פורסם ביום: 23.12.2018     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 4849 פעמים

הדפסת תמונות מקוונת על מגנטים …

היום כבר לא צריך לצאת מהבית בשביל להדפיס תמונות על מגנטים. אתר מגנה – הדפסת תמונות על מגנטים, מאפשר הדפסת תמונות על מגנטים במגוון גדלים ועיצובים. כמו כן, ניתן להזמין באתר שלטי מגנט לדלת הבית במגוון עיצובים, רשימת קניות למקרר עם טוש מחיק, תעודות לידה, מתנות ליום הולדת, תמונות על מגנט סלפי, תמונות על מגנט למתגייס, מתנות לגני ילדים ועוד.

ההזמנות שביצעתם יישלחו לכם עד הבית באמצעות הדואר.

התמונות שהאתר מדפיסים על מגנטים יוצאות באיכות מעולה ואינן מתבלות. התשלום באתר מאובטח בטכנולוגית SSL ומתבצע באמצעות כרטיס אשראי, ניתן לשלם גם דרך Paypal, או באמצעות כרטיס אשראי בטלפון עם נציג שירות של האתר.

יודעים להביא טראפיק ? יש לכם אתר עם הרבה גולשים, אתם חברים בקבוצות פייסבוק, חברים בקבוצות וואטספ, יש לכם רשימות תפוצה גדולות. הצטרפו לתוכנית השותפים של אתר מגנה – הדפסת תמונות על מגנטים וקבלו עמלה של 10% על כל מכירה.

איך עובדת תוכנית השותפים של אתר מגנה?

תחילה יש להירשם לתוכנית באמצעות טופס, ולאחר שחשבונכם יאושר תקבלו ממשק לניהול החשבון שלכם, בו יופיע המזהה הייחודי שלכם אותו תוכלו להפיץ בפלטפורמות השונות, כגון פייסבוק, וואטספ, אימיילים, אתר או כל דרך אפשרית שרק נראית לכם.

עבור כל לקוח שירכשו מגנט באתר מגנה, תקבלו עמלה של 10%. את התשלום תוכלו למשוך לאחר שתצברו 50 ₪ ממכירות שהגיעו דרך הקישור עם המזהה הייחודי שלכם. התשלום יועבר אליכם לאחר שתנפיקו חשבונית. ניתן לקבל תשלום אל: חשבון בנק, חשבון Paypal  וכן באמצעות אפליקציית pepper Pay (כן, אנחנו דיגיטלים לגמרי).

תהליך ההצטרפות הינו פשוט ומהיר, הצטרפו עכשיו והתחילו להרוויח.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.m.gagam.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

10% מכל מכירה שתתבצע באמצעות הקישור הייחודי שלכם.

רווח מינימלי למשיכה: 50 ש"ח
מועד תשלום:

לאחר שהגעתם אל סכום המינימום למשיכת תשלום, עליכם להנפיק חשבונית בתוספת מע"מ ולשלוח אותה למגנה. לאחר בדיקת החשבון שלכם והחשבונית, התשלום יועבר עד יום ה 15 באותו חודש. חשבוניות שישלחו לאחר ה 15 לחודש תשלום עבורם יתקבל עד ל 15 לחודש הבא.

 

אמצעי לקבלת תשלום: פייפאל (paypal), העברה בנקאית, אפליקציית pepper Pay.
הערות מיוחדות:

לאחר שצברתם 50 ₪ תוכלו לקבל את התשלום בהעברה בנקאית, המחאה, באמצעות העברה לחשבון paypal או באמצעות אפליקציית pepper pay . התשלום יועבר רק לאחר שתשלחו למגנה חשבונית מס כחוק, עוסק מורשה ישלח חשבונית על הסכום שצבר + מע”מ. פרטים לחשבונית: פולו אפ, ע.מ 039020203 שירות: עמלת פרסום אתר מגנה.  את החשבונית יש לשלוח לכתובת: office@followupr.co.il

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - מגנה ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *