פורסם ביום: 11.12.2018     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 4388 פעמים

נופש במלונות ישרוטל בארץ ובעולם …

דיוויד לואיס, איש עסקים יהודי, אשר חי בשעתו בלונדון, התאהב בתחילת שנות ה- 80 ביופייה הטבעי של העיר אילת וזיהה את הפוטנציאל התיירותי הגדול של המקום. המדבר, הים, האלמוגים, השמש שזורחת כל השנה, הקרבה למוקדי התיירות של חצי האי סיני ופטרה יחד עם הקרבה היחסית לאירופה, הם שעמדו בבסיס חזונו להפוך את אילת למרכז תיירות ונופש. בשנת 1984 זכה לואיס לראות את חלומו מתגשם עם השקתו של מלון ישרוטל המלך שלמה באילת אשר הגדיר מחדש את המונח חופשה באילת.

המלון, שזכה להערכה רבה בארץ ובעולם, פרץ את הדרך להקמת מלונות גדולים בסטנדרטים בינלאומיים והיווה את אות הפתיחה להעלאתה של אילת על מפת התיירות העולמית. מאז הושק לראשונה מלון המלך שלמה, הלכה העיר אילת והתפתחה למרכז תיירות תוסס, יחד איתה גדלה גם רשת ישרוטל. כיום, מפעילה רשת ישרוטל 19 מלונות בישראל ובהם 4221 סוויטות וחדרים וכן מגוון עצום של פעילויות, מסעדות, אולמות בריכות שחייה, הופעות בידור, בילוי, ומתקני נופש שונים.

שמונה מתוך ,תשעה עשר המלונות נמצאים בעיר אילת: רויאל ביץ' באילת – מלון נופש יוקרתי, ישרוטל המלך שלמה באילת – מלון נופש תוסס, ישרוטל ספורט קלאב באילת – מלון ספורטיבי הכל כלול, ישרוטל לגונה הכל-כלול אילת – מלון הכל כלול, ישרוטל רויאל גארדן באילת – מלון סוויטות משפחתי, ישרוטל אגמים באילת – חופשה על המים, ישרוטל ריביירה קלאב באילת – מלון דירוניות וישרוטל ים סוף באילת – מלון נופש וצלילה.

לאורך השנים קנתה לה רשת ישרוטל שם טוב בקרב הנופשים, זאת בעקבות חשיבה חדשנית והקשבה מתמדת לצרכי לקוחותיה. ההבנה של צרכי הלקוח היא שהובילה להתפתחות חוויית האירוח של רשת מלונות ישרוטל אשר בבסיסה עומדת תפיסה פורצת דרך המפרידה בין מהות לאיכות – מהות הנופש – לאנשים שונים יש חלומות שונים, לכן כל מלון ברשת ישרוטל מציע חופשה חלומית שונה במהותה, ובכך מאפשרת הרשת לכל אחד את החופש למצוא את המלון והנופש המתאימים לטעמו, צרכיו, חלומותיו ותקציבו.

ניסיון ארוך שנים בעבודה מול גורמי תיירות בינלאומיים וישראליים כאחד, מאפשר לרשת ישרוטל להמשיך ולספק ללקוחותיה את השירות המקצועי הטוב ביותר תוך שהיא ממשיכה כל הזמן לגדול ולהתפתח. החברה, הנסחרת בבורסה, ממשיכה כל הזמן לשדרג ולשפר את בתי המלון הקיימים, להקים ולרכוש מלונות חדשים ולהגשים עוד ועוד חלומות לכולנו.

תוכנית השותפים של ישרוטל הינה מודל מתקדם לשיווק באינטרנט בו אתם מתוגמלים על רכישות ומימושים שמבצעים גולשים שהופנו על ידכם לאתרי ישרוטל. תוכנית זו מאפשרת לכם, בעלי האתרים, לספק ערך מוסף לחוויית הגלישה באתרכם על ידי הצגת פרסומות רלוונטיות לקהל הגולשים שלכם ובו בזמן לתרגם את תנועת המבקרים באתרכם לרווחים בזמן אמת !

לאחר הצטרפותך לרשת השותפים של ישרוטל תוכלו לבחור את דרך השיווק המתאימה לכם ולאתר (באנרים, טקסטים, מנוע חיפוש ועוד).

בזכות הרווחיות הגבוהה תכנית השותפים של ישרוטל נחשבת לאחת מהתוכניות האטרקטיביות הקיימות בשוק בתחום התיירות, כאשר התשלום על כל הזמנה שמומשה דרך האתר (כולל מבצעים מיוחדים) הינו החל מ-5% מהסך הכולל של המכירה.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.isrotel.co.il
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

התשלום נעשה על כל הזמנה שמומשה דרך האתר (כולל מבצעים מיוחדים) החל מ-5% מהסך הכולל של המכירה.

מחיר עסקה ממוצעת באתר: עפ"י נתוני החברה מכירה ממוצעת בחודשי העונה באתרים של ישרוטל הינה באיזור ה-3,300 ₪ להזמנה.
רווח מינימלי למשיכה: 200 ש"ח נטו.
מועד תשלום:

העמלה תשולם 30 ימים לאחר סיומו של כל חודש בתנאי שוטף + 30.

ישרוטל תעביר אל השותף את העמלה במועד התשלום הראשון בו יהיו צבורים לזכותו יותר מ-200 שקלים נטו. שותף אשר רווחיו בחודש מסוים לא הגיעו לסכום זה, יקבל את העמלה כאשר תהא עמלה צבורה של יותר מ -200 ש"ח נטו.

תנאי שימוש והגבלות:

במקרה שמכירה בוטלה לאחר שהשותף תוגמל בגינה, יקוזז הסכום מתשלומים עתידיים המגיעים לשותף, במידה והשותף לא יהיה זכאי לעמלה בעתיד תהיה ישרוטל זכאית לדרוש את החזר התשלום מהשותף.

הסכומים המופיעים במערכת הניהול של תוכנית השותפים לא כוללים מע"מ.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Isrotel ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *