פורסם ביום: 22.02.2019     עודכן ביום: 27.02.2019     נצפה: 32639 פעמים

Konimbo – חנויות וירטואליות מתקדמות…

KONIMBO הוקמה לפני כ – 8 שנים מתוך מטרה להגדיל לבעל העסק את המכירות בחנות הוירטואלית. החנות הראשונה שעברה לפלטפורמת KONIMBO – חנות מתחום הצילום – שילשה את המכירות בתוך שבוע הטלפון בבית העסק לא הפסיק לצלצל.

המיקוד של KONIMBO – יותר רווחים לחנות, בפחות מאמץ למנהל החנות דרך ממשק האדמין – זאת תוך כדי ניצול הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, פיתוחים ייחודיים שישנם רק במערכת של KONIMBO , וחווית משתמש מנצחת.

באתר KONIMBO למעלה מ 1000 חנויות באוויר, ב – KONIMBO מעסיקים כ – 40 מומחי WEB ומחזור המכירות באינטרנט של הלקוחות עבר את ה 2 מיליארד שקל.

תוכנית השותפים של KONIMBO:

בקונימבו פיתחו תכניות שותפים הוגנות ומתגמלות מתוך ההבנה כי תחומים רבים בעולם העסקים והאינטרנט משיקים אחד לשני, ורק שיתוף פעולה פורה, התואם את רצונותיו וצרכיו של הלקוח, הוא כזה שיוביל לתוצאות הטובות ביותר לכל הצדדים.

כיועצים עסקיים / מקדמי אתרים / מנהלי שיווק / מעצבי UI אתם וודאי פוגשים מדי יום לקוחות שמחפשים פתרון של חנות וירטואלית.

קונימבו היא הפלטפורמה להקמת חנויות וירטואליות הגדולה ביותר בישראל. לקוחות קונימבו נהנים מחוד החנית של הטכנולוגיה, מעיצוב מרהיב ע”י מחלקת האינטראקטיב שלנו (קיימת כמובן גם אפשרות לעיצוב חיצוני ע”י השותף המפנה), מתמיכה טכנית ושירות לקוחות שוטפים בטלפון ובמייל, ממאגרי מוצרים להעלאת תמונות לחנות, מהתממשקות למנועי השוואת מחירים והתממשקות לBUY2 ועוד.

עיצוב, פיתוח, הקמה וניהול שוטף של חנות וירטואלית, להבדיל מאתר תדמית, הוא תהליך מורכב וכולל פיתוחי תוכנה מיוחדים ומורכבים בצד לקוח ובצד שרת. יהיה זה חוסר אחריות להקים חנות וירטואלית במערכות שאינן מתמחות אך ורך בתחום E-commerce.

בקונימבו הקימו מאות חנויות וירטואליות מרהיבות שנשענות על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, והן החנויות המוכרות ביותר בישראל.

תכנית שותפים למעצבים גרפים:

כמעצבים גרפים אתם ודאי פוגשים מדי יום לקוחות שמחפשים פתרון של חנות וירטואלית. אתם מן הסתם יודעים כי פיתוח וניהול שוטף של חנות וירטואלית הוא מורכב ביחס לאתר תדמית, ומצריך טכנולוגיה ייחודית התומכת בכל הפיצ’רים המייחדים את עולם הE-commerce.

קיימים פתרונות רבים להקמת חנות אונליין, אך רובם דורשים ידע והבנה בקוד, ומצריכים מהלקוח להיות מתכנת בפני עצמו כדי להצליח לתחזק את החנות שלו בשוטף, מה גם שרובם לא תומכים ברוב הטכנולוגיות הדרושות כיום לניהול חנות. קונימבו היא הפלטפורמה להקמת חנויות וירטואליות הגדולה ביותר בישראל. לקוחות קונימבו נהנים מחוד החנית של הטכנולוגיה, מעיצוב מרהיב ע”י מחלקת האינטראקטיב שלנו (קיימת כמובן גם אפשרות לעיצוב חיצוני ע”י השותף המפנה), מתמיכה טכנית ושירות לקוחות שוטפים בטלפון ובמייל, ממאגרי מוצרים להעלאת תמונות לחנות, מהתממשקות למנועי השוואת מחירים והתממשקות לBUY2 ועוד.

קונימבו תספק ללקוח: חנות וירטואלית ללקוחות קצה, ממשק לניהול החנות, כל הטכנולוגיה מבית קונימבו הכוללת תבניות מיילים וסמסים, ניהול מלאי, מועדוני לקוחות, מעקב הזמנות, תשלומים, משלוחים, מערכת סינונים, דף הגעה כולל גולל וייז, עדכון גורף, פיצ’רים רבים, עדכונים טכנולוגים שוטפים, אחסון ושרתים על שרתי AMAZON ללא הגבלת נפח גלישה, גיבויים יומיים, תמיכה ושירות בטלפון או בדוא"ל בימים א’-ה’ 9:00-17:00
הדרכות מקצועיות, כונן 24/7 למקרים דחופים (שאינם מאפשרים קניה בחנות) ועוד.

אז מה מציעים למעצב גרפי שהפנה לקוח לקונימבו:

אם השותף מעצב בעצמו את החנות הוירטואלית:

השותף יתוגמל בחלק היחסי של העיצוב משווי העסקה. החל מ-2500 ש”ח והשמיים הם הגבול (קונימבו תספק את הפתרון הטכנולוגי, כולל פיתוח החנות, ממשק לניהול החנות ללקוח הקצה, ומתן שירות לקוחות ותמיכה טכנית ללקוח הקצה), שקיפות מלאה מול הלקוח ומול השותף.
השותף המפנה יתוגמל בטווח של שנה עד סגירת העסקה (ז”א- אם הפנית לקוח, והוא לא סגר עסקה מיידית, ופנה בעצמו לאחר מספר חודשים, העסקה עדיין תחשב כהפניה של השותף).

אם קונימבו מעצבים את החנות הוירטואלית:

שותף עסקי בקונימבו מתוגמל בסכום שבין 500 ש”ח ל – 1500 ש”ח עבור כל הפנית עסקה שנסגרה (תלוי בשווי העסקה), שקיפות מלאה מול הלקוח ומול השותף. השותף המפנה יתוגמל בטווח של שנה עד סגירת העסקה (ז”א- אם הפנית לקוח, והוא לא סגר עסקה מיידית, ופנה בעצמו לאחר מספר חודשים, העסקה עדיין תחשב כהפניה של השותף) .

תכנית שותפים ליועצים עסקיים:

כיועצים עסקיים / מקדמי אתרים / מנהלי שיווק אתם בטוח פוגשים מדי יום לקוחות שמחפשים פתרון של חנות וירטואלית.

באמצעות תוכנית השותפים קונימבו יעזרו לך: להרים ללקוחות שלך אתר e-commerce מקצועי בקלות, ברמה הכי גבוהה עם חוויית משתמש מנצחת ותוצאות מובטחות, לשפר את הקשר עם הלקוח באמצעות הגדלת המכירות שלו בעשרות אחוזים, להישאר בחזית הטכנולוגית ולקבל גישה לפיתוחים ייחודיים שישנם רק במערכת של קונימבו.

בתוכנית השותפים כיועצים עסקיים תהנו מעמלת שותפים באופן הבא:  שותף עסקי בקונימבו מתוגמל בסכום שבין 500 ש”ח ל-1500 ש”ח עבור כל הפנית עסקה שנסגרה (תלוי בשווי העסקה), שקיפות מלאה מול הלקוח ומול השותף. השותף המפנה יתוגמל בטווח של שנה עד סגירת העסקה (ז”א- אם הפנית לקוח, והוא לא סגר עסקה מיידית, ופנה בעצמו לאחר מספר חודשים, העסקה עדיין תחשב כהפניה של השותף).

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.konimbo.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
PPSתשלום עבור מכירה
Pay Per Sale
RSנתח מההכנסות
Rev Share
גובה התגמול:

בתוכנית השותפים תהנו מעמלה על כל הפנייה של לקוח שנסגרת איתו עסקה אשר עומדת על – 8% מעלות ההקמה ללקוח.

כשותף מעצב גרפי העמלה נעה – בין 500 ש"ח ל – 1,500 ש"ח.

כשותף יועץ עסקי העמלה מתחילה ב – 2,500 ש"ח.

הערות מיוחדות:

הרישום לתוכנית השותפים של קונימבו איננה אוטומטית ויש לשלוח בקשה באמצעות מילוי טופס באתר.

כמו כן, בניגוד לתוכניות שותפים רגילות, לשותף בקוניבו אין קישור ייחודי ולא קיימת מערכת שותפים בה ניתן לעקוב ולהתעדכן אחר לידים.

בכל הפניית לקוח לקונימבו יש לשלוח מייל חזרה עם פרטי הלקוח, טלפון והמייל וכך יוכלו לתגמל אתכם במסגרת התוכנית.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Konimbo ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *