פורסם ביום: 04.12.2018     עודכן ביום: 23.01.2019     נצפה: 8993 פעמים

איסתא ישראל – רשת הנסיעות הגדולה בישראל …

איסתא נוסדה בשנת 1956 כארגון הנסיעות של התאחדות הסטודנטים בישראל על מנת להבטיח שירותי תיירות מוזלים לציבור הסטודנטים והמרצים ולשרת את קהילת הצעירים והסטודנטים בישראל. עם הזמן צמחה החברה מעמותה, לחברה גדולה עם פעילות ענפה בתחום התיירות ומענה לכל סוגי הלקוחות.

איסתא ישראל היא רשת הנסיעות הגדולה בישראל עם 45 סניפים, מתוכם 10 סניפים בתוך האוניברסיטאות והמכללות ברחבי הארץ. בנוסף, לאיסתא מוקד טלפוני ואתר אינטרנט אשר ביחד מעניקים מגוון אפשרויות ללקוחות ליצירת קשר והזמנת מוצרי תיירות לפי הדרך המתאימה ביותר עבורם. לאיסתא למעלה מ-400 יועצי נסיעות מקצועיים ומיומנים היושבים בסניפים השונים ובמוקד הטלפוני ומוכנים לתת את המענה הטוב ביותר לכל לקוח. איסתא נותנת מענה גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים, לקבוצות ולארגונים ( כגון וועדי עובדים, בתי ספר וכד').

איסתא ישראל מעניקה שירותי תיירות יוצאת ותיירות פנים כולל טיסות סדירות, טיסות שכר, חבילות נופש, טיולים מאורגנים, חופשות סקי, ספורט ומוזיקה ובנוסף, שירותים משלימים כגון בתי מלון, השכרות רכב, ויזות, וכרטיסי סטודנט.

גודלה של החברה וכוח המכירה שלה יוצרים עדיפות אצל חברות תעופה וספקים שונים, הבאים לידי ביטוי במתן שירות ייחודי ומחירים מיוחדים ואטרקטיביים ללקוחות.

חברת איסתא ישראל הינה חברת בת של קבוצת "איסתא ליינס". קבוצת "איסתא ליינס" הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב ומהווה את קבוצת התיירות המובילה במשק בתחום התיירות הפרטית והעסקית. הקבוצה מעסיקה מעל 1000 עובדים קבועים בישראל ובחו"ל.

בתוכנית השותפים של איסתא אתם מתוגמלים על רכישות שמבצעים גולשים שהופנו על ידכם לאתר איסתא וכן על הקלקות של משתמשים ייחודיים. תוכנית זו מאפשרת לכם, בעלי האתרים, לספק ערך מוסף לחוויית הגלישה באתרכם על ידי הצגת פרסומות רלוונטיות לקהל הגולשים שלכם ובו בזמן לתרגם את תנועת המבקרים באתרכם לרווחים בזמן אמת !

מכירה ממוצעת באתר איסתא יכולה להגיע לאלפיי שקלים ובהתאם לכך, עפ"י הנתונים אשר מוצגים באתר איסתא הרווח הממוצע של שותף הינו 36,000 ש"ח !!!

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.issta.co.il
שיטת תמחור: CPCתשלום עבור לחיצה
Cost Per Click
PPCתשלום עבור לחיצה
Pay Per Click
PTCתשלום עבור לחיצה
Pay to Click
PPLתשלום עבור הפנייה
Pay Per Lead
CPLתשלום עבור הפנייה
Cost Per Lead
CPSתשלום עבור מכירה
Cost Per Sale
גובה התגמול:

איסתא משלמים על כל הזמנה שתיסגר דרך האתר (כולל מבצעים מיוחדים) 1.5% מהסך הכולל של המכירה. בנוסף תקבלו עבור כל הקלקה של משתמש ייחודי 10 אגורות נוספות.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - issta ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם האתר זמין 24/7 ?
2
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *