לתוכנית השותפים של ביטס אוף גולד הינה ללא תשלום מראש ובלי התחייבות ונעשית ב – 3 שלבים פשוטים: ממלאים את הפרטים בטופס כולל כתובת האתר שלכם. לאחר בדיקה תקבלו אישור וקישור הצטרפות, הפנו לקוחות לאתר של ביטס אוף גולד באמצעות מגוון הבאנרים שיעמדו לרשותכם, כעת תוכלו להרוויח עמלה על כל עסקה מוצלחת שהלקוחות שהפנתם אל ביטס אוף גולד מבצעים.

התוכנית מתאימה לל מי שיש לו אתר, בלוג, קבוצת או דף פייסבוק, או כל קהילה אינטרנטית אחרת. כל לקוח שיירשם לשירותי ביטס אוף גולד דרך קישור השותפים שלכם ויבצע עסקאות יקנה לכם עמלה. על כל עסקה – קנייה או מכירה תקבלו 15% מתוך העמלה בשקלים, ביטקוין או איתריום על בסיס חודשי.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.bitsofgold.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

ברגע שתפנו לקוחות שיירשמו לשירותי ביטס אוף גולד, אתם תרוויחו 15% מהעמלה עבור כל העסקאות שלהם – קניות ומכירות – על בסיס חודשי (העמלה כוללת מע"מ).

מועד תשלום:

תשלום חודשי, לאחר 10 ימי עסקים מתום כל חודש, בכפוף למשלוח חשבונית על ידי השותף.

אמצעי לקבלת תשלום: העברה בנקאית בלבד.
הערות מיוחדות:

ההרשמה לתוכנית השותפים מותנה בחתימה על הסכם שותפים שיישלח אליכם (בשפה האנגלית), לרבות פירוט חשבון הבנק שלכם לצורך העברת העמלות.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Bits of Gold ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *