פורסם ביום: 07.01.2019     נצפה: 9914 פעמים

Samerica – המכון לידידות אמריקה – ללמוד, להבין, לדעת, לחשוב ולדבר בספרדית …

המכון לידידות אמריקה הוקם בשנת 1994 ומתמחה בהוראת ספרדית, פיתוח שיטות להוראת השפה הספרדית ופיתוח עזרי לימוד ותוכנות ללימוד ספרדית.

המכון לידידות אמריקה מוביל את לימודי הספרדית בישראל והינו בית הספר לספרדית הגדול בישראל בפריסה ארצית ומאפשר לכם ללמוד ספרדית בסניפיו בכל רחבי הארץ: תל-אביב, ירושלים, חיפה, רחובות, באר-שבע, כפר-סבא וכרמיאל.

מחלקת ההדרכה של המכון לידידות אמריקה מורכבת מצוות הנהלה ובו מנהלת ההדרכה, שתי סגניות העוסקות בפיתוח תכנים ואחראי תכנים העוסקים בביצוע (כתיבה, עיצוב, תכנות וכד'). בנוסף, במחלקת ההדרכה 55 מורים לספרדית בעלי ניסיון עשיר בהוראת ספרדית העוברים תהליך הכשרה מקיף על מנת להיות מורים לספרדית על פי שיטת המכון לידידות אמריקה. התהליך כולל לימוד שיטות ללימוד נושאים דקדוקיים בספרדית, שיטות לרכישת אוצר מילים בספרדית, שיטות לרכישת כישורי דיבור בספרדית ועוד ועוד.

עשרות אלפי לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים כבר למדו ספרדית במכון לידידות אמריקה. רבים מהם חוזרים ללמוד בקורסי הספרדית המתקדמים וממשיכים לקחת חלק בפעילויות הספרדית והתרבות הלטינית של המכון לידידות אמריקה. בין לקוחות המכון העסקיים תוכלו למצוא את החברות: צ'ק פוינט, סלקום, Google, אמדוקס, ECI, HP, פועלים שוקי הון, הזרע, נטפים,  נילית, רפא"ל  ועוד.

המכון לידידות אמריקה מזמינה אותך להצטרף לתוכנית השותפים ולהתחיל ליהנות מהצמיחה המהירה של לימודי הספרדית בישראל. כשותף עסקי של המכון לידידות אמריקה תוכל להציע לגולשים באתר האינטרנט שלך להירשם לקורסי ספרדית / פורטוגזית במחיר מיוחד ולהרוויח על כל לקוח פוטנציאלי שתפנה למכון לידידות אמריקה.

ההרשמה לתוכנית הינה מהירה ונעשית באופן אוטמטי. לאחר ההרשמה הקצרה, תוכלו להיכנס ללוח הבקרה שלכם ושם תמצאו את הקישור הייחודי שלכם כשותפים ובאנרים פרסומיים אותם תוכלו לשלב באתר האינטרנט שלכם. בנוסף, תוכלו לצפות בסטטיסטיקות שלכם, לעדכן את פרטיכם ועוד.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.samerica.co.il
שיטת תמחור: CPRLתשלום עבור הפנייה רלבנטית
Cost Per Relevant Lead
גובה התגמול:

עמלה א': עמלה של 40 ₪ עבור כל ליד תקין.

עמלה ב': בונוס של 20% על עמלה א', בחודש בו הפנה השותף יותר מ-100 לידים תקינים.

עמלה ג': עמלת שותף ראשי: עמלה של 10% על סכום עמלה א' של השותפים המשניים שלו.

עמלה א' הינה בגין כל ליד תקין כהגדרתו: ליד (Lead) תקין הינו טופס עם פרטי לקוח המתעניין בקורס ספרדית/פורטוגזית, המכיל שם מלא וטלפון תקין, ואינו פנייה חוזרת של אותו לקוח. מובהר כי ההחלטה מהו ליד תקין הינה של המכון בלבד.

דור שני: כן
תשלום עבור דור שני: עמלה של 10% מסכום עמלה א' של השותפים המשניים
מועד תשלום:

תשלום העמלות לשותף יבוצע על בסיס חודשי והתמורה תשולם לשותף כנגד חשבונית מס כדין, 45 ימים לאחר סיומו של כל חודש. כל סכום שיצטבר בחשבון השותף יהיה ברוטו וכולל מע"מ כשחובת המס בגינו, באם תהא כזו, חלה על השותף בלבד.

מקורות תנועה לא מורשים:

השותף אינו רשאי להציג את אתר המכון או כל חלק ממנו בתוך מסגרת (frame), להעתיק את אתר המכון או כל חלק ממנו אל אתר השותף (או בכל דרך אחרת), להציב באנר או קישור (link) לאתר המכון שלא בהתאם להוראות הסכם השותפים או לעשות כל שימוש בתכנים המופיעים באתר המכון.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - Samerica ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *