פורסם ביום: 25.11.2018     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 20757 פעמים

רכישת מידע עסקי מקוון …

חברת DataCheck מספקת דוחות של מידע עסקי ומידע צרכני כמו גם נסחי טאבו, דוחות מישכונים וכו'. תוכנית השותפים מתאימה למשווקים שיכולים לשלוח לאתר תנועה של פרטיים ועסקים שרוצים לרכוש דוחות שונים – למשל אנשים שמבצעים עסקה גדולה (רהיטים, שירות, נכס, רכב, ציוד אלקטרוני ועוד) רוצים לרכוש דוח מידע עסקי על החברה שאתה העסקה מתבצעת, אדם שרוצה לרכוש \ להשקיע \ להיכנס כשותף בחברה ירצה לרכוש דוחות מידע על אותה החברה, כל עסק שעובד עם עסק אחר ירצה לקבל דוח מידע עסקי לפני מתן אשראי, בצד של דוחות על פרטיים הסיפור דומה, למשל אדם שמשכיר דירה או נכס רוצה לרכוש דוח על השוכר החדש שלו, חברה שמגייסת עובדים תרצה גם היא לרכוש דוח על העובד, אנשים שרוצים לבדוק יציבות כלכלית של אדם מסוים, בין אם הם נותנים לו הלוואה ובין אם סתם מתוך סקרנות, גם הם ירצו לרכוש דוחות קרדיטצ'ק על אדם פרטי או עוסק מורשה. בנוסף ישנם דוחות למי שרוכש נכס (נסח טאבו) ולמי שרוכש רכב (דוח בדיקת שיעבודים) ועוד.

תוכנית השותפים של דטהצ'ק מאפשרת לבעלי אתרים ולמשווקים להעביר תנועה לאתר בכל דרך שתבחרו ולהשתמש במגוון אפשרויות הפרסום שלהם או שלכם, לרבות באנרים, לינקים, טפסים, דפי נחיתה ייעודיים ועוד.

לאחר הרשמה למערכת תקבלו גישה לחשבון השותפים בו תוכלו לעקוב אחרי ההמרות שלכם ולצפות בהכנסות שלכם בכל רגע נתון. השירות ניתן גם באנגלית וניתן להעביר תנועה גם מאתרים בחו"ל, כל מה שאתם צריכים לדאוג זה להעביר תנועה איכותית של משתמשים הרוצים לרכוש מגוון דוחות מידע עסקי, דוחות קרדיטצ'ק ואשראי צרכני, דוחות שעבודי רכב לפני קניה ודוחות נסח טאבו.

סוגי הדוחות אשר מספקת ומנפיקה חברת DataCheck:

דוחות מידע עסקי – דוח קרדיטצ'ק עוסקים על עוסקים מורשים ופטורים, תיק מסמכי חברה על חברות בע"מ, דוח פרטי חברה על חברות בע"מ, נסח חברה על חברות בע"מ, דוח איתנות פיננסית על חברות בע"מ, דוח Due Diligence על חברות בע"מ, דוח מידע עסקי מלא על חברות בע"מ, דוח מידע עסקי על חברות בע"מ.

דוחות אשראי צרכני – איתור כתובת על אזרחים, דוח שיעבודים ומישכונים על אזרחים ועוסקים, דוח קרדיטצ'ק מורחב על אזרחים ועוסקים, דוח קרדיטצ'ק על אזרחים ועוסקים.

דוחות נדל"ן – נסח חתום ומקורי על נכסי נדל"ן, נסח טאבו היסטורי על נכסי נדל"ן, נסח טאבו מרוכז על נכסי נדל"ן, נסח טאבו רגיל / פרטני על נכסי נדל"ן, תשריט בניין על נכסי נדל"ן, אישור זכויות רשמי על נכסי נדל"ן, אישור זכויות מינהל על נכסי נדל"ן, נסח טאבו פלוס+ על הנכס והסביבה, דוח בדיקת רקע על מוכר הנכס, בדיקת רקע לקבלן על יזמים וקבלנים, תיק בניין על נכסי נדל"ן, תיק בית משותף על נכסי נדל"ן.

דוחות על נכסים – דוח מישכונים על נכסים מוחשיים וכספיים, איתור נכסים של נפטר על נכסים כספיים ונדל"ן, איתור נכסי נדל"ן על נכסי נדל"ן, בדיקת שיעבוד רכב על כלי רכב.

תעודות רשמיות – העתק תעודת פטירה לנפטרים בישראל, רישום שם הנולד לנולדים בישראל, העתק תעודת לידה לנולדים בישראל, תעודות מצה"ל למסיימים שירות מלא.

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.datacheck.co.il
שיטת תמחור: CPAתשלום עבור פעולה
Cost Per Action
CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

25% כולל מע"מ

תוקף הקוקיז: 30 ימים
מחיר עסקה ממוצעת באתר: 361 ש"ח
רווח מינימלי למשיכה: ללא סכום מינימום
מועד תשלום:

התחשבנות נעשית אחת לחודש כנגד חשבונית מס / קבלה, התשלום נעשה בשיטת תשלום שוטף + 30.

אמצעי לקבלת תשלום: פייפאל (paypal)
מקורות תנועה מורשים:

אין הגבלה על מקורות התנועה, ניתן לעשות שימוש בבאנרים, לינקים, טפסים, דפי נחיתה ייעודיים ועוד. התוכנית מציעה מגוון רב ורחב של חומר פרסומי מוכן לשימוש כגון דפי נחיתה לדסקטופ, דפי נחיתה לסלולר, דוגמאות לעמודים באתר כגון בדיקת שיעבוד רכב, באנרים ועוד.

הערות מיוחדות:

התחשבנות נעשית אחת לחודש כנגד חשבונית מס / קבלה. את החשבונית יש לשלוח לכתובת המייל של החברה: Invoice@datacheck.co.il. במידה ואין לכם אפשרות להנפיק חשבונית מס, ניתן להיעזר בשירות נוסף המוצע ע"י האתר.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - DataChek ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
1
האם התמיכה הינה איכותית ?
1
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
1
האם משלמים לכם במועד ?
1
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
1
האם האתר זמין 24/7 ?
1
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
1
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
1
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
1
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *