ברוכים הבאים לאתר “Affiliate-Index” – אינדקס תוכניות שותפים בארץ ובעולם.

אם הייתי אומר לכם שיש דרך אחרת וקלה להרוויח כסף מבלי ממש לעבוד וללא בוס שייתן לכם הוראות, לא הייתם מוכנים לנסות ? אלפי אנשים בארץ ובעולם כבר גילו שזה ממש לא חלום לייצר כסף באמצעות האינטרנט ולעבוד מהבית, רגל על רגל, עם כוס קפה !!! הגיע הזמן שגם אתה תתעוררו ותתחילו להרוויח … הכול מתחיל אצלנו באתר Affiliate-Index.co.il, הירשמו לתוכניות השותפים ותתחילו להרוויח … ולא, אין כל צורך בהשקעה כספית מצידכם, הכול בחינם !!!

שיווק שותפים (באנגלית: Affiliate marketing) היא צורה של שותפות עסקית-שיווקית בין עסקים לבין שותפים בקידום המכירות, לעיתים בתיווך גורמים טכנולוגיים, כגון רשת שותפים, בה השותפים לקידום המכירות אחראיים למשיכת לקוחות אל אתר העסק באמצעות קידום אתר העסק במנועי החיפוש (SEO), שיווק אתר העסק במנועי החיפוש (SEM), שיווק אתר העסק בדואר האלקטרוני ועוד. השותפים לקידום המכירות מקבלים עמלות על כל פעולה אותה מבצעים הלקוחות שהביאו אל אתר העסק (למשל קניית סחורה, מילוי טופסי הרשמה באתר, צפייה בכמות מסוימת של דפים, וכדומה). המוכר חוסך בעלויות הפרסום על ידי מיקור חוץ של הפרסום לאתרים אחרים המציגים את הפרסומות מטעמו תמורת עמלות פרסום. הצטרפות לתוכנית שיווק שותפים היא צורה של מונטיזציה עבור מפעילי האתרים השותפים.

מאות ואף אלפי אנשים מרוויחים כסף קל באמצעות תוכניות שותפים, חלקם הגדירו הכנסה זו כהכנסה מהצד, וחלקם הבינו שיש כאן פוטנציאל אמיתי והפכו את ההכנסה מתוכניות השותפים להכנסה העיקרית שלהם והיחידה, כך שהם בעצם מימשו את החלום של כולנו להרוויח כסף מבלי ממש לעבוד …

ואתם גולשים יקרים, האם גם אתם מעוניינים להפוך את החלום שלכם למציאות ? האם גם את מעוניינים לשבת רגל על רגל ולהרוויח כסף מבלי לעבוד ? האם גם לכם נמאס מבוסים שאומרים לכם מה לעשות ? אנחנו בטוחים שהתשובות לשאלות הנ"ל הינן חיוביות … אז ליקטנו ואינדקסנו עבורכם את כל תוכניות השותפים אשר קיימות ברחבי הרשת … נותר לכם רק לבחור את התוכנית או התוכניות המעודפות עליכם ולהתחיל להרוויח באמצעות עבודה מהבית במס' שעות בלבד וגם לשתות קפה על הדרך… בהצלחה !

נשמח לעמוד לרשותכם ולשירותכם בכל שאלה, בקשה או כל נושא אחר.

בכבוד רב, צוות  Affiliate-Index