פורסם ביום: 05.12.2018     עודכן ביום: 27.12.2018     נצפה: 7880 פעמים

הוצאת חשבוניות דיגיטליות וסליקת אשראי באינטרנט …

איזיקאונט (EZcount) היא מהמערכות המובילות בישראל להוצאת חשבוניות דיגיטליות וסליקת אשראי, עם מעל עשרים אלף לקוחות (נכון ל-2018) ואלפי לקוחות חדשים מידי שנה.

המערכת מתאימה לכל סוגי העסקים: עוסקים פטורים, עוסקים מורשים, חברות בע"מ ועמותות, כמו גם לעסקים חדשים או ותיקים.

EZcount מספקים תמיכה ושירות לא רק במייל כמו הרבה חברות בשוק, אלא גם תמיכה טלפונית. זה יתרון משמעותי, במיוחד לקהל שפחות רגיל להשתמש במערכות דיגיטליות בעסק.

בהתחשב בכך שכל בעל עסק בעצם נדרש להפיק חשבוניות וקבלות, ורבים נוספים מעוניינים בסליקת אשראי – אתם (כשותפי שיווק) בעצם מציעים שירות שיכול להתאים לכל עסק ולא כלי ספציפי שרק עסקים מסוימים זקוקים לו.

ודבר אחרון בנושא, מאות אלפי עסקים בישראל עדיין עובדים עם חשבוניות מנייר, כך שהקהל הפוטנציאלי גדול מאוד.

תוכנית השותפים של EZcount היא אחת מהתכניות המשתלמות מסוגן בישראל ובשונה כמעט מכל תוכניות השותפים שקיימות בשוק EZcount משלמים לכם על לקוחות שנרשמים.

כל מי שרוצה להוסיף לעצמו הכנסה צדדית בעבודה מהבית, בזמן ובשעות שמתאימות לו (אפילו שעות בודדות בחודש), יכול להשתתף בתוכנית השותפים של EZcount.

חשוב לציין שאין דרישות מקדימות לידע כלשהו, גם אם לא יצא לכם להשתתף בתוכנית דומה בעבר, EZcount יתמכו בכם ויתנו לכם את כל הפרטים שאתם צריכים.

כדי להתחיל אתם נרשמים למערכת של EZcount כלקוח ולאחר ההרשמה (חינם) יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות כדי להצטרף לתוכנית השותפים וכמובן לשאול שאלות נוספות אם יש לכם. לאחר מכן יהפוך החשבון שלכם לחשבון שותף כך שבתפריט הניווט יתווסף לכם כפתור כניסה לאזור השותפים.

באזור השותפים תוכלו לראות את הקישור הייחודי לכם. מדובר למעשה בכתובת אינטרנט עם קידוד שמזהה את החשבון שלכם.

אזור השותפים גם מאפשר לכם לעקוב אחרי כמות הביקורים והרשמות שמשויכות לחשבון שלכם, וכמובן להתעדכן בסכומים שצברתם עד כה. הכל מתעדכן בזמן אמת.

כאמור לעיל, בניגוד לרוב החברות בשוק שמתגמלות את המשווקים השותפים על קנייה שביצע הלקוח בפועל, EZcount מתגמלים את המשווקים השותפים על לקוח שסיים רישום גם אם הוא טרם הפך ללקוח משלם.

ההבדל בין נרשם ללקוח משלם הוא גדול –  ברוב המוצרים ושירותים היחס בין נרשם לשירות לבין לקוח שהפך ללקוח משלם יכול להיות 1 ל-2, 1 ל-4 ואף יותר מכך.

EZcount מתגמלים את השותפים בעמלה נדיבה של 70 ש"ח לכל נרשם (לפני מע"מ), זהו תגמול נדיב, במיוחד כאשר עובדים בשיטת תשלום עבור נרשם. בנוסף, כל לקוח שתפנו אל EZcount משוייך אליכם ל – 30 ימים דרך זיהוי הדפדפן שלו (בעזרת Cookies), כך שהוא ממשיך להיות משויך אליכם גם אם לא נרשם בביקור הראשון באתר. יותר מזה, ייתכן והלקוח שתשלחו אל EZcount ימשיך להיחשף לפרסומות שלהם ברשת, גם אם הוא ירשם דרך הפרסום הזה הוא עדיין ישויך אליכם ותקבלו עליו תגמול !

סיכום מידע רלבנטי:

שם האתר: www.ezcount.co.il
שיטת תמחור: PPAתשלום עבור פעולה
Pay Per Action
CPAתשלום עבור פעולה
Cost Per Action
גובה התגמול:

70 ש"ח לכל נרשם (לפני מע"מ).

תוקף הקוקיז: 30 ימים
רווח מינימלי למשיכה: 400 ש"ח
מועד תשלום:

בכל מועד ובמידה והגעתם לרווח מינימלי למשיכה. התשלום מתבצע כנגד חשבונית מס / קבלה אותה יש להמציא לאיזיקאונט כתנאי לתשלום.

אמצעי לקבלת תשלום: פייפאל (paypal), העברה בנקאית.
מקורות תנועה מורשים:

יש מגוון דרכים שתוכלו לשלוח אל EZcount מתעניינים, בהתאם לסוג הלקוחות שיש לכם והדרך שתעדיפו. אתם יכולים לשלוח את הקישור לרשימת התפוצה הקיימת של העסק שלכם או לחילופין לפרסם את הקישור בעמוד הפייסבוק האישי או העסקי שלכם, אתם יכולים ליצור תוכן כמו צילום סרטון, לכתוב מאמר או לעשות שידור לייב בפייסבוק שיסביר את היתרונות של המערכת של EZcount בצירוף הקישור לרישום, אתם גם יכולים לפרסם את הקישור במייל או אפילו לשלוח אותו בווטסצאפ לחברים ועמיתים שלכם.

תנאי שימוש והגבלות:

התשלום, במסגרת תוכנית השותפים של איזיקאונט, הוא על לקוחות עסקיים בלבד, איזיקאונט יבדקו את העסקים שירשמו באמצעותכם, מי מהם שיירשם ולא יהיה לקוח עסקי ימחק ולא יזקף לכם בחישוב התשלום.

משווקים שותפים שיפנו באופן עקבי נרשמים שאינם לקוחות רלוונטיים ואמיתיים – חשבון השותפים שלהם יבוטל.

לקוח שנספר כלקוח רשום הוא לקוח שאישר את כתובת המייל שלו וסיים את כל תהליך ההרשמה.

התשלום מתבצע כנגד חשבונית מס / קבלה אותה יש להמציא לאיזיקאונט כתנאי לתשלום.

הרשמה לתוכנית: להרשמה לתוכנית לחץ כאן

נרשמתם כבר לתוכנית השותפים של - EZcount ? דרגו את התוכנית ועזרו גם לגולשים אחרים להחליט ...


האם התגמול משתלם ביחס לזמן המושקע ?
0
האם התמיכה הינה איכותית ?
0
האם ממשק השותף הוא נוח ופשוט ?
0
האם משלמים לכם במועד ?
0
האם כלי השיתוף הינם איכותיים ?
0
האם האתר זמין 24/7 ?
0
האם ההרשמה לתוכנית מהירה ?
0
האם כמות הקמפיינים בתוכנית מספקת ?
0
האם היית ממליץ על התוכנית לגולשים ?
0
ממוצע דירוגים
  yasr-loader

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *