פורסם ביום: 02.12.2018     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 14102 פעמים

קבוצות נטוורקינג לעסקים ועצמאיים לבניית קשרים עסקיים …

ארגון וריטיב עסקים מפעיל קבוצות נטוורקינג, בכל הארץ, לעסקים ועצמאיים לבנית קשרים עסקיים, יצירת שיתופי פעולה, גיוס לקוחות חדשים והתפתחות עסקית. נטוורקינג הוכח כערוץ השיווק היעיל ביותר לעסקים וארגון וריטיב עסקים מנחים את הקבוצות ע"י יועצים עסקיים המובילים אותם להצלחה.

ארגון וריטיב עסקים פיתח מערכות תומכות עשירות בכלי שיווק ופרסום לעסקים. אתר אינטרנט לכל עסק, מתאים לכל סוגי המכשירים בו ניתן לפרסם, לשווק ולהפיץ ברשתות חברתיות. מערכת לידים המגיעה ישירות לעסקים על פי בקשת הצרכנים. ואפליקציה המאפשרת להיות זמינים ללקוחות בכל עת.

אם יש לך עסק, אם יש לך צורך בשיווק העסק, אם יש לך צורך בגיוס לקוחות חדשים, אם יש לך צורך בהגדלת מחזור המכירות, אם יש לך צורך ביצירת שיתופי פעולה מניבים, במידה וענית על אחת מהשאלות "כן", מקומך עם ארגון וריטיב עסקים בו משלבים מפגשי עסקים עם טכנולוגיה שמביאים לכם תוצאות.

מגוון הכלים מאפשר לכם, בעלי העסקים לייצר קשרים יחודיים ולהפיץ את העסק שלכם על גבי האינטרנט ובקרב מועדון הלקוחות הייחודי של ארגון וריטיב עסקים.

כבית עסק, אתם מקבלים ממשק ידידותי ונוח לבנית האתר שלכם ומזינים מידע המשקף את הפעילות שלכם: שירותים, מוצרים, פרוייקטים ותיק עבודות, גלרית תמונות, פוסטים ועדכונים שוטפים, כרטיס ביקור דיגיטלי, ועוד כלים רבים.

בעלי עסקים נהנים מחשיפה מרובה של הפעילות בקרב העסקים החברים בארגון, ברשתות חברתיות ובמנועי חיפוש כגון גוגל.

תוכנית השותפים של וריטיב עסקים מאפשרת לכם לספק ערך מוסף ענק בעולם שהופך כל יום לדיגיטלי יותר ויותר לעסקים המצטרפים לרשת חברתית חדשנית שתגדיל להם את החשיפה לקהל לקוחות פוטנציאלי ומתרגמת את תנועת המבקרים לרווחים.

לאחר תהליך הצטרפות פשוט לתוכנית השותפים הישירה של וריטיב עסקים תקבלו שם משתמש וסיסמא לחשבונכם האישי, בו תוכלו לעקוב בצורה קלה ושקופה בנתוני העסקים שהצטרפו דרככם, נתוני הרכישה שלהם ומצב העמלות שלכם.

תוכנית השותפים של וריטיב עסקים מתאימה לכל בעלי המקצוע שיש להם נגיעה לעסקים בכל תחום. בוני אתרי אינטרנט, מקדמי אתרים, ומנהלי עמודי רשתות חברתיות, מומחים בתחום האינטרנט, יועצים עסקיים ושיווקיים, עסקים עם רשימות תפוצה של עסקים עוד.  התוכנית מתאימה במיוחד לאנשי מכירות שמחפשים דרך עצמאית להכנסה פאסיבית גבוהה לאורך זמן.

תוכנית השותפים של וריטיב עסקים הינה אמינה ושקופה ומעניקה עמלות גבוהות במיוחד (ללא מתווכים, הכנסות מהלקוח הראשון, עמלה חודשית לתקופת מנוי העסק שצרפת, תשלום עמלות חודשי, הסכם הצטרפות ללא התחייבות ועוד).

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.veritiv.com
שיטת תמחור: CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

30% מערך המנוי של העסק שהצטרף באמצעות השותף.

מועד תשלום:

העמלה משולמת לשותפים העסקיים מידי חודש כנגד חשבונית.

הערות מיוחדות:

כשותף בתוכנית של וריטיב עסקים, אחרי הרשמה קלה, ביכולתך בכל רגע לעקוב אחר הכנסותיך במערכת ייחודית ושקופה ולבחון את מצב הרכישות שלך כדי להצליח לעודד את הלקוחות לרכוש חבילה או לשדרג. העמלה תועבר לזכות חשבון השותף שלך מיד עם הרכישה או השדרוג בפועל. בכל זמן נתון תדע מה הסכום העומד לזכותך, ומי מהלקוחות שהפנית אלינו הצטרפו למערכת ומי החליט להפסיק את השירות, שתוכל לשפר את האסטרטגיה השיווקית שלך ולנסות להחזיר אותו למאגר שלך.

חבילות פירסום (מנויים) באתר ויריטיב מהם נגזרת העמלה: פרסום נטו שנתי – 59 ₪ + מע"מ ₪ לחודש, הכל כלול שנתי – 99 ₪ + מע"מ לחודש, הכל כלול חודשי – 139 ₪ + מע"מ לחודש,  התשלום במסלולים השנתיים מתבצעים לשנה מראש ועד 3 תשלומים.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Veritiv ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *