פורסם ביום: 19.12.2018     עודכן ביום: 15.01.2019     נצפה: 7135 פעמים

מערכת דיוור אלקטרוני (email marketing) ושליחת ניוזלטר …

אקטיב טרייל היא מערכת דיוור אלקטרוני (email marketing) ושליחת ניוזלטר המתקדמת והוותיקה בישראל. היא התחילה בשנת 2004 כפרויקט קטן מבית קבוצת ריל קומרס וכיום מונה מספר סניפים ברחבי העולם – בישראל, בגרמניה, בצרפת ובאמריקה הלטינית.

פלטפורמת השיווק והדיוור האלקטרוני של אקטיב טרייל מעניקה מענה חכם, מתקדם, יעיל ואוטומטי לכל הצרכים השיווקים של העסק, הכל במקום אחד (One-Stop-Shop) ובכך עוזרת לעסקים בכל העולם, מכל הגדלים ומכל התחומים לנהל את פעילות הדיוור האלקטרוני, להציע מוצרים ולחזק את הקשר עם הלקוחות- בעזרת מערכת גלובלית ומתקדמת הפועלת במגוון שפות.

מערכת הדיוור האלקטרוני המשוכללת מאופיינת בממשק משתמש ידידותי וקל לתפעול עם עורך Drag & Drop אינטואיטיבי ונוח לשימוש ובמקביל מגוון תבניות עיצוב ניוזלטר מוכנות מראש בהתאם לצרכי המשתמש. המערכת מציעה מגוון אפשרויות מתקדמות כגון: ניהול יעיל של רשימות תפוצה ומועדוני לקוחות באמצעות דיוור אלקטרוני מורשה, עיצוב ושליחת ניוזלטר, עיצוב דפי נחיתה, בניית והפצת סקרים אונליין, קמפיינים של הודעות טקסט (SMS), אוטורספונדרים ועוד.

מערכת האוטומציות המתקדמת והחדישה של אקטיב טרייל מאפשרת לכם לתכנן ולבצע דיוור אלקטרוני באופן אוטומטי לחלוטין על ידי שליחת ניוזלטר או SMS כאשר לקוח שלכם מבצע פעולה כלשהי, דוגמת רכישה או הרשמה לרשימת הדיוור.

אקטיב טרייל מתחזקת קשרים הדוקים עם ספקי שירותי אינטרנט (ISP) ברחבי העולם, מה שמקנה לה עבירות דיוור של כ-100%.

לקוחות אקטיב טרייל נהנים משירות לקוחות מקצועי ואכפתי שישמח לעזור בכל נושא ולהפוך את החיים שלכם להרבה יותר פשוטים בכל הנוגע לפעילות דיוור אלקטרוני, שליחת ניוזלטר, אוטומציות, שליחת SMS, הפצת סקרים באינטרנט ועוד.

אתם מוזמנים להתנסות בחינם וללא כל התחייבות בבניית ניוזלטר ובשליחת דיוור אלקטרוני ופעילות email marketing באמצעות מערכת אקטיב טרייל.

אקטיב טרייל מזמינה אתכם להיות שותפים להצלחה ולהרוויח באמצעות תכנית שותפים מתגמלת במיוחד.

אז למה דווקא תוכנית השותפים של אקטיב טרייל ?

תנו למותג של אקטיב טרייל לעבוד בשבילכם, עם ותק של מעל ל-10 שנים, מוניטין של חברת הדיוור הטובה בישראל ולקוחות מהשורה הראשונה.

תשלומים קבועים. תרוויחו עמלות חוזרות ומתמשכות של 15%.

בלי התחייבויות, בלי “אותיות קטנות”. שותף ששולח לקוח מקבל עמלה.

עדכונים, סטטיסטיקות ומעקב בזמן אמת. עקבו אחר הרשמות, מכירות, עמלות ותשלומים.

שירות מסור. צוות תמיכה שמחכה לעזור לכם ויעודד אתכם להצליח.

מי מתאים לתוכנית השותפים של אקטיב טרייל ?

בגדול, כל אחד ! תכנית השותפים מתאימה במיוחד לעוסקים בתחום השיווק והפיתוח באינטרנט: יועצים ואנשי שיווק, מובילי דעת קהל, בוני אתרים, מפתחי תוכנה, מקדמי אתרים, יזמי אינטרנט, נותני שירותים, בעלי עסקים, לקוחות קיימים, וכל מי שרוצה להרוויח על הדרך.

אתם יכולים להיות שותפים של אקטיב טרייל גם בלי לעשות כמעט דבר ! כל שעליכם לעשות הוא להעביר ליד החברהו את פרטי הקשר (שם ומספר טלפון) של הלקוח שלדעתכם עשוי להתעניין בשירות של החברה, החברה תיצור קשר עם הלקוח ובמידה שאכן יהפוך ללקוח פעיל במערכת תזכו לעמלה בסך 15% מסכום העסקה שלו. נשמע נהדר, נכון ?

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.activetrail.co.il
שיטת תמחור: CPLתשלום עבור הפנייה
Cost Per Lead
CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
RSנתח מההכנסות
Rev-Share
CPAמחיר לכל הפניה
Cost Per Acquisition
גובה התגמול:

קיימות שלוש תוכניות אפשריות לתשלום עמלות:

נתח מההכנסות (rev-share) – על-פי תוכנית זו יהיה זכאי השותף לתשלום עמלה לפי אחוז שייקבע על-ידי אקטיב טרייל מתוך סך ההכנסות שיצמחו לאקטיב טרייל מן הלקוח המופנה וזאת למשך תקופה של שלוש שנים למן היום בו הופנה הלקוח על-ידי השותף

מחיר לכל הפנייה (cost per lead) – על-פי תוכנית זו יהיה זכאי השותף לתשלום עמלה בסכום קבוע שייקבע על-ידי אקטיב טרייל בגין כל לקוח מופנה שנרשם לקבלת שירותי אקטיב טרייל.

מחיר לכל עסקה (cost per acquisition) – על-פי תוכנית זו יהיה זכאי השותף לתשלום עמלה בסכום קבוע שייקבע על-ידי אקטיב טרייל בגין כל לקוח מופנה שנרשם לקבלת שירותי אקטיב טרייל והחל לשלם לאקטיב טרייל בגין מתן השירותים.

כל שותף יוכל להצטרף לתוכנית אחת או יותר והכל בכפוף לאישורה ולהסכמתה של אקטיב טרייל. אקטיב טרייל תהיה רשאית בכל שלב, מכל סיבה שהיא וללא מתן כל הודעה מוקדמת להעביר שותף בין תוכניות, לשנות את תנאי התוכניות ואת גובה העמלות שנקבעו וכן להפסיק את ההתקשרות עם השותף.

רווח מינימלי למשיכה: 150$
מועד תשלום:

תשלום העמלות לשותף בגין כל חודש שהסתיים יבוצע עד לסוף החודש העוקב ו/או בתנאי שוטף + 30 ממועד קבלת חשבונית מס של השותף אצל אקטיב טרייל, לפי המאוחר. ככל שהשותף הינו אדם פרטי יבוצע התשלום אליו לאחר ניכוי מס במקור כמחייב על-פי דין.

אמצעי לקבלת תשלום: המחאה, העברה בנקאית.
תנאי שימוש והגבלות:

השותף לא יהיה זכאי לתשלום העמלה במקרה בו הלקוח המופנה ביטל את העסקה. במקרה שהעסקה עם הלקוח המופנה בוטלה לאחר שהשותף כבר קיבל את העמלה בגינה, יקוזז הסכום ששולם לשותף מתשלומים עתידיים שיגיעו לשותף, במידה והשותף לא יהיה זכאי לקבלת תשלומים עתידיים תהיה אקטיב טרייל זכאית לדרוש מהשותף את החזר התשלום העודף.

העמלות להן יהיה זכאי השותף הינן העמלות שנקבעו על-ידי מערכת אקטיב טרייל, זאת בהתאם לאמצעים הטכנולוגיים הקיימים במערכת ואשר רק באמצעותם יכולה אקטיב טרייל לעקוב אחר פעילות השותף ולוודא כי לקוח מופנה מסויים אכן הופנה על-ידי השותף. ככל שבמערכת אקטיב טרייל לא יהיה תיעוד כי לקוח מסויים הופנה על-ידי השותף לא יהיה זכאי השותף לקבל תמורה כלשהי בגין אותו לקוח.

הערות מיוחדות:

לאתר אקטיב טרייל קיימת גם תוכנית "חבר מביא חבר" המאפשרת למשתמשי מערכת אקטיב טרייל לקבל תמורה בעקבות הפניית צד שלישי שיהפוך למשתמש בתשלום במערכת אקטיב טרייל. כל משתמש פעיל במערכת אקטיב טרייל אשר יפנה לאקטיב טרייל צד שלישי (להלן: "המפנה"), שאינו משתמש במערכת אקטיב טרייל ושלא היה בעבר משתמש במערכת אקטיב טרייל, ואותו צד שלישי יהפוך למשתמש פעיל במערכת אקטיב טרייל במסלול של דמי מנוי חודשיים (להלן: "המופנה"), יהיה זכאי לקבל מאקטיב טרייל זיכוי בסך השווה ל- 25$ (להלן: "הזיכוי"). המפנה יוכל לעשות שימוש בזיכוי אך ורק לצורך קבלת זיכוי במסגרת מסלול של דמי מנוי חודשיים (לא ניתן יהיה לקבל כסף תמורת הזיכוי). גם המופנה יהיה זכאי לקבלת זיכוי בסך השווה ל- 25$, אשר בו יוכל לעשות המופנה שימוש אך ורק לצורך קבלת זיכוי במסגרת מסלול של דמי מנוי חודשיים (לא ניתן יהיה לקבל כסף תמורת הזיכוי).

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Activetrail ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *