פורסם ביום: 04.12.2018     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 45318 פעמים

רשת שותפים לקידום עסקים בישראל ובעולם …

Leadim4u (“לידים פור יו”) הינה רשת שותפים אשר מנוהלת ע”י חברת ארביאסט והוקמה בשנת 2013 על מנת לספק תוכן לבעלי אתרים ולמטרת קידום עסקים בישראל ובעולם.

חברת  Leadim4u עובדת בשיתןף פעולה מלא עם כלל חברות הפרסום בישראל ומאגדת את כלל המפרסמים בישראל אשר מעוניינים להגיע לכל קהל היעד הרלוונטי בהתאם לקמפיין הפרסומי.

כל שותף שיבחר להצטרף אל רשת השותפים של Leadim4u יקבל 100 דולר מתנה בעת ההרשמה בהתאם לתנאי השימוש.

בממשק תוכנית השותפים של Leadim4u מגוון רחב של אפשרויות קידום כגון: באנרים, קידום במייל, קידום בפייסבוק (לשותפים שאינם בעלי אתרים) ועוד. כמו כן ניתן לבחור בין מאות קמפיינים במגוון תחומים.

הטכנולוגיה בה משתמשת חברת “לידים פור יו” היא טכנולוגיה מתקדמת לשיפור ביצועים והגדלת רווחים תוך כדי שמירה על איכות ביצוע ללא פשרות והשיטה מאפשרת מעקב בזמן אמת אחרי כל הטרנזקציות האפשריות הרלוונטיות לקידום ופרסום המודעה ובכך בעצם מתאפשרת בקרה ותמיכה בכל מודל פרסום אפשרי.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.leadim4u.com
שיטת תמחור: CPCתשלום עבור לחיצה
Cost Per Click
PPCתשלום עבור לחיצה
Pay Per Click
PTCתשלום עבור לחיצה
Pay to Click
PPLתשלום עבור הפנייה
Pay Per Lead
CPLתשלום עבור הפנייה
Cost Per Lead
PPAתשלום עבור פעולה
Pay Per Action
CPAתשלום עבור פעולה
Cost Per Action
CPMתשלום עבור חשיפה
Cost Per Mille
CPIתשלום עבור חשיפה
Cost per impression
CPTתשלום עבור חשיפה
cost per thousand
CPCתשלום עבור שיחה טלפונית
Cost Per Call
CPTתשלום עבור שיחה טלפונית
Cost Per Telephone
PPCתשלום עבור שיחה טלפונית
Pay Per Call
CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

משתנה מקמפיין לקמפיין (הרווחים לבעלי אתרים יכולים לנוע בין 500 שקל לחודש ועד עשרות אלפי שקלים בחודש).

תוקף הקוקיז: 6 חודשים
דור שני: כן
תשלום עבור דור שני: על כל שותף חדש שיופנה על ידי שותף קיים יקבל השותף המפנה 5% מרווחי השותף החדש לכל החיים ובנוסף 1 דולר במעמד ההרשמה ! התנאי לקבלת 1 דולר שיוטענו לאחר מעמד ההרשמה הוא שהשותף החדש ירוויח לפחות 250 דולר ומרגע שהשותף הגיע לרווח של 250 דולר אז עמלת ה - 1 דולר תתווסף ותאושר לשותף המפנה.
רווח מינימלי למשיכה: 2000$
מועד תשלום:

לידים פור יו תחייב את מפרסמיה עד לתאריך ה – 18 לחודש העוקב של הפעילות ותשלח הודעת תשלום לבעלי האתרים שהגיעו לסף התשלום המינימאלי שנקבע ע”י הרשת. במידה ובעל אתר זכאי לתשלום הוא יקבל הודעת תשלום (יש להוסיף לסכום מע”מ כחוק אלא אם בעל האתר הינו עוסק פטור !)

בעל האתר מחויב לשלוח עד לתאריך ה – 7 לחודש העוקב את החשבונית לביצוע תשלום ומרגע קבלת החשבונית התשלום יבוצע בשוטף 30. במידה והתאריך על החשבונית או החשבונית תגיע לאחר ה – 7 לחודש התשלום יבוצע בהתאמה לפי שוטף 30 פלוס.

הרשת תקבל ממפרסמיה תשלום באמצעות: צ’ק או העברה בנקאית ותשלם לבעלי האתרים בצ’ק, העברה בנקאית או דרך פייפאל

הרשת יכולה לשנות לכל שותף בכל עת את אופי התשלום ללא כל מתן הסבר מראש, וכמו כן הרשת יכולה לעכב לשותף תשלום עד 90 יום ללא כל מתן הסבר מראש ובהתאם למדיניותה.

חובה על שותף לשלוח חשבונית תקינה עם פרטי חשבון תקינים וכתובת תקינה על גבי החשבונית, אם חשבונית תשלח לכתובת לא תקינה יישא השותף בעלות הטיפול בסך 10 דולר ובנוסף בעלות ביטול הצ’ק ועלויות דואר.

אמצעי לקבלת תשלום: פייפאל (paypal), העברה בנקאית, צ'ק.
תנאי שימוש והגבלות:

חל איסור של שימוש רוחבי בכל הלידים של  Leadim4u ובכל הקמפיינים לשלוח אימיילים או סמס כדרך שיווק. גם אם יש אישורי הרשמה אסור לשלוח אימיילים עם תכנים של רשת השותפים  Leadim4u או ארביאס לשום כתובת אימייל בין אם יש אישור הרשמה או לא. במידה ויישלח אימייל החשבון של המשווק (השותף) יימחק לרבות הלידים, כך שלא יתקבל עליהם תשלום ולא ישולם בגינם תשלום.

רשת השותפים לידים פור יו וחברת ארביאס מציעות לכל שותף חדש שמצטרף לרשת 100 דולר חדשים כמענק הרשמה מותנה, בכפוף לתנאים המפורטים להלן: 1. על המשתמש להיות חדש ברשת השותפים לידים פור יו. 2. על המשתמש חלה החובה לידע אם ישנו חשבון נוסף שהוא מפעיל מכיוון שהטבה זאת חלה פר אדם וישנו איסור לנהל חשבון כפול. 3. אם ברשות המשתמש מספר אתרים והוא הינו משתמש רווחי לרשת אזי הרשת תשקול צעדיה. 4. השותף יקבל בנוסף מענק 100 $ בעת הרשמה אשר יהיה בסטאטוס ממתין ויינתן בפועל רק לאחר רווחים בשווי כולל של 2,000 $ לאורך תקופה לא מוגבלת בזמן.

במידה והרשת תחליט כי השותף ביצע מעשה שמטרתו הינה מרמה רשאית הרשת לבטל את חשבונו של המשתמש וכל התשלומים המגיעים לו יבוטלו במיידית ללא כל יכולת של המשתמש לתבוע בגינם או לאיים בדרישת פיצוי והרשת תהיה רשאית במידה ומעשה המרמה הוכח לתבוע את המשתמש בגין פגיעה ברשת וגרימת נזק ממשי לשמה של הרשת והחברה.

הרשת שומרת לעצמה את הזכות להשעות שותפים שיעברו על תנאי השימוש של הרשת או מכל סיבה אחרת שתחליט הרשת וללא חובת מתן הסבר לשותף שחשבונו הושעה. שותף שחשבונו יושעה ויהיו לו רווחים ממתינים הרשת שומרת לעצמה את הזכות למנוע את תשלום סכום ממתין זה לשותף בגין התנהלות כושלת וכפיצוי לרשת בגין פגיעה בשמה. אם תחליט הרשת לשלם לשותף את הסכום הממתין אזי חובה שסכום זה יהיה יותר מ-500 דולרים כסכום מאושר וממתין לתשלום. אם הסכום הוא פחות מ-500 דולר וחשבונו של השותף נסגר לצמיתות הרי שותף זה לא יקבל תשלום וזאת בגין עלויות שיש לרשת בהוצאת תשלומים.

משתמש שיבחר לא לקבל שירותי קידום לא יהיה מוגבל בעבודה עם רשתות מתחרות אך עדיין יהיה זכאי למענק של 100 הדולרים ועדיין יוכל להשתמש בחומרים השיווקיים של רשת השותפים Leadim4u.

חשוב מאוד ! חל איסור על משווק משנה (אפיליאט) שעובד עם רשת השותפים וחברת ארביאס וובייסייטס לפנות ישירות למפרסם שהוא מקדם או קידם דרך הרשת את מוצריו וזאת שלושה חודשים מיום הקידום האחרון שלו ברשת למוצר זה.

לבעלי אתרים ומפרסמים תהיה את הגישה בצורה קבועה לדוחות הרשת בגין לפעילותם ובעצם דוחות אלו יהוו אסמכתא להיקף הפעילות של המשתמש באתר אך הרשת שומרת לעצמה את הזכות לשנות ולערוך מידי פעם את הנושאים המוצגים בדוחות אלו מבלי ליידע את המשתמשים.

חובתו של כל בעל אתר לדווח לרשויות המס בגין פעילותו ברשת השותפים לידים פור יו, החברה והרשת לא תהיינה שותפות לכל צד בסכסוך אך יצוין כי רשת השותפים לידים פור יו מדווחת לרשויות המס על כל תשלום שמבוצע לבעל אתר.

 

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Leadim4u ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *